...

Navitas English Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın en hızlı büyüyen metropolü Perth, küçük nüfusa, geniş bir arazi yapısına, nefes kesici plajlara ve görülmeye değer turistik mekanlara sahiptir. Dünya üzerinde yaşamaya en uygun şehirler arasında 15 nci sıraya giren Perth,  pek çok yabancı öğrencinin İngilizce öğrenme hayalini kurduğu şehirdir. Öğrenciler, Perth’ te stresten uzakta ve kendi hızlarını belirleyerek İngilizce dil kabiliyetlerini sosyalleşerek geliştirebilirler.

Okul Bilgileri

Avustralya’nın en samimi şehrinde rahat eğitim olanaklarının tadına Navitas English ile varın. 30 yılı aşkın süredir avustralya’daki uluslararası öğrencilere, göçmenlere ve öğretmen adaylarına İngilizce dil eğitimi ve mesleki eğitim veren Navitas English, Perth Central tren istasyonuna 5 dakika ve Central otobüs duraklarına 7 dakika yürüme mesafesinde merkezi bir okuldur.

Perth Navitas English, öğrencilerin İngilizce eğitimleri tamamlandıktan sonra daha yüksek eğitim seviyelerine devam etmelerini sağlayan Avustralya’da Curtin Teknoloji Üniversitesi, Edith Cowan Üniversitesi, TAFE Eğitim ve Öğrenim Merkez Teknoloji Enstitüsü gibi önemli üniversite ve kolejlere geçiş kurumudur.

Okul Kapasitesi

Dönem içerisinde 442 öğrenciye aynı anda eğitim verebilen Perth Navitas English, her birinde ortalama 14 öğrenci ile 13 modern donanımlı sınıfta İngilizce eğitimi veriyor.

Okul, öğrencilerine ihtiyaçlarına göre esnek ve günlük İngilizce yeteneklerini geliştirmek veya testlere hazırlanmak için çeşitli kurslar sunmaktadır.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursları
  • Cambridge FCE Hazırlık Kursları
  • Cambridge CAE Hazırlık Kursları
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık Akşam Kursları

Sosyal Aktiviteler

Okulun sosyal aktivite programı, öğrencilerin kolaylıkla yeni arkadaşlıklar kurup İngilizce dil pratiği yapabileceği birçok sosyal ve kültürel etkinliklere ön ayak olur. Navitas English, Perth’ te birçok sanat galerisi, eğitim merkezi ve müzelere kısa bir yürüme mesafesindedir.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, Avustralya yaşam tarzını deneyimlemek için harika bir yoldur. Avustralyalı bir aile ile yaşamak günlük yaşamda İngilizce dil yeteneklerinizi pratik yaparak geliştirmenize yardımcı olacaktır. Eğitiminiz süresince yanında kaldığınız ailenin evinde size ait tam donanımlı bir odanız ve aile ile beraber paylaşacağınız yemek saatleriniz olacaktır.

BAĞIMSIZ KONAKLAMA

Perth’de aile yanı konaklamanın yanı sıra öğrencilerin bağımsız yerleşiminin sağlandığı konaklama imkanları mevcuttur. Okula yürüme mesafesindeki pansiyon, hostel ve öğrenci apartmanları güvenilir alternatif konaklama olanağıdır.

Şehir merkezinde parklar, kafeler, eğlence mekanları, alışveriş merkezleri ve spor tesislerine oldukça yakın olan bu yerleşkeler her keseye uygun fırsatlar sunar. Öğrenciler grup halinde kalırken uluslararası bir iletişim ağı kurabilir, İngilizce öğrenirken ödevlerinde pratiklerinde birbirlerine yardım edebilir ve sosyal İngilizce’ nin ne kadar rahat öğrenilebildiğini ilk elden tecrübe edebilirler.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Navitas English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Navitas English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+5 saat (City)3660 AU$7320 AU$7930 AU$12200 AU$
Sydney 20 saat(Akşam) ( City)3180 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$
Perth20+5 saat3540 AU$7080 AU$7670 AU$11800 AU$
Perth20 saat3060 AU$8520 AU$6630 AU$10200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin