ANA SAYFA ·   (0212) 236 57 93 ·   info@realegitim.com

HAKKIMIZDA

Avustralya Eğitim Dünyası

Avustralya Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; Real Yurtdışı Eğitim bünyesinde, SEMA YAZICI tarafından 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Merkez ofisimiz İstanbul-Beşiktaş’ta olmak üzere Adana şubemizle de yurtdışında eğitim almak isteyen tüm öğrencilerimize profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktayız. Öğrencilerimize; kariyer hedeflerine en uygun okul seçiminin yapılması, vize işlemleri, konaklama ayarlanması ve daha bir çok hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz.

Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, Malta, Almanya, Polonya, İrlanda başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin önde gelen üniversite, dil okulu ve kolejleriyle anlaşmalıyız ve bu ülkelere öğrenci yerleştirmesi yapmaktayız.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak temsilcisi olduğumuz tüm okulları titizlikle seçiyoruz. Çalıştığımız okulların tamamı yetkili kurumlar tarafından akredite olmuş ve uzun yılların bilgi birikimine ve deneyimine sahip prestijli eğitim kurumlarıdır. Sunduğumuz geniş okul seçenekleriyle her bütçeye ve her kişiye uygun bir eğitim programını portföyümüzde bulmanız mümkündür. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizi en güncel promosyonlardan haberdar ediyoruz ve başarılı öğrencilerimizin burs alabilmeleri için gereken tüm desteği veriyoruz.

Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak verdiğimiz danışmanlık hizmetinin kalitesiyle de rakiplerimizden ayrıldığımıza inanıyoruz. Danışmanlık hizmetimiz kapsamında her öğrencimiz, akademik başarısı, kariyer hedefleri ve ekonomik durumu göz önünde bulundurularak özel olarak değerlendirilir. Okul seçiminden sonra; vize başvurusu yapılır, vize alındıktan sonra tercihlerine en uygun konaklama ve uçak bileti ayarlanarak öğrencimize gideceği şehir, okul ve programla ilgili oryantasyon bilgisi verilir. Öğrencilerimizle olan bağımız eğitim sürelerince de devam eder. Her türlü soru ve sorunlarında 7/24 bize ulaşabilirler.

Danışmanlığımız; tecrübemizden aldığımız güvenle, öğrenci memnuniyeti odaklı, akademik, dinamik ve samimi hizmet anlayışıyla devam etmektedir.

Bizimle çalışmanız için en az 5 nedeniniz var!

  • Tecrübeli ve profesyonel danışmanlarımız size en doğru programı sunacaktır.
  • REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı size eğitim öncesinden, eğitiminizin bitişine kadar ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti sunmaktadır.
  • Okul başvurusu, vize hizmeti, konaklama ayarlama, uçak bileti ve havalimanı karşılama gibi tüm ihtiyacınız olan hizmetlere tek elden ulaşabilirsiniz.
  • REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yurtdışında üniversiteye giden tüm öğrenciler, mevcut akademik başarıları doğrultusunda yerleşebilecekleri en iyi üniversiteye yerleşirler.
  • REAL Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile tamamı akredite üniversite, kolej ve dil okullarına eğitime gidersiniz.

Yurtdışında lise, genel İngilizce, iş İngilizcesi, Üniversite, Yüksek lisans, Dil okulu, Sertifika programları, pathway programları gibi bir çok program seçeneği ile size hizmet veriyoruz.

Yurtdışında eğitim ile ilgili her türlü sorunuzda size yardımcı olmak için hazırız. Danışmanlarımıza ulaşarak istediğiniz konuda yardım alabilirsiniz.

 

Şimdi Ara
Yol Tarifi