...

Academies Australasia Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın İngilizce eğitimi alabileceğiniz en büyük şehirlerinden birisi Sydney’dir. Pek çok büyük plaja, kültürel mirasa ve teknolojik alt yapıya sahip olan şehir, yabancı öğrencilerin İngilizce öğrenmek için ideal gördüğü şehirlerden birisidir. Sydney’in en önemli ticaret ve iş bölgesinin kalbinde yer alan Academies Australasia İngilizce Akademisi, toplu taşıma duraklarına ve halk kütüphanelerine yürüme mesafesinde bulunur. Arkadaş canlısı insanları ve güvenilir ortamı ile Sydney, geniş bir yabancı öğrenci kitlesine sahiptir. Yıllar içerisinde 122 ülkeden öğrenciye eğitim vermiş olan Academies Australasia İngilizce Akademisi günümüzde 70 ayrı ülkeden 140.000’in üzerinde öğrenciyi barındıran kampüsü ile geniş bir çok kültürlü topluluk oluşturuyor. Akademi kampüsü etnik yemekleri tadabileceğiniz restoranlara, farklı dillerden gazete ve dergilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir alanda bulunuyor. Academies Australasia İngilizce Akademisi, öğrencilerine derslerinden artan zamanda farklı kültürlerden gelen diğer öğrenciler ve arkadaşları ile dinlenip eğlenerek İngilizce pratiği yapabilecekleri ortak alanlar sunuyor. Yabancı öğrenciler için dil akademisinde sunulan danışmanlık hizmetleri, Avustralya’daki hayat tarzına uyum sağlamalarına ve akademik konularda destek almalarına yardımcı olmakla kalmıyor; öğrencilerin üniversite geçiş partnerlerini de verimli bir şekilde değerlendirmesini sağlıyor. Öğrencilerin kendilerini rahat ve güvenli hissetmelerine yardımcı olmak bir akademi politikasıdır.

Okul Bilgileri

Academies Australasia İngilizce Akademisi, Denizaşırı Öğrenciler için İngilizce Dil Yoğun Kursları (ELICOS) ve Yabancı Öğrenciler için Commonwealth Register (CRICOS) altında kayıtlı bir eğitim kurumudur. İngilizce Akademisi aynı zamanda NEAS* kalitesinde bir onaylı dil merkezi ve Avustralya English’in üye kolejidir. Academies Australasia İngilizce Akademisi iletişim odaklı eğitime önem veriyor. Akademi sınıflarında verilen İngilizce dersleri görev tabanlı etkinlikler ile desteklenerek öğrencilerin derslerde öğrendiklerini uygulamaları teşvik ediliyor. Eğitim sistemi özellikle telaffuz ve akıcı konuşma, okuma ve yazma gibi makro becerilerin geliştirilmesi için tasarlanmıştır. Eğitim dönemlerinde öğrencilerin değerlendirilmesi iki haftada bir gerçekleştirilir. Öğrencileri makro becerilerinin her biri ayrı ayrı İngilizce dil yeteneklerine uygun bağlamda değerlendirilmeden geçer. Öğrenciler öğretmenlerinden İngilizce dil gelişimleri hakkında iki haftalık periyotlarda iyileştirici öneriler ile desteklenen geri bildirim alırlar. Academies Australasia İngilizce Akademisi’nde görsel-işitsel ekipmanlar ve ücretsiz internet erişimi gibi modern imkanlarıyla öğrenciler kendi hızlarında ihtiyaçlarına uygun bir şekilde İngilizce yeteneklerini geliştirmeye devam edebilirler. Academies Australasia İngilizce Akademisi, yüksek eğitimlerine çeşitli Avustralya üniversitelerinde ve kolejlerinde devam etmek isteyen öğrenciler için öğrenci geçiş olanakları sunuyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik Hazırlık İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık İngilizce Programı

Sosyal Aktiviteler

Universal English Dil Okulu, öğrencileri için heyecan dolu sosyal program sunuyor. Sosyal program, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerin eğlenmesi ve uzun süreli arkadaşlıklar ile desteklenen bir iletişim ağı kurmaları için tasarlanmıştır. Öğrenciler, aynı zamanda Sydney ve çevresinde birçok turistik siteleri ziyaret edebilecektir. Sosyal program Oz Explorer ile Sydney’i keşfetmek çok kolay. Program, eğlence parklarına ziyaretler, sörf eğitimlerinden bisiklet turlarına kadar çeşitli spor etkinlikleri, hafta sonu vahşi hayat gezileri ve Avustralya Aborigin Kültür gezileri gibi ilgi çekici pek çok etkinlik içeriyor. Dil okulunda, öğleden sonra ve hafta sonlarında öğrencilerin katılabileceği çeşitli kulüpler bulunuyor. Yürüyüş kulübü ile şehri ve doğal hayatı keşfe çıkabilir; İş kulübü ile şehirde eğitim gördüğünüz dönemde kısa süreli işlerde ve stajlarda çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Dil eğitimi sırasında aile yanında konaklamak isteyen öğrenciler için özenle seçilen yerel aileler evlerini öğrencilere açıyor. Öğrenciler gittikleri şehrin kültürünü yakından tanıyarak, ev sahibi ailelerin yanında pratik yapma imkanı kazanarak tecrübe ediyorlar. Öğrenciler ev sahiplerinin yanında kaldığı süreçte hafta içi kahvaltı ve akşam yemeklerini, hafta sonu ise kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeklerini aile ile paylaşıyorlar

ALTERNATİF KONAKLAMA

  • Öğrenci Apartmanları
  • Pansiyonlar
  • Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Academies Australasia  hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Academies Australasia Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat3000 AU$6000 AU$9000 AU$10000 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin