...

Avustralya Üniversite Danışmanlığı

Avustralya, 39 üniversitesiyle dünyanın iyi üniversiteler liginde başı çeken ülkelerden biridir. Avustralya üniversiteleri birçok önemli buluşa ve araştırmaya imza atmıştır.

Avustralya Eğitim Dünyası olarak günümüzün rekabetçi iş dünyasında üniversite eğitimin artık olmazsa olmaz bir şart olduğunu düşünüyoruz. Yurtdışında iyi bir eğitim almış olmak kişinin her zaman rakiplerinden birkaç adım öne çıkmasını sağlar. Çünkü yurtdışında eğitim almış olmak kişiye hem önemli bilgi donanımı sağlarken, eğitim aldığı ortamın çok kültürlü olmasından dolayı kişinin vizyonunu da geliştiren önemli bir kazanımdır.

Kişi kazandığı bu vizyonla bilgisini birleştirebildiği oranda iş hayatında başarıyı yakalar. Bu nedenle çok kültürlü yapısıyla ve verdiği eğitimin kalitesiyle Avustralya ön plana çıkmaktadır.

Ayrıca yurtdışında alınan eğitimler büyük iş verenler tarafından kişiye kattığı vizyon, kişilik gelişimi, deneyim, iş hakkındaki bilgi sayesinde oldukça büyük bir avantaj olarak görülür. Eğitim kalitesi kanıtlanmış bir ülke olan Avustralyanın diplomaları kariyerinize başlarken size oldukça fazla yarar sağlayacaktır.

Avustralya, lisans eğitiminde sahip olduğu yüksek standart ve gelişmelere önem veren yenilikçi yapısıyla her yıl on binlerce yabancı öğrenciyi kendisine çekmektedir. Kıtadaki üniversiteler akla gelebilecek hemen her dalda lisans ve lisansüstü eğitim vermektedir. Yabancı öğrencilerin yarıdan fazlası işletme, iktisadi ve idari bilimler sahalarında eğitim görmektedir.

Avustralya öğrencilerin eğitim alırken çalışabileceği eğitimle pratiği birleştirebileceği bir ortam sunar. Çünkü Avustralya öğrenciye eğitim alırken çalışma hakkı da tanımaktadır ve öğrenci part-time çalışarak uluslararası çalışma kültürünü deneyimler. Ayrıca eğitim sonrası 2 yıla kadar Avustralya’da kalarak profesyonel olarak deneyim kazanma şansı yakalar.

Avustralya Eğitim Dünyası, Avustralya’daki tüm üniversitelere öğrenci yerleştirmektedir. Öğrencilerimizin akademik ortalamaları ve kariyer hedefleri doğrultusunda gerekli yönlendirmeleri yaparak üniversite başvurularını yapıyoruz. Üniversite başvuruları danışmanlığın en önemli aşamalarından biridir. Özellikle akademik ortalaması sınırda bir öğrenci için iyi bir üniversiteden kabul almak için gerekli ön hazırlıkları yaparak başvuru yapmak öğrencinin hayatını değiştirebilir. Öğrencinin yaptığı projeleri öne çıkarmak ve iyi yazılmış bir motivasyon mektubuyla başvuruyu desteklemek öğrencinin çok iyi bir üniversiteden kabul almasını sağlayabilir.

Üniversite kabulleri geldikten vize başvuruları da tarafımızca yapılmaktadır.

Anlaşmalı Olduğumuz Avustralya Üniversiteleri

Sydney Üniversitesi Avustralya

Sydney Üniversitesi

Sydney Üniversitesi, Avustralya’nın en eski ve en prestijli üniversitesidir. Aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak da gösterilmektedir. Sydney’de  harika bir öğrenci hayatı vardır.

Devamını oku »
University Of Wollongong

University Of Wollongong

University of Wollongong, Avustralya’nın New South Wales eyaletinde Wollongong şehrinde bulunur ve Sydney’in 85 Km güneyinde yer alır. 1951 yılında kurulmuş olan University of Wollongong

Devamını oku »
Melbourne Üniversitesi

Melbourne Üniversitesi

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan ve her yıl binlere uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan Melbourne üniversitesi, Avustralya’nın en eski ikinci üniversitesi olma özelliğine

Devamını oku »

Macquarie University

Macquarie University’de Eğitim Almak için Çok Nedeniniz Var… Sydney’de yer alan Macquarie Üniversitesi, Avustralya’nın en önemli eğitim ve araştırma üniversitelerinden biridir.  New South Wales Hükümeti

Devamını oku »

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin