...

Barton International College | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
arton International College Görsel

Barton International College Hakkında Genel Bilgi

Barton International College, butik bir ELICOS koleji olarak öğrencilere üstün bir eğitim deneyimi sunmaktadır. Sydney Merkezi İş Bölgesinde bulunan bu okul, öğrencilere toplu taşıma duraklarına, alışveriş merkezlerine, popüler kafe ve barlara kolay erişim imkanı sağlar. Kolej, öğrencilerine çeşitli İngilizce kursları sunarak akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur ve kaliteli bir akademik deneyim sunar.

Okulun profesyonel eğitim kadrosu, öğrencilerin kampüs ortamında İngilizce pratiği yapmasını teşvik eder. Barton Konuksever Staj programı, öğrencilere vazgeçilmez bir yerel iş deneyimi kazandırır ve Sydney’in 4 ve 5 yıldızlı otellerinde çalışma fırsatı sunar.

Barton International College, öğrencilerin İngilizce öğrenme yolculuğunda edineceği yeni arkadaşlarla birlikte sınıf dışı etkinliklerde Sydney’i keşfetme ve İngilizce pratiği yapma fırsatı sunar. Bu okulda eğitim alarak, öğrenciler geniş bir öğrenci ağı kurabilir ve meslek hayatlarına taşıyabilecekleri değerli kültürel deneyimler kazanabilirler.

Sydney, dünya genelindeki uluslararası öğrenciler için en iyi lokasyonlardan biri olarak kabul edilir. Avustralya’nın doğu kıyısında, New South Wales eyaletinin merkezinde yer alan Sydney, iş hayatı ve yaşam tarzı arasında mükemmel bir denge sağlayan bir şehirdir. Muhteşem plajları, doğal yaşam alanları ve kozmopolit havası, Sydney’i adeta bir cennet haline getirir. Şehirdeki canlı şehir hayatı, samimi insanları ve modern altyapısı, şehre gelen öğrenciler için güvenli ve temiz bir ortam sunar. Merkezi İş Bölgesi’nde yer alan Barton Uluslararası Koleji’nin avantajlı konumu sayesinde, öğrenciler Sydney’de nerede yaşarlarsa yaşasınlar kolayca kampüse ulaşabilirler.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Kütüphane

Dinlenme Alanı

Mutfak

Akıllı Tahta

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık İngilizce Programı
  • Cambridge Kursları

Sosyal Aktiviteler

Sydney ve çevresi, öğrenciler için keşfetmek için sayısız turistik yer sunmaktadır. Şehirde gezilecek yerler arasında Sydney Opera Binası, Darling Limanı, The Rocks ve Sydney Kraliyet Botanik Bahçeleri bulunmaktadır. Ayrıca, Bondi Plajı, Coogee Plajı, Manly Plajı ve Palm Plajı gibi muhteşem sahiller, öğrencilerin sörf, yüzme veya güneşlenme gibi etkinliklerle keyifli zaman geçirmeleri için mükemmel bir ortam sunmaktadır.

Öğrenciler kano, bisiklet veya yürüyüş turlarına katılabilirler. Blue Mountains, Hunter Vadisi ve Hawkesbury Nehri gibi doğal güzelliklerle dolu yerler, öğrencilerin doğanın tadını çıkarmaları için mükemmel bir fırsat sunmaktadır.

Bütün bunların yanında, muhteşem kafeleri, restoranları, barları ve eğlence mekanlarıyla Sydney’de şehir hayatının da tadını çıkarabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Barton International College’da eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Dil eğitimi sırasında aile yanında konaklamak isteyen öğrenciler için özenle seçilen yerel aileler evlerini öğrencilere açmaktadır. Öğrenciler gittikleri şehrin kültürünü, ev sahibi ailelerin yanında pratik yapma imkanı kazanarak tecrübe ederler.

Öğrenci Rezidansları

Diğer uluslararası öğrencilerle iç içe bir konaklama deneyimi yaşamak isterseniz, öğrenci rezidansları tam size göre. Öğrenci rezidanslarında kendinize ait bir odanız bulunurken, mutfak, banyo, dinlenme odası gibi alanları ortak olarak kullanmanız gerekebilir.

Ev Kiralama

Eğer tamamen bağımsız bir şekilde, yalnız başınıza veya iyi anlaştığınız bir arkadaşınız ile kendi evinizde yaşamak isterseniz, bağımsız olarak ev kiralama seçeneği tam size göre. Bütçenize göre stüdyo daire veya daha fazla odalı evler kiralamanız mümkün.

Fotoğraflarla Barton International College

Barton International College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin