...

Milner English Perth

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Perth, İngilizce öğrenmek için tam olarak doğru boyutta ve öğrencilere bir eğitim şehrinde hayalini kurdukları her şeyi sunuyor. Şehir, Avustralya’nın en muhteşem ve kalabalıktan uzak Cottesloe ve City Beach plajları, görkemli gece hayatı ve nefes kesen manzaralarına sahiptir. Avustralya’nın batı kıyısındaki şehirde doğal yaşam alanları ve şehir iç içedir. Diğer Avustralya şehirlerinden yıl boyunca daha fazla gün ışığı alan şehirde, Rottnest Adası gezileri, Kings Park yürüyüşleri ve Kuğu Vadisi üzüm bağı turları ile açık hava etkinliklerinde doğal hayatın tadına varılabilir. Şehir merkezindeki müzeler, sanat galerileri, restoranlar ve alışveriş merkezleri ise kentsel hayatın büyük bir parçasıdır.

Okul Bilgileri

Avustralya’nın en eski aile işletmesi İngilizce dil okulu Milner International College of English, yabancı öğrencilerin İngilizce eğitimi alırken kendilerini evlerinde hissedeceği davetkar bir okuldur. Şehir merkezine sadece bir adım uzaklıkta ve toplu taşıma duraklarının hemen yanı başındaki dil okulu Perth’ in kalbinde uzman eğitimci kadrosu ile İngilizce öğrenmeye yeni bir anlam katıyor. Milner College, Öğrencilerin İngilizce eğitimleri tamamlandıktan sonra daha yüksek eğitim seviyelerine devam etmelerini sağlayan TAFE olarak da bilinen Merkez Teknoloji Enstitüsü ile uzun süreli bir anlaşma yapmaktadır. Diğer bir yandan, Perth’ de dil eğitiminin kaliteli ve uygun fiyatlı bir yolu da sınırlı sayıda öğrenciye sunulan Focus English akşam programıdır.

Sunulan Dil Programları

İngilizceniz hangi seviyede olursa olsun Milner International College of English’te kendi kendinizi test ederek size uygun eğitim programlarında  İngilizce öğrenmeye ve İngilizce dil yeteneklerinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz.

Milner English’te seçebileceğiniz eğitim programları aşağıda verilmiştir:

  • Genel İngilizce Programı
  • Cambridge PET, FCE, CAE ve CPE Sınavları İngilizce Hazırlık Programları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Programı
  • TESOL İngilizce Eğitim Programı
  • Au/Pair İngilizce Eğitim Programı
  • TAFE Eğitim Geçişi Programı
  • İngilizce Akşam Eğitim Programları

Sosyal Aktiviteler

Perth’in kıyı şeridindeki plajları ziyaret etmekten Avustralya’nın banliyösünde yürüyüşe çıkmaya kadar görülecek sayısız turistik mekan ve yapılacak pek çok sosyal aktivite var.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanı konaklamalarının bir çeşidi olan demi pair, öğrencilerin eğitimleri süresince yanlarında kaldığı ailelere ev işleri, çocuk bakımı veya yemek yapma gibi gündelik işlerde yardım etmesi demektir. Bu sistemde aileler öğrencilere tam donanımlı bir oda ve günde üç öğün yemek paylaşmaktadır. Yardımlaşma ve yemeklerde sosyalleşme ile öğrenciler günlük hayatta kullandıkları İngilizceyi geliştirme fırsatı bulacak ve kendilerine ikinci bir aile edinmiş olacaklar.

Milner English, Demi-Pair ajansı, Au Pair Network ile partnerlik kurmuştur. Au Pair ağ temsilcileri, au-pair’ lerle uzun yılların deneyimine sahiptir ve Skype üzerinden Avustralya’ya gelmeden önce öğrencilerle tanışarak,tüm sorularına cevap verecektir.

ÖĞRENCİ PANSİYONLARI

Yabancı öğrencilerin, Perth’ deki eğitimleri boyunca kendi evlerindeymiş gibi konaklayabilecekleri ikinci bir alternatif ise paylaşımlı öğrenci pansiyonlarıdır.

Fotoğraflar

Okul Olanakları

Milner English öğrencilerine ortak kullanım alanı mutfak ve dinlenme salonları, kafeterya, kütüphane, çatı terası, televizyon sistemi ve internet erişimi sağlar.

Öğrenci YORUMLARI

Perth Dil Okulları

Milner English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Perth23 saat3060 AU$6120 AU$6630 AU$10200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin