...

Greenwich English College | Gold Coast

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Greenwich English College Gold Coast (2)

Greenwich English College Hakkında Genel Bilgi

Avustralya’nın Queensland eyaletinin güneyinde bulunan Gold Coast tropik iklime sahip olup yaz aylarında güneşli günlerin tadını çıkarabileceğiniz plajları, su yolları ve kanallarıyla ünlüdür. Ayrıca, Hollindale Park, Damian Leeding Memorial Park gibi birçok doğal güzellikleri barındıran park alanlarında yürüyüş yapıp temiz havanın ve doğanın tadını çıkarabileceğiniz alanlara ev sahipliği yapmaktadır. SkyPoint Climb gibi seyir terası ve gözlem kulelerinde muhteşem bir deneyim yaşamanız mümkündür.

Greenwich English College; ulaşım konusunda zorluk yaşamayacağınız, toplu taşıma ağlarına kolayca ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda yer almaktadır. Avustralya’nın başka şehirlerinde de kampüsleri bulunan bir zincir okul olan Greenwich, İngilizce dil eğitimindeki kalitesiyle adından söz ettirmekte, uluslararası öğrenciler tarafından İngilizce dil eğitimi almak üzere sıklıkla tercih edilmektedir.

Greenwich English College’da alacağınız dil eğitimi sonrası sertifika programları gibi avantajları ile başarılı bir eğitim hayatı sunmaktadır. Öğrenci geçiş programlarıyla Avustralya’da 30’dan fazla üniversitede eğitim almaktadır. Üniversite ve kolejler ile olan bu geçiş anlaşması sayesinde Greenwich English yeterli dil eğitimini aldıktan sonra herhangi bir IELTS, TOEFL veya RTE gibi sınav sonucuna ihtiyaç duymadan eğitiminizi alma imkânı sağlamaktadır. Aynı zamanda Greenwich Management College’a da yine aynı yeterlilik sertifikası veya okulun kendi ücretsiz online sınavı ile geçiş yapabilirsiniz.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Çalışma Alanı

Öğrenci Otoparkı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları
  •  

Sosyal Aktiviteler

Greenwich English College Gold Coast’ta İngilizce dil eğitimi alırken, pek çok sosyal etkinliğe katılma imkânı bulabilirsiniz. Öğrenci aktiviteleri ile dolu bir program sunan dil okulu, öğrencilerin şehirdeki kültürel ve sosyal etkinliklere katılmasını ve yeni insanlarla tanışmasını sağlar. Örneğin; macera tutkunu iseniz Wet’n Wild Gold Coast ve Sling Shot gibi birçok eğlence ve tema parklarında keyifli vakit geçirebilirsiniz. Adından da anlaşıldığı üzere altın plajlara sahip olan Gold Coast’ta Surfers Paradise, Burleigh Heads Beach gibi plajlarda güneşlenmenin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca alışveriş tutkunu iseniz Gold Coast merkezi bir konumda yer aldığı için Pacific Fair Shopping Centre ve The Oasis Shopping Centre gibi birçok alışveriş merkezinde vakit geçirebilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Greenwich English College Gold Coast’ta dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitiminiz boyunca Avustralyalı bir aile yanında yaşamak İngilizcenizi pratik yaparak geliştirmenizi sağlayacaktır.  Bu konaklama seçeneğinde kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödersiniz. İnternet erişiminiz genellikle ücrete tabiidir. Greenwich College; ev sahibi ailenize ulaşabilmeniz için havaalanında karşılama ve bırakma hizmeti sunar. Aile yanında kalmak yerel Avustralya kültürünü yakından tanımanız açısından da sizlere birçok fırsat sunacaktır.

Öğrenci Rezidansları

Avustralya’da eğitim alırken en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biri de öğrenci rezidanslarıdır. Öğrenci rezidanslarında hem kendinize ait bir odanız olur ve bağımsızlığınızın tadını çıkarırsınız hem de ortak alanlarda diğer uluslararası öğrencilerle beraber sosyalleşerek kültür alışverişinde bulunursunuz.

Ev Kiralama

Dil eğitimi alırken ev kiralamak, konaklama seçenekleri konusunda size geniş bir esneklik sunar. Kendi başınıza rahat bir stüdyo daire kiralayarak özgürlüğünüzü ve özel alanınızı koruyabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak arkadaşlarınızla bir araya gelerek büyük bir ev kiralayabilirsiniz. Bu, hem ekonomik açıdan daha uygun olabilir hem de sosyal bir deneyim sunar. Geniş bir evde yaşamak, masrafları paylaşmanıza ve bireysel maliyetleri düşürmenize olanak tanır.

Fotoğraflarla Greenwich College Gold Coast

Greenwich College Gold Coast Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin