...

Avustralya’da İngilizce

Avustralya’da İngilizce eğitimi almak birçok ülkeye göre çok daha avantajlıdır. Birleşmiş Milletler tarafından açıklanan listede her yıl en yaşanılır ülkeler sıralamasında daima ilk 5 içinde yer alan Avustralya; canlı, enerjik ve sıcakkanlı insanları, devasa parkları, harika plajları, temiz havası, geniş yolları, çok kültürlü yapısı, düşük suç oranları ve öğrencilere sunduğu iş olanaklarıyla hem çalışıp hem de okumak isteyen öğrenciler için en ideal ülkedir. Avustralya’da öğrenciler çalışarak saatte ortalama 15-20 AUD kazanabilirler. Haftada 20 saat çalışarak yaşam masraflarının büyük bir kısmını karşılayabilirler.

Avustralya’da dil okullarının standartları devlet tarafından kontrol edilmektedir. Dil okulları, her öğrencinin seviyesine ve hedefine göre genel, akademik, iş İngilizcesi ve IELTS-TOEFL gibi sınavlara hazırlık programları sunmaktadır.

Avustralya’ya İngilizce dil eğitimi için giden öğrenciler  Avustralya’nın  Sydney,  Melbourne,  Brisbane,  Gold Coast,  Perth,  Cairns  gibi en  popüler  eğitim almayı tercih etmektedirler. Avustralya’da dil eğitimi bir çok İngilizce dil eğitimi sunan dil kolejlerinde alınabileceği gibi bir çok üniversitenin kendi kampüslerinde bulunan dil okullarında da alınabilir.

Avustralya’ya dil eğitim vizesiyle gidebilmek için öğrencilerin aşağıdaki şartları yerine getirmesi gerekmektedir.

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin