English Unlimited Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney, Avustralya’nın doğu sahilinde bulunan New South West eyaletinin kalbinde öğrenciler için canlı ve yüksek yaşam kalitesine sahip bir eğitim ortamı sunuyor. Şehir, dünya çapında eğitim sistemleri ile ün yapmış 5 büyük üniversiteye ev sahipliği yapıyor ve her yıl 40.000’dan fazla uluslararası öğrenciyi ağırlıyor. Sydney müzeleri, turistik mekanları ve Avustralya’daki en iyi alışveriş mağazaları ile yabancı öğrenciler arasında İngilizce öğrenmek için son derece popüler bir seçimdir. Sydney’ in misafirperver ve samimi sosyal ağı, eğlenceli gece hayatı, yemyeşil doğal hayatı ve açık hava spor tesisleri, şehri küresel çapta vazgeçilmez kılıyor. English Unlimited Dil Okulu, Avustralya’nın en önemli şehirlerinde kampüsleri olan canlı ve dinamik bir dil okuludur. English Unlimited Dil Okulu Sydney kampüsü, Sydney Limanı’nın hemen karşısında bulunuyor. Dil okulu öğrencileri sıklıkla birbirinden farklı açık hava spor etkinliklerinde aktif katılımda bulunuyor. Şehrin öğrencilere sunduğu temiz hava ve plajlarının nefes kesici güzelliği, İngilizce dil eğitimini yepyeni bir tecrübeye dönüştürüyor.

Okul Bilgileri

English Unlimited Dil Okulu modern tesislere ve samimi, güler yüzlü, eğitime tutku ile bağlanmış bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Öğrencilerin İngilizce’de uzmanlaşmış iletişimciler olmasına yardımcı olmak ve onları İngilizce’nin hızla ortak bir dil haline geldiği bir dünyada küresel vatandaşlar olarak hayata hazırlamak, dil okulunun birincil hedefidir.

English Unlimited Dil Okulu’nun mesleklerinde isim yapmış birinci sınıf kaliteli öğretmenleri, kendilerini öğrencilerinin yerine koyarak İngilizce dil eğitimine modern metodlar kazandırıyor. Öğrencilerin, güvenle iletişim kurma yeteneklerini geliştirmek için öğretmenler büyük bir çaba ve olağanüstü öğrenci rehberliği sağlıyorlar.

English Unlimited Dil Okulu, yabancı öğrencilerin Sydney’de edineceği eğitim deneyimini önemsiyor. Avustralya’da iş hayatına atılmak, derslerden artan zamanda yarı zamanlı işlerde çalışarak tecrübe kazanmak isteyen öğrenciler için istihdam ve staj olanakları sunuyor.

Neden English Unlimited’ta Eğitim Almalısınız?

 • English Unlimited zincir bir okuldur ve kampanyalı fiyatları sayesinde uygun fiyatlı kaliteli eğitim alma şansına sahip olursunuz. 
 • Okul son derece teknolojik materyaller ile eğitim vermektedir. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim görürler. 
 • English Unlimited şehrin merkezinde konumlanmıştır. 
 • Okulun ücretsiz Wi-Fi hizmeti ve bilgisayar odaları bulunur. 
 • Öğrenciler teknolojinin sağladığı bütün faydaların yanı sıra interaktif bir eğitim alırlar. 
 • Çeşitli sertifika programları ve meslek programlarında Pathway imkânı var.
 • Eğitim alan öğrencilere iş bulma konusunda Free Job Club ile birlikte CV hazırlama ve iş bulma konusunda yardımcı olur. 
 • English Unlimited alanında uzman öğretim kadrosu ile kaliteli eğitim alma imkânı.
 • Okulda öğrenciler için buzdolabı, mikrodalga ve yemek odası bulunur. 

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce Kursu
 • Genel İngilizce Günlük İngilizce Öğrenme Metodları
 • İş Hayatı İngilizcesi
 • IELTS Hazırlık İngilizce Programı
 • B2 First Hazırlık Programı (Cambridge FCE Hazırlık Programı)
 • C1 Advanced Hazırlık Program (Cambridge CAE Hazırlık Programı)
 • Çalışma Hayatında Eğitim Programı (English Smart Paketleri)
 • Özel İngilizce Dersleri

Sosyal Aktiviteler

English Unlimited Dil Okulu, Sydney’in en işlek merkezlerinde öğrenciler için adeta bir sığınak oluşturan kampüse sahiptir. Öğrencilerin beklentilerini aşan olanaklar ve konforlu bir eğitim hayatını sosyal etkinlikler ile birleştirebilecekleri Sanal Eğitim Ortamları (VLE) ile eğlenceli bir eğitim deneyimi sunuyor. Şehir merkezinin kalbindeki kampüsten şehir müzelerine, Sydney Opera Binasına ve Sydney’in soluk kesici plajlarına kısa bir bisiklet veya otobüs yolculuğu ile, bazen de yürüyerek ulaşabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Sydney’de yerel ev sahibi ailelerin yanında kalarak Avustralya yaşam tarzını deneyimleme ve günün her anında İngilizce pratiği yapacağınız bu konaklama tipi sizin için vazgeçilmez bir fırsat. Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır. Samimi ve sevecen bir ev sahibi aile ile kalmak Avustralya hayatına kendinizi kaptırmak için harika bir yoldur!

ÖĞRENCİ APARTMANLARI

Diğer yerli ve yabancı öğrencilerle beraber kalabileceğiniz şehir merkezindeki öğrenci apartmanları bağımsız konaklama tiplerinden bir tanesidir. Öğrenci apartmanlarında diğer kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı, beraber İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı kurma şansı elde edersiniz. Sizin için eşsiz bir deneyim olacak olan öğrenci apartmanlarının ortak mutfaklarında kendi yemeklerinizi pişirebilir ve farklı ülkelerin mutfaklarını tatmaya başlayabilirsiniz!

PANSİYONLAR

HOSTELLER

Fotoğraflar

Diğer Servisler

Avustralya’ya geldiğiniz andan itibaren kendinizi rahat hissetmenizi isteyen English United, sizi güvenli bir şekilde ev sahibi ailenizin yanına veya diğer konaklama birimlerine götürmesi için özel bir şoför ile havaalanı karşılaması ve ulaşımı sunuyor.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

English Unlimited Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 saat2760552082809200
Sydney 20 Saat (Akşam)2760552082809200
Melbourne 20 saat2760552082809200
Melbourne 20 Saat (Akşam)2760552082809200
Brisbane20 saat2760552082809200
Brisbane20 Saat (Akşam)2760552082809200

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım