...

Lonsdale Institute | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Lonsdale Institue Dil Okulu Sydney

Lonsdale Institute Hakkında Genel Bilgi

2007 yılında Melbourne’de kurulan Lonsdale Institute,  size Avustralya’da kaliteli İngilizce eğitimini garanti ederken, aynı zamanda Avustralya’da muhteşem bir öğrencilik yaşamanız için ihtiyaç duyabileceğimiz tüm desteği sağlar. Lonsdale Institute, profesyonellerden oluşan ekipleri ile İngilizce dil kursları ve mesleki beceriye dayalı eğitimler sunmaktadır.

Lonsdale Institude’de Melbourne ve Sydney kampüsleri ile şehrin merkezinde birçok markete, restorana, kafeye ve her türlü toplu taşımaya yakın bir şekilde eğitim alma şansı yakalarsınız. Avustralya kültürünü Lonsdale’de edindiğiniz arkadaşlarınız ile deneyimleme ve keşfetme fırsatınız olur. Lonsdale’in destek hizmetleri ve kampüs ortamları, öğrencilerine evlerinden uzakta güvenli ve rahat bir ev ortamı sunar.

Sydney, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olmakla birlikte, uluslararası öğrenciler tarafından eğitim amaçlı en çok tercih edilen Avustralya şehirlerinden biridir. Sydney, Avustralya’nın en kalabalık şehridir, sakinlerine mükemmel bir şehir hayatının yanında benzersiz doğal yaşam alanları da sunar. Sydney’de bir yandan şehir hayatının, kafelerin, pubların, restoranların, eğlence alanlarının tadını çıkarırken; bir yandan park ve bahçelerinde, benzersiz sahillerinde huzur bulabilirsiniz.

Lonsdale Institute Sydney, şehrin kalbinde benzersiz bir eğitim deneyimi vadeder. Yurtdışında eğitim almak, hayatınızın zorlu ama aynı zamanda en tatmin edici ve değerli deneyimi olabilir. Lonsdale, bu süreci en güzel şekilde geçirmeniz için sizlere her zaman yardımcı olacağının garantisini verir. Her öğrencinin farklı bireysel ihtiyaçlarına göre en iyi öğrenme deneyimini sağlamak için sürekli çalışır. Bunun yanında, esnek ödeme seçenekleri ile ödeme kolaylığı da sağlar.

Okul İçindeki İmkanlar

Havaalanı Karşılaması

Modern Sınıflar

Ücretsiz WiFi

Bireysel Çalışma Alanı

Konaklama Yardımı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursu

İngilizce programlarının yanında, Lonsdale Institute’ta Accounting, Business, Hospitality, Leadership and Management, Marketing and Communication ve Project Management alanlarında birçok sertifika ve diploma programları da bulunmaktadır. Dilerseniz İngilizce eğitiminiz sonrası bu programlardan birini kaydolabilir, Sydney’deki eğitim serüveninizi uzatabilirsiniz. 

Sosyal Aktiviteler

Dünyanın en büyüleyici limanlarından birinde yer alan Sidney, Harbour Bridge, Opera House, Sydney Tower gibi dünyaca ünlü ikonik yapılara ev sahipliği yapmaktadır. Sydney’in rahat açık hava yaşam tarzı, canlı gece hayatı, birinci sınıf restoran ve kafeleri, şık alışveriş ve muhteşem gezi yerleri, her yıl 2 milyondan fazla insanın “Avustralya’ya açılan kapı”yı ziyaret etmesinin nedenleridir.

Şehrin ötesinde Sydney, Bondi, Coogee ve Manly gibi muhteşem sörf plajları sunmaktadır. Mavi Dağlar’da milli parklara, yürüyüş yollarına geziler yapabilir veya yerel üzüm bağlarını ziyaret edebilirsiniz. Aradığınız ne olursa olsun, Sydney’de yapılacak çok şey vardır.

Bunların yanında Lonsdale Institute, öğrenciler için çeşitli sosyal aktiviteler de düzenlemektedir. Bu aktiviteler diğer öğrencilerle kaynaşmanıza ve İngilizcenizin daha hızlı gelişmesine yardımcı olacaktır.

Konaklama Seçenekleri

Lonsdale Institute’te eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama, size otantik bir Sydney deneyimi yaşatan Avustralyalı bir aile yanında yaşamanıza olanak tanır. Konaklama, kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödersiniz. İnternet erişimi de genellikle dahildir. Avustralya’ya gelişiniz için size aile yanında konaklama ayarlayabilir ve sizleri havaalanında karşılayıp kalacağınız ailenin yanına bırakabiliriz. Ailelerimiz Sydney CBD’ye 30 dakika uzaklıktadır.

Öğrenci Rezidansları

Link2, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu tüm hizmet ve olanaklarla birlikte modern, güvenli, temiz, tam donanımlı, iyi yönetilen öğrenci konaklama birimleri sunar. Link2’nin minimum kalış süresi 2 haftadır. Tüm konaklama birimleri CBD’de bulunur, böylece yeni şehrinizi keşfetmenin yanı sıra öğrenmek için de iyi bir konumda olursunuz.

 Ev Kiralama

Eğer daha bağımsız bir konaklama ortamı istiyorsanız, ev kiralama seçeneğiniz her zaman mevcuttur. Yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir veya birkaç arkadaşınızla beraber eve çıkarak bu seçeneği daha ekonomik bir hale getirebilirsiniz.

Fotoğraflarla Lonsdale Institute

Lonsdale Institute Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin