...

Phoenix Academy Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Dünya standartlarında eğitim kurumları ve sonsuz iş fırsatları ile temiz, güzel ve güvenli bir şehirde İngilizce öğrenmek için çeşitli ülkelerden Avustralya’ya gelen yabancı öğrenciler Perth’ i tercih ediyor. Perth sürekli olarak dünyanın ve Batı Avustralya’nın en yaşanabilir 10 şehri arasında yer alıyor. Hızlı büyüyen ekonomisi Perth’in gelişen kozmopolit bir şehirdir. Görkemli Kuğu Nehri üzerinde, el değmemiş uzun sahil şeridinde boylu boyunca uzanan şehir, Avustralya’nın en iyi açık hava yaşam tarzından ve istihdam fırsatlarından yararlanmak isteyenler Perth’i tercih ediyor.

Okul Bilgileri

Batı Avustralya’da en kaliteli İngilizce dil eğitimi veren dil okullarından birisi de 2002 ve 2003 yıllarında Batı Avustralya Eğitim Ödülünü kazanan Phonex Akademi’ dir. Dünyanın dört bir yanından İngilizce öğrenmek için Phoenix Akademi’ye gelen öğrenciler eğitimlerini Fremantle ve Phoenix Kampüslerinden birinde almaktadır. Yurt dışından gelen öğrencilerin kampüslerde öğrenim ihtiyaçlarına uygun bir şekilde dağılımı sağlanarak verimli ve öğrenirken bireysel gelişime teşvik edici çok kültürlü bir topluluk oluşturulur.

Perth şehir merkezine sadece bir kaç kilometre uzakta olan Phoenix Akademi, restore edilmiş tarihi Avustralya binalarını içinde barındıran yeşillikler içerisindeki yerleşkededir.

Okul Kapasitesi

Phoenicx Akademi modern donanımlı ve klimalı sınıflarında, sınıf başına ortalama 12 öğrenci İngilizce dil eğitimi alır. Öğrencilerin, İngilizce dil yetenekleri göz önüne alınarak sınıflara uygun dağılımı gerçekleştirilir.

 

Öğrenciler, dil eğitimleri sırasında Phoenix Akademi’de aktif katılım gösterirler. Öğrenci merkezli, iletişime dayalı, paylaşımlı ve yaratıcı bir eğitim anlayışına sahip olan Phoenix öğrencilerinin ihtiyaçları olan kaliteli bir İngilizce eğitimi sunuyor.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce
 • Cambridge Sınav Programı
 • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
 • TOEFL Hazırlık İngilizcesi Programı
 • Akademik Eğitim İngilizce Programı (Sertifika III & IV)
 • Lisans ve Lisansüstü Eğitim Hazırlık Programları
 • İş İngilizcesi
 • Uluslararası İletişim İçin Konuşma İngilizcesi (OEFIC)
 • English Plus (Dalış ve sörf gibi açıkhava etkinlikleri ile desteklenen eğitim programı)
 • Grup ve Bireysel Eğitim Seçenekleri
 • Üniversite Temel Eğitimi (Foundation) Programları
 • Notre Dame Üniversitesi geçiş yolu ile Lisans ve Lisansüstü eğitim Programları

Sosyal Aktiviteler

Mükemmel toplu taşıma sistemi, samimi ve misafirperver insanların oluşturduğu nispeten küçük nüfusuyla Perth yaşamak için en uygun ve güzel şehirlerinden birisidir.

Dünyanın dört bir yanından gelen insanlar ve öğrenciler, İngilizce iletişim kabiliyetlerini geliştirmek için en az 40 farklı ülkeden gelen öğrencilerle sosyal bir iletişim ağı kurabilir.

Phoenix Akademi kampüs için gezi merkezi aracılığı ile öğrencilerin Perth şehir merkezinin ve Batı Avustralya kültürünün tadına varmalarını sağlıyor. Öğrenci gezileri, yelken, dalış, balık tutma, sörf ve diğer açık hava sporları şehrin sunduğu çeşitli etkinlikler arasındadır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

İngilizce eğitiminizinden en iyi şekilde yararlanmak için yerel bir ailenin yanında kalabilir ve Avustralya hayat tarzını ilk elden tecrübe edebilirsiniz. Samimi ve misafirperver aileler ile rahat, temiz ve geniş evlerde Akademiye 30 – 40 dakika ulaşım mesafesindeki aileler, sizinle hafta içi günlerde kahvaltı ve akşam yemeklerini; hafta sonu ise kahvaltı, öğlen yemeği ve akşam yemeklerini paylaşıyor.

Tüm aileler WWC (Working With children Check) partnerliğinde ruhsatlı Phoenix personelleri tarafından denetimden geçirilir.

ÖĞRENCİ REZİDANSI

Kampüs içi öğrenci rezidansı Beatty Lodge’da öğrenciler uygun maliyetli ve konforlu odalarda kalırlar. Samimi ve misafirperver personelleri, temiz ve modern bir yaşam alanı sunuyor.

Öğrenciler ortak mutfak alanlarında kendi yemeklerini yapabilir, yüzme havuzu, barbekü gibi ortak alanlarda sosyalleşebilirler. Beatty Lodge, kafe, mağaza ve diğer tesislere sadece yürüme mesafesindedir.

Fotoğraflar

Dil Okulu Olanakları

Akademi’de öğrencilerin ders aralarında arkadaşları ile zaman geçirebilmeleri, sosyalleşmeleri ve derslerin stresinden uzaklaşırken İngilizce pratik yapabilecekleri ortak salonlar, geniş bahçeler ve kampüs içi kafeterya ve restoranlar vardır.

Phoenix akademi, öğrencilere ilk günlerinde havaalanı karşılama hizmeti ve kapsamlı bir oryantasyon programı sunuyor. Uluslararası öğrenciler için kulüpler, tam zamanlı öğrenci danışmanlığı, eğitim ve kariyer danışmanlığı hizmetleri, son teknoloji ile donatılmış bilgisayar laboratuvarı ve dini tesisler de Akademi’nin sunduğu çeşitli hizmetler arasındadır.

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Phoenix Academy Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Perth23 saat4860 AU$9600 AU$10400 AU$15800 AU$
Perth20 saat (Akşam)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin