...

Avustralya’da Üniversite Eğitimi

Avustralya’da üniversite eğitimi alarak, saygın bir kariyere ilk adımı atabilirsiniz. Dünya sıralamasında üst sıralarda yer alan Avustralya’da üniversitelerinde eğitim alarak,  hayatınızı bilgi, beceri ve kariyer fırsatlarıyla dolduracak bir eğitim dünyasının kapılarını açabilirsiniz. Avustralya’da lisans ve master eğitimi almak, kariyerinize rakiplerinizden önde başlamak için mükemmel bir alternatiftir.

Avustralya, saygın üniversiteleri, yüksekokulları ve dil okullarıyla eşi benzeri olmayan bir eğitim cennetidir. Avustralya devleti üstün kalitede bir eğitim sunmak amacıyla tüm eğitim kurumlarını sıkı bir şekilde denetlemektedir ve kalitesini ve sistemini uygun bulmadığı okulları kapatmaktadır. Avustralya’da okuyan yabancı öğrenci sayısının her yıl %20 oranında artış göstermesi ve günümüzde bu sayının 200.000′i aşması eğitim kalitesinin bir göstergesidir

Avustralya’nın 39 üniversitesi öğrencilerine; özgüveni geliştiren, bağımsız düşünceyi ödüllendiren ve araştırmacı zihinleri körükleyen eşsiz bir eğitim tecrübesi sunarak onları geleceğin yüksek vasıflı işlerine hazırlar.

Avustralya yüksek öğrenim sektörü uluslararası kabul görmüş, yüksek saygınlığa sahip nitelikleriyle çok çeşitli programları bünyesinde barındırıyor. Dünyanın dört bir yanından 1 Milyonun üzerinde öğrenci uygun fiyata kaliteli eğitim almak için Avustralya’yı tercih ediyor.

Lizbon Konseyi tarafından yapılan yıllık araştırmada Avustralya’nın sistemi dünyadaki en iyi üniversite sistemi olarak gösterilmiştir.

Avustralya’daki tüm yükseköğrenim kurumları; devlet, endüstriyel ve mesleki organlar tarafından sürekli olarak denetlenmektedir. Avustralya’daki tüm üniversiteler Türkiye’de YÖK  tarafından onaylıdır.

Avustralya Eğitim Dünyası, Avustralya’nın önde gelen üniversiteleriyle yaptığı anlaşmalar çerçevesinde size IELTS zorunluluğu olmadan lisans ve yüksek lisans programlarına yerleştirmektedir. Avustralya Eğitim Dünyası olarak amacımız, eğitimlerini Avustralya’da sürdürmeye karar veren öğrencilere, akademik başarıları ve  hedefleri doğrultusunda en iyi üniversitelere yerleştirmektedir.

Bu nedenle Avustralya’da lisans veya yüksek lisans eğitimi almak isteyen İngilizcesi yeterli olmayan veya IELTS veya TOEFL sınavı için yeterli zamanı olmayan veya sınava girmek istemeyen öğrencilerine paket eğitim fırsatını sunmaktayız.

İngilizcesi yeterli olmayan birçok öğrenci  Avustralya’ya dil eğitimi için gidip orada IELTS sınavına girerek yeterli skoru alır ve  sonrasında bir üniversiteden kabul alarak vizesini uzatır. Paket eğitimin en büyük avantajı vize uzatma sorununu ve IELTS sınav zorunluluğunu ortadan kaldırır ve istediğiniz üniversiteye kolayca yerleşmenizi sağlar.

 1. La Trobe University
 2. Curtin University
 3. Flinders University of South Australia
 4. Macquarie University
 5. Murdoch University
 6. University of Newcastle
 7. University of Tasmania
 8. University of Wollongong
 9. University of Canberra
 10. Deakin University
 11. Central Queensland University
 12. Charles Sturt University
 13. Griffith University
 14. Edith Cowan University
 15. Ami Education(University of Ballarat)
 16. Australian Catholic University
 17. University of Western Sydney
 18. University of South Australia

Anlaşmalı Olduğumuz Avustralya Üniversiteleri

Sydney Üniversitesi Avustralya

Sydney Üniversitesi

Sydney Üniversitesi, Avustralya’nın en eski ve en prestijli üniversitesidir. Aynı zamanda dünyanın en iyi üniversitelerinden biri olarak da gösterilmektedir. Sydney’de  harika bir öğrenci hayatı vardır.

Devamını oku »
University Of Wollongong

University Of Wollongong

University of Wollongong, Avustralya’nın New South Wales eyaletinde Wollongong şehrinde bulunur ve Sydney’in 85 Km güneyinde yer alır. 1951 yılında kurulmuş olan University of Wollongong

Devamını oku »
Melbourne Üniversitesi

Melbourne Üniversitesi

Dünyanın en iyi üniversiteleri arasında yer alan ve her yıl binlere uluslararası öğrenciye ev sahipliği yapan Melbourne üniversitesi, Avustralya’nın en eski ikinci üniversitesi olma özelliğine

Devamını oku »

Macquarie University

Macquarie University’de Eğitim Almak için Çok Nedeniniz Var… Sydney’de yer alan Macquarie Üniversitesi, Avustralya’nın en önemli eğitim ve araştırma üniversitelerinden biridir.  New South Wales Hükümeti

Devamını oku »

Öğrenci Yorumları

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin