...

Universal English College | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Universal English College Sydney

Universal English College Hakkında Genel Bilgi

Universal English College, kısaca UEC, Sydney Merkez İş Bölgesi CBD’de, tren ve otobüs güzergahları üzerinde, birçok restoran, kafe ve mağazaya yürüme mesafesinde bulunan; kaliteli eğitimiyle bilinen bir dil okuludur. UEC’de eğitim alırken Sydney’in birçok ikonik yapısına, turistik bölgelerine ve Hyde Park’a dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz.

Sydney, dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden biri olan Avustralya’da bulunan, özellikle İngilizce dil eğitimi amaçlı en çok tercih edilen şehirlerden biridir. Çok kültürlü yapısı, muhteşem şehir yaşamı ve doğal yaşam dengesi, turistik ve tarihi yapıları, benzersiz plajlarıyla görülmeye değer bir şehirdir.

UEC’nin amacı; öğrencilerine yoğun İngilizce programı aracılığıyla yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi sunarak, öğrencileri gelecekteki akademik ve profesyonel yaşamları için en iyi şekilde yetiştirmek ve İngilizcelerini güçlendirmektir.

Universal English College; uluslararası öğrencilere akademik, profesyonel veya kişisel hayatları için ihtiyaç duydukları İngilizceyi öğretmeyi, yüksek derecede öğrenci desteği sağlamayı, tecrübeli ve yetenekli eğitmen kadrosu ile eğitim standartlarını artırmayı, öğrencilerin kolay ve etkili bir şekilde öğrenmesini sağlamak için gerekli öğrenme ortamını sağlamayı ve çok kültürlü bir topluluk oluşturmayı hedeflemektedir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Modern Sınıflar

Ücretsiz WiFi

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Kafe

Otomat & Kahve Mak.

Bireysel Çalışma Alanı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları

Sosyal Aktiviteler

Sydney, restoranlar, tiyatrolar, konser salonları, spor stadyumları, çok kültürlü bir nüfus ve gelişen bir ekonomi gibi büyük bir şehrin tüm harika özelliklerine sahiptir.

Ilıman bir iklime sahip olan Sydney’de yaz aylarında olduğu gibi kış aylarında da birçok outdoor aktiviteye katılmanız mümkündür. Başta Bondi Beach olmak üzere Sydney’in meşhur plajlarını ziyaret edip sörf deneyimi yaşayabilir, liman turuna çıkabilir, Royal National Park’ta doğanın keyfini çıkarabilir, Mavi Dağlar’da yürüyüşe çıkabilir, balinaları izlemeye gidebilirsiniz!

Konaklama Seçenekleri

Universal English College’da eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama seçeneği ile öğrenciler Avustralya yaşam tarzını daha yakından tanıyabilirler. Ayrıca, Avustralyalı ailelerle gerçek bir ev ortamında kalmak, öğrencilere günlük hayatta İngilizce pratiği yapma fırsatı verir.

Aileler özenle seçilmiş olup, öğrencilerin konforu ve güvenliği en ön planda tutulmaktadır. Öğrencilere Pazartesi’den Cuma’ya kadar her gün 2 öğün ve hafta sonları 3 öğün yemek sunulmaktadır. Ayrıca, talep üzerine havaalanı transferi de sağlanmaktadır. Bu seçenek, öğrencilerin Avustralya kültürünü ve adetlerini öğrenmeleri için harika bir fırsat sunmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

UEC Sydney, 18 yaş ve üstü öğrencilere yönelik “Link2” adlı bir öğrenci konaklama biriminde barınma imkanı sunmaktadır. Bu modern konaklama birimleri, Sydney şehir merkezine yürüme mesafesinde yer almaktadır ve aynı zamanda ulaşım, alışveriş ve eğlence seçenekleri gibi çeşitli olanaklara da yakındır. Konumu, öğrencilerin günlük yaşamlarını kolaylaştırmak için son derece elverişlidir. Bu konaklama seçeneğini tercih ederek diğer uluslararası öğrencilerle beraber unutulmaz bir yaşam deneyiminin parçası olabilirsiniz.

Ev Kiralama

Ev kiralama, kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arayanlar için ideal bir seçenektir. Bu tip dairelerde genellikle tek kişilik veya çift kişilik olarak tasarlanmış ve tamamen sizin kullanımınıza ayrılmıştır. Böylece, özellikle sessiz ve kendi alanınıza ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda, rahat ve konforlu bir ortamda zaman geçirebilirsiniz.

Fotoğraflarla Universal English College

Universal English College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin