...

Avustralya Vize Uzatımı

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Öğrencilik döneminin uzaması durumunda öğrencilerin en çok ihtiyaç duydukları şeylerden biri vize uzatımıdır. Öğrencilere verilen vizelerin geneli belli bir dönemi kapsamaktadır. Başvurulan eğitim programına göre uzun süreli veya daha kısa süreli olarak verilen vizeler, zamanı dolduğunda uzatılmak zorundadır, aksi halde öğrencilerin ülkede kalışları illegal olur.

Avustralya, dünyanın en kaliteli üniversitelerine ve dil okullarına ev sahipliği yapan  ülkelerinden biridir. İşletme, Mühendislik, Eğitim, Tarım, Gıda ve Doğal Kaynaklar, Mimarlık, Planlama ve Tasarım, Sanat, Sosyal Bilimler, Dişçilik, Ekonomi, Sosyal Hizmetler, İletişim Teknolojileri, Sağlık Bilimleri, Hukuk, Tıp, Müzik, Hemşirelik, Ebelik, Eczacılık, Fen, Veterinerlik ve Görsel Sanatlar gibi bölümler en çok tercih edilen bölümlerdir. Birçok programda eğitim veren üniversitelere ev sahipliği yapmasının yanı sıra dil okulları ve bu okullarda verilen eğitimleri ile kendinden söz ettiren Avustralya’da eğitim gören öğrencilerin vize süresi dolduğunda yenilemeleri gerekir. Avustralya vize uzatımı işlemi aslında sanıldığı kadar zor da değil, üstünden basit bir şekilde geçilebilecek bir konu da değildir. Bu nedenle vize uzatım işlemlerinde kesinlikle tecrübeli bir kurumdan destek almanın gereklidir. İster dil eğitimi ister sertifika programları isterse üniversite eğitimine Avustralya’da devam etmek  vize başvurularının yapılması gerekmektedir. Vize uzatımları öğrenci Avustralya içinde iken de Avustralya Eğitim Dünyası tarafından yapılabilir.. Bunun için de istenen bazı evrakların hazırlanması ve verilen formun doldurulması gerekir.  Detaylı vize uzatımı bilgileri içi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Vize uzatma işlemi nasıl yapılır?

Eğitim için Avustralya’ya gitmek isteyen öğrencilerin okul seçimi kadar üzerinde durmaları gereken konulardan biri de vize başvuru sudur. İlk başvurular kurallarına uygun şekilde yapıldığında kolay bir şekilde vize alınabilmektedir.

Avustralya’da eğitime geçerli bir vize ile giden öğrencilerimiz eğitim dönemleri bitmeden Avustralya’da dil eğitimine devam etmek isteyebilirler, sertifika programına veya üniversitede lisans veya yüksek lisans eğitimlerine devam etmek isteyebilirler. Bu durumda mevcut vizelerinin uzatılması gerekmektedir.

Vize uzatım işlemi yeni okul kaydı yapılıp ödeme gerçekleştirilip COE belgesi alındıktan sonra yapılabilir. Ayrıca ilk başvuruda kullanılan evraklar ile  banka hesap dökümleri de sisteme eklenerek başvuru tamamlanır. Başvuru tamamlandıktan hemen sonra köprü vize gelir ve öğrenci bu vizeyle öğrenci vizesinin sağladığı tüm haklardan faydalanır.

Aslında başvuru işlemleri çok da zor değildir ama yine de her ihtimale karşı bu işlem yapılırken uzman birinden destek almak son derece önemlidir. Belki eğitimin son dönemi için gerekli olan vize uzatma işlemi, yanlış yapılacak bir işlemden dolayı geri çevrilebilir ve bu da öğrencinin emeklerinin boşa gitmesine veya mezun olmak için biraz daha uğraşmasına neden olacaktır. Bu yüzden Avustralya vize uzatımı işlemleri için kesinlikle uzman desteği alınması gerektiğini bilmek gerekir. Basit bir şekilde yapılacak hatalar bile geri dönüşü çok zor olan sonuçlara katlanmaya neden olacağı için yapılması gereken tüm işlemler konusunda uzun yıllara dayanan bilgi ve birikim sahibi olan  Avustralya Eğitim Dünyası’ndan destek almak en sağlıklısı olacaktır.

Vize uzatmak için arayın

Alanında uzun yılların bilgi ve deneyimine  sahip olan kurumumuz, beklentilerin ötesinde sağladığı vize başarısı  ile kendinden söz ettiren ve en çok tercih edilen bir eğitim danışmanlık firmasıdır. Kuruluşundan bu yana hizmet kalitesinden taviz vermeden hizmetlerine devam eden firmamız ile iletişime geçerek Avustralya vize uzatımı işlemleri hakkında gerekli bilgilere ulaşabilir, eğitiminize Avustralya’da devam etmek için vize işlemlerinizin yapılmasını talep edebilirsiniz. Şimdiye kadar yüzlerce öğrenciye hizmet vermiş kurumumuz bir çok farklı durum ve dosya deneyimine sahiptir. Yılların bilgi birikimi ve deneyimine sahip kurumumuz, gerek Avustralya’da üniversite okumak isteyenlere gerekse sertifika ve İngilizce dil eğitimi almak isteyenlere sunduğu hizmetleri ile çok sayıda referansı ile hizmet vermektedir. Vize uzatımı işlemleri hakkında detaylı bilgi almak ve destek talebinde bulunmak için 0216 236 57 93 numaralı telefonumuzdan iletişime geçebilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Meb Bursluları İçin Avustralya Daha Avantajlı

Meb Bursluları İçin Avustralya Daha Avantajlı

MEB BURSLULARI İÇİN AVUSTRALYA DAHA AVANTAJLI Yüksek Rankingli Üniversiteler, hızlı kabul, kaliteli eğitim Milli Eğitim Bakanlığı, kamu kurum ve kuruluşlarında görev alacak kişilerin  ve de

Adelaide Üniversitesi

1874’de kurulan University of Adelaide, Avustralya’daki en eski üçüncü üniversitesidir. University of Adelaide “Group of Eight” adı altındaki Avustralya’nın en iyi araştırma üniversiteleri arasındadır. University

avustralya da iklim nasıl

Avustralya İklimi Nasıl?

Avustralya, Güney Yarım Kürede yer alan bir ada ülkesi olarak Okyanusya kıtasında bulunmaktadır. Teritoryal büyüklük sıralamasında 6. sırada olmasıyla beraber, Avustralya ülkesinin iç bölgeleri kuru

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin