ANA SAYFA   (0212) 236 57 93 / info@realegitim.com

Avustralya Dil Okulları

Her yıl dünyanın bir çok ülkesinden binlerce öğrenci İngilizce öğrenmek için Avustralya’yı tercih ediyor. Son yıllarda Türk öğrencilerin de gözdesi olan Avustralya; sunduğu kaliteli eğitim programları, ekonomik konaklama ve yaşam masrafları ve de öğrencilere sunduğu yüksek ücretli part-time iş fırsatlarıyla ana dili İngilizce olan diğer ülkelerden çok daha fazla avantaj sunmaktadır.

Avustralya’da eğitim almak, öğrencilere unutulmaz bir deneyim sunar. Avustralya’da dil eğitimi alırken her gün keşfedilecek yeni yerler bulabilirsiniz. Avustralya, görmeden dönmemeniz gereken bir çok doğa harikasına, parklara ve plajlara ev sahipliği yapar. Unesco Dünya Mirası listesinde yer alan doğal güzellikleri, festivalleri, eğlenceli hayatıyla dil eğitiminiz boyunca unutamayacağınız anılar biriktirmenizi sağlar.

Çok kültürlülüğün prensip edinildiği bu ülkede kendinizi asla yabancı hissetmez, ırkçılıkla karşılaşmazsınız. Dost canlısı Avustralya toplumuyla kolayca kaynaşabilirsiniz. Nüfusun %44ünü oluşturan göçmenler sayesinde Avustralya’da Asya’dan Avrupa’ya birçok kültürü bir arada tanıma fırsatı yakalarsınız.

Avustralya’da İngilizce programlarının genel adı “ ELICOS” olarak geçer ve İngilizce dil eğitimi sunan bir çok dil okulu, kolej ve üniversite mevcuttur.  Avustralya’daki İngilizce dil okulları son teknoloji ürünü olan akıllı öğretim teknolojilerini kullanarak, öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini en iyi seviyede geliştirecek modern öğretim metotlarıyla donatılmıştır ve okullarda öğrencinin konsantrasyonu ders boyunca aktif tutan nitelikli öğretmenler ders verirler. Ders sonrası sunulan sosyal ve kültürel aktiviteler ile öğrencilerin Avustralya’yı daha iyi tanımaları ve toplumla bütünleşmeleri sağlanır.

Avustralya’da çok çeşitli İngilizce programları sunulur!

Avustralya’da dil okulları, öğrencilerin İngilizce seviyelerine, ihtiyaç ve hedeflerine göre farklı İngilizce programları sunarlar. Genel İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, IELTS hazırlık gibi programlardan birini tercih edebilirler. Öğrencilere program sonunda seviyelerini gösteren sertifika verilir. İngilizce eğitimi sonrası öğrenciler sertifika ve diploma programlarına ya da üniversitelerde lisans veya yüksek lisans eğitimlerine devam edebilirler.

Avustralya’da dil eğitimi alırken aile yanı, yurt veya paylaşımlı ev de konaklayabilirsiniz!

Avustralya’da dil eğitimi alan öğrenciler konaklama şekli olarak en çok aile yanını tercih ediyorlar. Aile yanı konaklaması,  öğrencilerin yeni bir yaşama hem kolay uyum sağlamasına hem de İngilizcelerini pratik yapmalarına olanak sağlayan konforlu bir konaklama tipidir.  Aile yanında konaklamayı tercih eden öğrencilere kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından sunulur.

Aile yanı dışında paylaşımlı ev yada yurt konaklaması da  alternatif  olarak tercih edilebilir.

Avustralya’da dil eğitimi alan öğrencilere, Avustralya’nın sağladığı en önemli avantaj öğrencilere eğitim alırken haftada 20 saat çalışma izni vermesidir.  Öğrenciler resmi olarak asgari minimum 16 AUD’dan başlayan ücretlerle çalışabilirler. Öğrenciler restoran, cafe veya mağazalarda kolaylıkla iş bulabilirler ve yaşam masraflarının tamamına yakınını karşılayabilirler.

Avustralya’da dil eğitimi alabileceğiniz bir çok şehir vardır!

Türk öğrenciler Avustralya’da eğitim için en çok büyük şehirleri tercih etmektedir. Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth ve Adelaide uluslararası öğrencileri  en çok  barındıran şehirlerdir.

Sydney kozmopolit şehir hayatı, muhteşem plajları ve rengarenk festivalleriyle öğrencilerin en sevdiği şehirlerin başında gelir. Dünyaca ünlü Bondi Plajı, Opera House, Royal Botanic Garden gibi keşfedilmesi gereken yerleriyle Sydney öğrencilere benzersiz bir yaşam deneyimi sunar.

Avrupa tarzı bir yaşamla sanatsal ve kültürel faaliyetlerin merkezi sayılan Melbourne sizlere dinamik ve eğlenceli bir dil eğitimi sunar. Dil okulları ve üniversite bakımından zengin alternatifler sunmasıyla Türk öğrenciler tarafından yoğunlukla tercih edilir.

Avustralya’nın en büyük üçüncü şehri Brisbane, denizsiz ve güneşsiz yapamayan öğrencilerin ilk tercihidir. Dünyaca ünlü plaj Gold Coast’a yakınlığıyla bilinen Brisbane’nın şirin sokakları ve sıcakkanlı insanları arasında İngilizce öğrenirken asla sıkılmazsınız.

Batı Avustralya’nın başkenti Perth, yaşam masraflarının diğer yerlere göre düşük olması ve iş olanakları sağlamasıyla öğrencilerin tercih ettiği şehirlerden biridir. Aynı zamanda tarihi binası, yemyeşil kampüsüyle dünyanın saygın üniversitelerinden Universty of Western Australia’a da ev sahipliği yapar.

Avustralya dil okullarının kalitesi devlet garantisindedir!

Avustralya Hükümeti için uluslararası öğrenciler en önemli ihracat gelirlerinden biridir ve ülkenin eğitimden gelen gelirleri her yıl artmaktadır.  Avustralya Hükümeti bu artışı sürdürmek ve öğrencilere kaliteli eğitimler sunmak için eğitim kurumlarının standartlarını yükseltici bir takım kurallar koymuştur ve bu kurallar yetkili kurumlar tarafından denetlenmektedir. Avustralya’da dil okulu ya da üniversite bünyesinde alacağınız dil eğitimi yetkili bakanlıklar tarafından onaylı ve akreditedir. Avustralya’daki tüm okullar ACPET ve NEAS onaylıdır. Dil okulları English Australia’ya üyedir ve öğrencileri koruyucu bir politika izlerler.

Avustralya’da tüm eğitim programlarına öğrenci yerleştiriyoruz!

Avustralya Eğitim Dünyası ( Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı) olarak, Avustralya’daki tüm üniversite, TAFE, kolej  ve dil okullarına ücretsiz danışmanlık yapıyoruz ve öğrenci yerleştiriyoruz.

Anlaşmamız olan Avustralya Dil Okulları

 

Okul AdıBulunduğu ŞehirlerOkul Hakkında
ILSC Language School SydneySydney, Melbourne, BrisbaneILSC dil okulu, Sydney’de şehir merkezinde yer alır. Pitt Street Mall, Hyde Park ve Darling Harbour’dan sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir
Ability EducationSydney, MelbourneNeden Ability English’te eğitim almalısınız? Ability Education Sydney ve Melbourne’de kampusları bulunan köklü bir dil okuludur.
Universal English CollegeSydneySydney şehir merkezinde yer alan Global Village yada diğer adıyla Universal English College  çok kaliteli bir İngilizce eğitim almak için ideal bir okuldur.
Strathfield CollegeSydneyStrathfield Koleji, dünyanın her yerinden gelen öğrencilerine, dünyanın ortak dili İngilizceyi öğreterek uluslar arası bağları geliştirmeyi hedefler.
Pacific Gateway (ILSC)Sydney, BrisbaneAvustralya’da  Sydney ve Brisbane’da bulunan kampüslerinde İngilizce dil eğitim programları ve sertifika eğitimleri sunmaktadır.
NavitasSydney, Brisbane, PerthHer yıl binlerce öğrenci Navitas’ı İngilizce öğrenmek için tercih ettikleri okul seçeneklerinim en tepesine koymaktadır.
La LinguaSydney, CairnsLa Lingua Dil Okulu Sydney’in merkezinde kurulmuş olup, yüksek kaliteli İngilizce ve meslek kursları sunuyor.
Kaplan International CollegeSydney, Brisbane, Perth, CairnsKaplan International College, Sydney’de Manly ve City olarak 2 kampüste hizmet vermektedir.
Embassy CESSydney, Melbourne, Brisbane, CairnsEmbassy CES  dünyanın en büyük dil okulu zincirlerinden  Study Group bünyesindedir.
Carrick EducationSydneyEğitimde 20 yılı aşkın deneyime sahip olan Carrick Institute of Education Avustralya’nın 4 büyük şehrinde hizmet vermektedir.
AIPE SydneyKuzey Sydney’de yer alan The Australian Institute of Professional Education (AIPE) profesyonel ve çağdaş eğitimin kapılarını Türk öğrencilere açıyor ve samimi bir atmosferde eğlenceli bir eğitim için sizleri bekliyor.
Access Language CentreSydneyAccess Language Centre, Sydney’de dinamik ve yenilikçi bir İngilizce dil okuludur.
UIT MelbourneUIT ‘ de dil eğitimi tercih eden öğrenciler kaliteli eğitim deneyimlerinin yanı sıra Melbourne ‘de yaşamın bir parçası olmanın farklılığını hissederler. U
La Trobe UniversityMelbourneictoria eyaletinin en eski üçüncü üniversitesi olan La Trobe University, 1964 yılında meclis kararı ile kurulmuştur.
KAPS InstituteMelbourneMelbourne ve Brisbane’ın şehir merkezinde uluslar arası öğrencilere İngilizce ve  diploma eğitimleri veren  kaliteyi hizmetle birleştirmiş  Avustralya’da eğitim bakanlığı tarafından akredite olmuş seçkin bir okuldur.
Holmesglen’s Language CentreMelbourneHawthorn English Language Centre, The University of Melbourne Hawthorn English Language Centre, Victoria eyaletinin başkenti Mebourne’de 26 yırdır yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.
Hawthorn EnglishMelbourneHawthorn English Language Centre, The University of Melbourne Hawthorn English Language Centre, Victoria eyaletinin başkenti Mebourne’de 26 yırdır yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi vermektedir.
Fusion EnglishMelbourneFUSION ENGLISH teşvik edici ve sevecen bir öğrenme ortamında öğrencilerine yüksek kalitede İngilizce kursları sağlamayı amaçlamıştır.
Eurocenters Melbourne, CairnsEurocenters Okul geniş ve ferah sınıflara, bilgisayar odasına, kablosuz internete, otomat makineli öğrenci ortak alanına ve mikrodalgası ve buz dolabı olan bir mutfağa sahiptir.
Deakin UniversityMelbourneMelbourne’de bulunan Chisholm Instıtute küçük gruplardan oluşan sınıfları, deneyimli öğretmenleri ve kaliteli eğitimiyle öğrencileri deneyimlerini paylaşıyor.
Chisholm InstituteMelbourneMelbourne’de bulunan Chisholm Instıtute küçük gruplardan oluşan sınıfları, deneyimli öğretmenleri ve kaliteli eğitimiyle öğrencileri deneyimlerini paylaşıyor.
Cambridge International CollegeMelbourne, PerthCambridge International College (CIC) Melbourne, Adelaide ve Perth’te bulunan modern kampüslerinde  İngilizce ve mesleki eğitim kursları sunmaktadır.
AMI Education MelbourneAMI  2002yılında Melbourne şehrinin merkezinde akademisyenler tarafından kurulmuştur.
Academia International MelbourneAbility Education Sydney ve Melbourne’de kampusları bulunan köklü bir dil okuludur.
Viva CollegeBrisbaneViva College; ELİCOS Üniversitesi ile berber 2004 yılında benizaşırı öğrencilerin yoğun İngilizce Kursları olarak eğitim vermeye başlamış ve daha sonrasında da NEAS tarafından akredite edilmiştir.Kayıtlı Eğitim Organizasyonu olarak, College Queensland eyaletinde 2005 yılına kurulmuştur.
Shafston International CollegeBrisbane, Gold CoastShafston College,Avustralya’nın Brisbane şehrinde 1996 yılında kurulmuştur.Brisbane,Avustralya’nın en gözde ve yaşanılabilir şehridir.
Browns English Language School Brisbane, CairnsAvustralya’nın  birbirine çok yakın 2 popüler şehrinde,Browns Avustralya İngilizce Dil Okulları,Gold Coast ve Brisbane’de yıl boyunca öğrencilere eğitim sunmaktadır.
Phoenix Academy PerthBatı Avustralya’nın en iyi İngilizce dil okullarından birisi olan Phoenix English Language Academy,2002 ve 2003 yıllarında Batı Avustralya Eğitim Ödülü’nü kazanmıştır.
Milner EnglishPerthPerth’deki ilk özel dil okulu olan Milner, Avustralya’nın ise en eski ikinci özel dil okulu olarak, 1984 yılında kurulmuştur.

 

AVUSTRALYA’DA EĞİTİM ALMAK İÇİN 10 NEDEN

  1. Avustralya dil okulları ve üniversitelerinin eğitim kalitesi çok yüksektir. Avustralya, dünyanın saygın üniversitelerine ev sahipliği yapar.
  2. Avustralya’da dil eğitimi, sertifika, üniversite ve yüksek lisans eğitimi alabileceğiniz birçok kaliteli program mevcuttur.
  3. Avustralya’da İngilizce öğrenirken Avustralya’nın doğal güzelliklerini, harika plajlarını keşfedebilir, eğitiminizi harika bir serüvene dönüştürebilirsiniz.
  4. Avustralya, suç oranı oldukça düşük, dünyanın en güvenli ülkelerinden biridir.
  5. Avustralya, yaşam standartları yüksektir, dünyanın en yaşanılabilir ülkeler listesinde Avustralya, Kanada’yla beraber başı çekmektedir.
  6. Avustralya, çok kültürlülüğün esas alındığı bir ülkedir, ırkçılıkla karşılaşmazsınız.
  7. Avustralya dil okullarının en yoğun bulunduğu Sydney, Melbourne, Brisbane gibi şehirler dünyanın en yaşanılabilir şehirleri arasında ilk 10dadır.
  8. Avustralya Dolar kuru, anadili İngilizce olan diğer ülke para birimlerinden daha ekonomiktir ve dil eğitiminizi çok daha ekonomik fiyatlara mal edebilirsiniz.
  9. Avustralya Hükümeti, dil eğitimi alan öğrencilere haftada 20 saat yasal çalışma izni sunmaktadır. Öğrenciler saat ücreti minimum 16 AUD’dan başlayan ücretlerle kolaylıkla iş bulabilirler.
  10. Avustralya, uluslararası öğrencilere 2 yıllık master eğitimi sonrasında 2 yıl yaşama ve çalışma izni verir.
Şimdi Ara
Whatsapp