...

University Of New South Wales Öğrenci Buluşması

Dünyanın en iyi 70 üniversitesinden biri olan University of New South Wales’in yetkilisi ile gerçekleştireceğimiz öğrenci buluşmasına davetlisiniz!

Tarih ve Saat: 21 Şubat 2023, 14:30-16:30 arası 

Avustralya’da prestijli bir üniversitede lisans, yüksek lisans veya doktora eğitimi almayı planlayan Türk öğrencilerimizi, 21 Şubat’ta, Avustralya’nın en seçkin üniversitelerinden biri olan University of New South Wales ile yapacağımız fırsatlarla dolu etkinliğimize katılmak üzere ofisimize bekliyoruz!

Dünyanın birçok farklı ülkesinden toplam 1300 üniversitenin değerlendirildiği, QS World University Rankings 2022’ye göre dünyada ilk 47, Avustralya’da ise ilk 8 içinde yer alan University of New South Wales, verdiği yüksek kaliteli eğitim ve dünya standartlarındaki diploması ile Avustralya’da üniversite eğitimi almak isteyen öğrencileri bekliyor.

Avustralya’nın en büyük global acentelerinden olan StudyCo’nun Türkiye ofisi olarak Avustralya’daki üniversitelerinin Türkiye’deki resmi temsilcisi ve kayıt ofisi olarak çalışıyoruz.

Üniversite yetkilimiz Rory Edmunds ile gerçekleştireceğimiz görüşmelere sizler de davetlisiniz. Üniversite yetkilimizin, aşağıdaki konu başlıkları hakkında önemli bilgiler aktaracağı ve merak ettiğiniz sorulara cevap bulacağınız etkinliğimize katılımlarınızı bekliyoruz.

Konu Başlıkları:

 • University of New South Wales’ın sunduğu lisans, yüksek lisans ve doktora programları
 • Programlara başvuru süreci
 • Başvuru ve kabul şartları
 • Eğitim ücretleri
 • Burs imkanları
 • Konaklama seçenekleri
 • Vize başvuru süreci
 • Çalışma imkanları ve kariyer destekleri
 • İngilizce dil programları
 • Üniversitenin kampüsü ve akademik tesisleri
 • Üniversitenin sağladığı sosyal imkanlar

21 Şubat 2023 tarihinde, 14:30-16:30 saatleri arasında gerçekleşecek University of New South Wales yetkilisi ile yapacağımız öğrenci buluşmasına, dilerseniz Real Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İstanbul ofisimizden ya da dilerseniz online olarak zoom üzerinden katılabilirsiniz.

Katılım sağlamak için info@realegitim.com adresine mail atabilir veya 0216 348 48 38 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
IELTS sınav ücreti, sınavın düzenlendiği ülkeye ve sınav moduna (Akademik veya Genel Eğitim) göre değişebilir. Ayrıca, online veya fiziksel olarak gerçekleştirilen sınavların ücretleri de farklılık gösterebilir. Dünya genelinde, IELTS sınav ücretleri genellikle 150-250 dolar arasında değişir. Ancak, ücretler farklı ülkelerde ve sınav merkezlerinde farklılık gösterir. Ücretler, sınav merkezlerinin web sitelerinde veya IELTS resmi web sitesindeki ücretler sayfasında yayınlanır. Ayrıca, sınav merkezleri farklı ek ücretler de talep edebilirler. Örneğin, sınavın online olarak gerçekleştirilmesi durumunda, adayların bilgisayarlarına uygun bir kamera ve mikrofon kurmaları gerekebilir. Bu nedenle, adayların sınav merkezlerinin web sitelerinde belirtilen tüm ücretler hakkında bilgi sahibi olmaları önemlidir. Sonuç olarak, IELTS sınav ücretleri, düzenlendiği ülkeye, sınav moduna ve sınavın online veya fiziksel olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine bağlı olarak değişebilir. Adayların, sınav ücretleri hakkında doğru bilgi sahibi olmak için sınav merkezlerinin web sitelerini ve IELTS resmi web sitesini düzenli olarak kontrol etmeleri önerilir.

IELTS Sınavı Nedir ve Ne İşe Yarar?

IELTS (International English Language Testing System) dünya genelinde İngilizce dil yeterliliğini ölçmek için yapılan bir sınavdır. Özellikle yurt dışında eğitim,

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin