Perth Dil Okulları

Perth Dil Okullarında Eğitim

Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin son dönemlerde daha çok yöneldikleri ülkelerden biri olan Avustralya, yaşam kalitesi, modern hayatı ve zengin kültürü ile dikkat çekici bir ülkedir. Avustralya, her yönüyle öğrencilerin haklarını koruma altına alan, vize konusunda daha esnek davranan, öğrencilik döneminde öğrencilere çalışma izni veren ve bu çalışma izninin Part-Time olmasına rağmen Full-Time çalışanlarla aynı hakları sunan bir ülkedir. Bir öğrencinin eğitim alırken rahat edebilmesi adına tüm detaylara en ince şekilde yer veren ülkenin Perth kenti ise hem eğitim almak hem de eğitim alırken tatil yapmak isteyenler için önerilebilecek en güzel yerlerden biridir.

2008 yılında The Economist dergisine göre dünyanın en yaşanılır 4. Şehri olarak belirlenen Perth, kozmopolit yaşamı, eğitim ve kültürel değerleriyle öğrencilerin tercih etmeleri gereken önemli şehirlerden biridir. Avustralya’nın en zengin eyaleti olan Batı Avustralya’da bulunan ve aynı zamanda eyaletin başkenti olan Perth, Sydney ile aynı enlemde bulunmaktadır. Sydney’den 3,400 km. uzaklıkta olan şehir, dünyanın en iyi izole edilmiş şehirleri arasında yer alması ile dikkat çekici bir kenttir. Perth’te İngilizce eğitimi almak isteyen bir öğrenci; şehrin gelişmiş ve modern yapılanmalarından en iyi şekilde faydalanmakla birlikte, “eğitimde kalite” detayını en kolay şekilde yakalamayı başarmaktadır. Zincir dil okulları ve merkezi burada bulunan dil okulları sayesinde İngilizce eğitiminin en net şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.
Sydney ve Melbourne kentleri, Avustralya’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettikleri iki şehirdirler. Ancak bu şehirler biraz daha gösterişli ve havalı oldukları için yaşam maliyetleri daha yüksektir. Perth ise bu iki şehrin aksine daha sakin, hız ve gösterişten uzak bir kenttir. Öğrencilerin iş bulmasının daha kolay olması, yaşam maliyetleri açısından diğer kentlere göre daha ekonomik olması gibi özellikler de eklendiğinde, Perth’te İngilizce eğitimi almanın ne kadar cazip olacağını net şekilde göstermektedir. Perth, İngilizce dil eğitiminde sunduğu kalitenin yanında, yaşam değeri ile de ülkenin önde gelen yerlerinden biridir. Avustralya’nın en büyük limanına ev sahipliği yapan şehir, 80 km. uzunluğundaki kumsalları ve pırıl pırıl denizi ile turistlerin en çok tercih ettikleri kent olmayı başarıyor. Öğrenciler, dil eğitimi alırken boş vakitlerini değerlendirmek için Perth’in mükemmel denizinin tadını çıkartabilirler. Bir de buraya turistlerin çok fazla uğraması da öğrenciler açısından pratik yapmayı kolay hale getirmektedir.
Öğrencilerin, eğitimlerini kolay bir şekilde alabilmeleri kentin ulaşım alanında sunduğu cazip seçeneklerdir. Bu konuda Perth, üzerine düşenden daha fazlasını yapıyor demek yerinde olacaktır. “Transperth” olarak adlandırılan ulaşım sistemi içerisinde; otobüs, tren ve feribot bulunmaktadır. İstanbul’daki İETT ile benzerliği olan ulaşım ağı, son derece modern ve dakik olması ile bilindiği için öğrencilerin gidiş-gelişlerinde zorlanmayacaklarını söylemek gerekir.

Aslında genel olarak Perth’i diğer kentlerden ayıran en büyük özelliği, dil okulları fiyatlarının ve yaşam maliyetlerinin daha ucuz olmasıdır. Ancak yine de bu konuda detaylı bir araştırma yaparak karar vermek daha doğru olacaktır. Yılların birikim ve deneyimine sahip olan AUEGİTİM, öğrencilerin kayıt işlemlerinde yardımcı olan bir kurum olmanın yanında, öğrencilerin menfaatine olacak konularda da yardımcı olmaktadır. En ucuz Perth dil okulları, Perth hakkında daha geniş bilgi edinmek için çağrı merkezi iletişim numaramızdan yurtdışı eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Öğrenci vize işlemleri, evrakların hazırlanması ve okula gönderilmesi gibi tüm işlemlerde kısa sürede sonuç almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Perth Dil Okulları

Perth Dil Okulları Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Perth25 Saat2220444066607400
Perth20 saat (Akşam)2220444066607400

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım