...

Langports Language College | Gold Coast

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Langports Language College Gold Coast (1)

Langports Gold Coast Hakkında Genel Bilgi

Avustralya’nın Queensland eyaletinin güneyinde bulunan Gold Coast, çok çeşitli cazibe merkezlerine, güzel plajlara, alışverişe, yemeğe, önemli sosyal ve kültürel etkinliklere ve daha fazlasına ev sahipliği yapar. Macintosh Island Park veya Broadwater Parklands gibi park alanlarında yürüyüş yapabileceğiniz, Currumbin veya Greenmount Beach gibi muhteşem plajlarında denizin ve güneşin tadını çıkarabileceğiniz birçok güzelliklere sahiptir. Ayrıca Artvo Gold Coast gibi sanat müzelerini keşfedip yeni arkadaşlıklar kurup dil eğitiminiz konusunda pratikler yaparak pekiştirebilirsiniz.

Langports Language College, dünyanın farklı ülke ve kültürlerinden gelen öğrencilere dil eğitimi veren Avustralya’nın en iyi dil okullarından biridir. Kampüs toplu taşıma araçlarına kısa mesafede, merkezi bir konumda bulunmaktadır. Langports Language College’ta dersler modern ders materyalleri ile okulun kendi geliştirmiş olduğu farklı yöntemler ile işlenmektedir. Yeniliklere açık çeşitli kursları, bireysel yeteneklere uygun hazırlanmış programları ve haftalık birebir öğrenci danışmanlığı ile öğrencilere dil eğitimini başarıyla tamamlayabilmesi hususunda destek sağlanmaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Dinlenme Alanı

Kütüphane

Mutfak

Spor Salonu

Bahçe, Açık Balkon& Barbekü

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları
  • TOEIC Hazırlık Kursları
  •  

Sosyal Aktiviteler

Langports Gold Coast’ta İngilizce dil eğitimi alırken, pek çok sosyal etkinliğe katılma imkanı bulabilirsiniz. Warner Bros Film Dünyası’nda macera dolu bir deneyim yaşayabilir, Springbrook National Park’a gidip dopayla iç içe bir ortamda vakit geçirebilir Sea World eğlence alanında birbirinde farklı deniz canlısıyla tanışabilirsiniz. Merkezi bir konumda bulunan Langports Gold Coast, Cavill Mall, Pasific Fair, Robina Town Centre gibi birçok alışveriş merkezi ve pazarlara da yakındır. Ayrıca Captain Cook Memorial and Lighthouse’a gidip birçok anıt ve heykelleri inceleyip kendinize farklı kültürlerden bilgiler katabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Langports Language College Gold Coast’ta dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da İngilizce dil eğitimi almaya giden öğrencilerin ilk konaklama tercihlerinden biri aile yanı konaklamadır. Aile yanında yaşayarak ilişkilerinizi çok özel bir şekilde kurarken bir yandan da İngilizce dil gelişiminizi hızlandırabilirsiniz. Aile yanı konaklamalar, evin temizliği ve düzenliliği, toplu taşıma araçlarıyla kolay erişim ve öğrencilerimizin kültürlerini ve alışkanlıklarını öğrenmeye olan ilgileri gibi kriterlere göre özenle seçilmektedir.

Öğrenci Rezidansları

Tercih edebileceğiniz bir diğer konaklama seçeneği de öğrenci rezidanslarıdır. Bu konaklama seçeneğinde kendinize ait bir odanız bulunurken, mutfak, banyo gibi alanlar ortak kullanıma açıktır. Ortak alanlarda diğer uluslararası öğrencilerle beraber sosyalleşebilir, ders dışındaki saatlerde de İngilizcenizi geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Ev Kiralama

Gold Coast’ta İngilizce dil eğitimi alırken konaklama için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek de ev kiralamadır. Yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir ya da dilerseniz birkaç arkadaşınızla beraber daha büyük bir evi daha bütçe dostu bir şekilde tutabilirsiniz. Bu konaklama seçeneği sizlere daha fazla bağımsızlık ve özgürlük sağlar.

Fotoğraflarla Langports Gold Coast

Langports Gold Coast Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin