...

Barton International College Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney uluslararası öğrenciler için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak değerlendirilmiştir. Avustralya’nın doğu sahilinde bulunan New South West eyaletinin kalbinde yer alan Sydney, halkının iş hayatı ve yaşam tarzını dengeleyen bir şehirdir. Nefes kesici plajları, doğal yaşam alanları ve kozmopolit atmosferi, Sydney’i bir cennete dönüştürüyor. Dinamik şehir hayatı, samimi halkı ve teknolojik alt yapısı, şehri dışarıdan gelen öğrenciler için temiz ve güvenli kılıyor. Şehrin kalbinde bulunan Merkezi İş Bölgesinde elverişli konumuyla Barton Uluslararası Koleji’ne, öğrenciler eğitim dönemleri süresince Sydney’de nerede yaşarsa yaşasın kolaylıkla ulaşabilirler.

Okul Bilgileri

Barton International College kampüsünde birbirinden farklı ve değerli kültürlerden gelen yeni insanlarla tanışıp, Avustralya’nın en büyük eğitim şehrinde, meslek hayatınıza taşıyabileceğiniz geniş bir öğrenci ağı kurabilirsiniz. Barton International College İngilizce öğrenme yolculuğunuzda edineceğiniz yeni arkadaşlarınız ile katılabileceğiniz sınıf dışı etkinliklerde Sydney’i kesfetmenize ve İngilizce pratik yapabilmenize imkan tanıyor. Barton International College (BIC), öğrencilere üstün bir eğitim deneyimi sunmak amacıyla kurulmuş bir butik ELICOS kolejidir. Toplu taşıma duraklarına, alışveriş merkezlerine, popüler kafe ve barlara kolay erişimi ile Sydney Merkezi İş Bölgesinde elverişli bir konuma sahiptir. Öğrencilere verimli eğitim fırsatları sağlamak için özenle tasarlanmış çeşitli İngilizce kursları sunan Barton akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyor. Kolej destekleyici profesyonel kadrosu ile kaliteli bir akademik deneyim, bakımlı, rahat bir ortamda kişisel hizmet düzeyi arayan öğrenciler için özel bir eğitim kurumudur. Öğrencilerin rahat bir eğitim dönemi geçirebilmesi için Barton International College, ortak mutfak ve soğuk odalar, dinlenme salonları ve ortak alan sunuyor. Öğrenciler, kolej binasındaki kütüphanede derslerine çalışıp sınavlarına hazırlanabilirler. Okul genelinde bulunan ücretsiz WIFI erişimi mevcuttur. Barton International College’in profesyonel eğitim kadrosu, öğrencileri kampüs ortamında İngilizce pratiğine teşvik eder. Barton Konuksever Staj programı, öğrencilerin vazgeçilmez bir yerel iş deneyimi edinmesini sağlıyor. Staj programı Sydney’in 4 ve 5 yıldızlı otellerinde çalışacak öğrencilere gerçek hayat tecrübesi kazandırıyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • Akademik İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık İngilizce Programı
  • Cambridge Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı

Sosyal Aktiviteler

 Öğrenciler,  Sydney ve çevresinde birçok turistik siteleri ziyaret edebilecektir.

Eğlence parklarına ziyaretler, sörf eğitimlerinden bisiklet turlarına kadar çeşitli spor etkinlikleri, hafta sonu vahşi hayat gezileri ve Avustralya Aborigin Kültür gezileri gibi ilgi çekici pek çok etkinlik içeriyor.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Dil eğitimi sırasında aile yanında konaklamak isteyen öğrenciler için özenle seçilen yerel aileler evlerini öğrencilere açıyor. Öğrenciler gittikleri şehrin kültürünü, ev sahibi ailelerin yanında pratik yapma imkanı kazanarak tecrübe ediyorlar.

ALTERNATİF KONAKLAMA

  • Premium Öğrenci Rezidansı
  • Budget Öğrenci Rezidansı
  • Hotel Plus
  • Studyo Öğrenci Apartmanları

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Barton International College hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Barton International College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 saat2880 AU$5760 AU$8640 AU$9600 AU$
Sydney20 saat (Akşam)2880 AU$5760 AU$8640 AU$9600 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin