...

International House | Gold Coast

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
International House Gold Coast (1)

IH Gold Coast Hakkında Genel Bilgi

Avustralya’nın Queensland eyaletinin güneyinde bulunan Gold Coast şehri ülkenin en güzel şehirlerinden biridir. Şehrin her yanını saran su kanalları ile dikkat çeken, Avustralya’nın en popüler turistik şehirlerinin başında gelir.  Gold Coast’da nemli tropikal iklim görülür ve yazları muhteşem bir hava hakimdir. Şehir merkezi, restoranları, kafeleri, barları ve gece kulüpleri ile doludur ve ayrıca vakit geçirebileceğiniz birçok eğlence ve tema parkları, seyir terasları ve kültür-sanat müzelerine ev sahipliği yapmaktadır.

International House Gold Coast şehrinde Marine Parade yolu üzerinde sahile 10 dakika yürüme mesafesinde ve toplu taşıma ağlarına kolayca ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda yer almaktadır. International House 14 sınıf kapasiteli bir binada eğitim vermektedir ve dil eğitimi yansıra mesleki alanda da eğitimler sunmaktadır. Böylece öğrenciler İngilizce öğrenirken aynı zamanda belli bir alana yoğunlaşma imkânı bulabilmektedir. Başka birçok Avustralya şehrinde şubesi bulunan International House, Gold Coast’a da kaliteli İngilizce dil eğitiminin merkezlerinden biridir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Sunulan Programlar

 • Genel ve Yoğunlaştırılmış İngilizce Programları
 • Akademik Hazırlık İngilizcesi Kursları
 • Üniversite Geçiş ve Hazırlık Programları
 • İş ve İş Hayatı İngilizcesi
 • Konuşma ve Telaffuz
 • Çalışma ve İngilizce Programları
 • İngilizce Aktivite Kursları
 • Sağlık Çalışanları İçin İngilizce Kursu
 • Diploma ve Sertifika Programları
 • IELTS Sınav Hazırlık Kursu
 • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu (FCE, CAE)
 •  

Sosyal Aktiviteler

International House Gold Coast’ta İngilizce dil eğitimi alırken, pek çok sosyal etkinliğe katılma imkânı bulabilirsiniz. Başlıca plajları ile meşhur olan bu şehirde Sanctuary Cove, Tugun Beach gibi plaj ve havuz kulüplerinde ders sonrası yorgunluk atıp keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Alışveriş tutkunu iseniz Marina Mirage veya Chevron Renaissance gibi popüler alışveriş merkezlerinde dilediğinizce gezebilirsiniz. Bunların yansıra birçok eğlence ve tema parkları, doğa ve vahşi yaşam bölgeleri bulunmaktadır. Kültür ve sanat müzeleri, heykel ve anıtlar, kongre merkezleri gibi birçok sosyal ve kültürel alanlara katılım sağlayıp, arkadaşlıklar edinip İngilizce dil eğitiminize de katkı sağlayabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

International House Gold Coast’ta dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitiminiz boyunca Avustralyalı bir aile yanında yaşamak İngilizcenizi pratik yaparak geliştirmenizi sağlayacaktır. Böylece aile ile de ortak alanları paylaşarak sıkı bir bağ kurabilirsiniz.  Konaklamada, kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödeyeceksiniz. İnternet erişiminiz genellikle ücrete tabiidir. Avustralyalı yerel bir aile yanında konaklamak sizlere Avustralya kültürünün yakından tanıma fırsatını sunacaktır.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci rezidansları, en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biridir. Bu seçenekte kendinize ait bir odanız olur, böylece daha bağımsız ve özgür bir konaklama deneyimi yaşarsınız. Bunun dışında, mutfak, banyo gibi alanlar ortak kullanıma dahil olabilir. Ortak alanlarda diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşip İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

Ev Kiralama

Diğer konaklama seçeneklerine kıyasla ev kiralamak, daha bağımsız bir konaklama çeşididir. Yalnız başınıza bir daire kiralayıp kendi alanınızda, kendi kurallarınıza göre yaşayabileceğiniz gibi, bir veya birkaç arkadaşınızla berber kiralayarak bu seçeneği bütçe dostu bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflarla IH Gold Coast

IH Gold Coast Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin