Gold Coast Dil Okulları

Gold Coast Dil Okullarında Eğitim

Pasifik Okyanusu kıyısında Avustralya‘nın Queensland eyaletinin güney doğusunda yer alan Gold Coast, sessiz ve sükunetin hâkim olduğu kentlerden biridir. Yaklaşık 650 bin nüfusa sahip olması, şehrin kalabalık olmasını engellemektedir. Avustralya’nın en popüler tatil beldelerine sahip olması ile ün kazanan Gold Coast, İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin tercih ettikleri kentlerden biridir. Gold Coast’ta İngilizce eğitimi alan öğrenciler, şehrin turistik bir yer olmasından dolayı iş bulmaları çok daha kolay bir hale geliyor. Bu da eğitim alırken çalışmanın kolaylaşmasını sağlamaktadır.

Avustralya’da genel olarak yaşam kalitesi diğer ülkelere göre çok daha iyidir. Suç oranının az olması, insanların birbirlerine karşı saygılı olmaları, uluslararası öğrencilere karşı sıcak ve samimi olmaları gibi önemli nedenler, burada öğrencilik yapmayı cazip hale getirmektedir. Gold Coast’ta yaşam da yine ülke kalitesine uygun şekilde devam etmektedir. Ulaşım açısından herhangi bir problemin olmayışı, konaklamada farklı alternatiflerin bulunması, çalışma izni alan öğrencilerin kendilerine uygun iş alanlarını bulabilmeleri, Gold Coast’ta İngilizce eğitimi almayı cazip kılan nedenlerdir.

Gold Coast’ta İngilizce eğitimi alınabilecek birçok dil okulu bulunmaktadır. Ancak eğitim kalitesi ile önde gelen bir kurum arayışı içinde olanlar için Australian International College of Language, OHC English, Embassy English ve Study & Live in your Teacher’s Home İngilizce dil okulları önerilebilecek okullardır. Eğitim kalitesi ile ülkede bilinirlik kazanan dil okulları, konaklama seçenekleri ve eğitim programları ile her öğrencinin beklentisini en üst düzeyde karşılayabilecek kaliteye sahiptirler. Temel İngilizce, yoğunlaştırılmış İngilizce, akademik İngilizce, sınav hazırlık kursları gibi program seçeneklerinden sizin için en uygun olanını seçebilirsiniz.

Gold Coast Dil Okulları

Gold Coast Dil Okulları Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Browns English Lanuage SchoolGold Coast358871761076411960
International HouseGold Coast2880576086409600

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım