...

Phoenix Academy | Perth

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Phoenix Academy Perth (1)

Phoenix Academy Perth Hakkında Genel Bilgi

Perth, yabancı öğrencilerin İngilizce öğrenmek için sıklıkla tercih ettiği Avustralya şehirlerinden biridir. Temiz, güzel ve güvenli ortamıyla, dünya standartlarında eğitim kurumları ve sonsuz iş fırsatları sunmasıyla öne çıkmaktadır. Avustralya’nın çeşitli ülkelerinden gelen öğrenciler için mükemmel bir öğrenme ve yaşam deneyimi sunan Perth, sürekli olarak dünyanın ve Batı Avustralya’nın en yaşanabilir 10 şehri arasında yer almaktadır.

Perth’in hızla büyüyen ekonomisi, şehri gelişen kozmopolit bir merkez haline getirmiştir. İş imkanlarındaki artış ve yenilikçi projeler, öğrencilere ve genç profesyonellere birçok fırsat sunmaktadır. Bu nedenle, dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, kariyerlerine iyi bir başlangıç yapmak ve uluslararası deneyim kazanmak için Perth’ü tercih etmektedir.

Batı Avustralya’da en kaliteli İngilizce dil eğitimi veren dil okullarından birisi de 2002 ve 2003 yıllarında Batı Avustralya Eğitim Ödülünü kazanan Phonex Akademy’dir. Dünyanın dört bir yanından İngilizce öğrenmek için Phoenix Akademi’ye gelen öğrenciler, eğitimlerini Fremantle ve Phoenix Kampüslerinden birinde almaktadır. Yurt dışından gelen öğrencilerin kampüslerde öğrenim ihtiyaçlarına uygun bir şekilde dağılımı sağlanarak verimli ve öğrenirken bireysel gelişime teşvik edici çok kültürlü bir topluluk oluşturulur.

Perth şehir merkezine sadece birkaç kilometre uzakta olan Phoenix Akademi, restore edilmiş tarihi Avustralya binalarını içinde barındıran yeşillikler içerisindeki bir yerleşkededir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Dinlenme Alanı

Mutfak

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce
 • Cambridge Sınav Programı
 • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
 • TOEFL Hazırlık İngilizcesi Programı
 • Akademik Eğitim İngilizce Programı (Sertifika III & IV)
 • Lisans ve Lisansüstü Eğitim Hazırlık Programları
 • İş İngilizcesi
 • Uluslararası İletişim İçin Konuşma İngilizcesi (OEFIC)
 • English Plus (Dalış ve sörf gibi açıkhava etkinlikleri ile desteklenen eğitim programı)
 • Grup ve Bireysel Eğitim Seçenekleri
 • Üniversite Temel Eğitimi (Foundation) Programları
 • Notre Dame Üniversitesi geçiş yolu ile Lisans ve Lisansüstü eğitim Programları

Sosyal Aktiviteler

Perth, zengin sosyal aktiviteleriyle öğrencilere eğlence dolu bir deneyim sunar. Şehirdeki çeşitli etkinlikler ve mekanlar, öğrencilerin boş zamanlarını keyifle geçirmelerini sağlar. Örneğin, Elizabeth Quay bölgesi, restoranlar, kafeler ve mağazalarla dolu şık bir mekan olup, harika manzarasıyla öğrencilere dinlenme ve sosyalleşme imkanı sunar. Bunun yanı sıra, Northbridge bölgesi, canlı gece hayatı, barları, kulüpleri ve konser mekanlarıyla öğrencilerin eğlence dolu anlar yaşamasına olanak tanır.

Günlerinin çoğu güneşli geçen Perth, aynı zamanda benzersiz plajları ile tanınır. Bu plajlarda güneşlenebilir, denize girebilir ve eğer ilgiliyseniz sörf yapabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Phoenix Academy Perth’te dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Perth’te İngilizce öğrenmek isteyen yabancı öğrenciler için aile yanında konaklama seçeneği, güvenli ve sıcak bir ev ortamı sunar. Birçok yerli aile, öğrencilere evlerinde konaklama imkanı sağlamaktadır. Aile yanında konaklamak, öğrencilere yerel kültürü daha yakından deneyimleme fırsatı verirken, dil becerilerini geliştirme ve yeni dostluklar kurma şansı da sunar. Aile yanında kendinize ait bir odanız bulunur ve hafta içi iki, hafta sonu üç öğün yemeğiniz aile tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Kampüs içi öğrenci rezidansı Beatty Lodge’da öğrenciler uygun maliyetli ve konforlu odalarda kalırlar. Samimi ve misafirperver personelleri, temiz ve modern bir yaşam alanı sunmaktadır.

Öğrenciler ortak mutfak alanlarında kendi yemeklerini yapabilir, yüzme havuzu, barbekü gibi ortak alanlarda sosyalleşebilirler. Beatty Lodge, kafe, mağaza ve diğer tesislere sadece yürüme mesafesindedir.

Ev Kiralama

Yurt dışında eğitim alırken en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biri de ev kiralamadır. Ev kiralayarak kendi bağımsız ortamınızda özgür bir eğitim hayatı deneyimleyebilirsiniz. Şehrin istediğiniz noktasından ev tutabilir, arkadaşlarınızı dilediğiniz gibi ağırlayabilirsiniz. Dilerseniz bir veya birkaç arkadaşınızla birlikte ev tutarak bu seçeneği daha bütçe dostu bir hale getirmeniz de mümkündür.

Fotoğraflarla Phoenix Academy Perth

Phoenix Academy Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin