...

Nortwest College | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Nortwest College Sydnye Dil Okulu

Nortwest College Hakkında Genel Bilgi

Nortwest College, 2007’den bu yana uluslararası öğrencilere eğitim veren, Avustralya’nın önde gelen eğitim kurumlarından biridir. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, Nortwest aracılığıyla Avustralya’da eğitim, yaşam ve çalışma süreçlerini deneyimlemektedir.

Sydney, Avustralya’nın eğitim amaçlı en çok tercih edilen şehirlerinden bir tanesidir. Ilıman iklimi, şehir yaşamı ve doğal yaşamın benzersiz birleşimi, görülmeye değer ikonik yapıları ve plajlarıyla Sydney, hem eğitim amaçlı gelen öğrencileri hem de birçok turisti kendisine çekmektedir.

Nortwest Sydney kampüsü, son derece merkezi bir konumda bulunmaktadır; birçok restorana, kafeye, duraklara, turistik mekanlara oldukça yakın bir mesafededir. Merkezi konumuyla ders öncesinde veya sonrasında şehirde vakit geçirmek veya çalışmak isteyenler için ideal bir okuldur.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Mutfak & Yemekhane

Otomat

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Akademik İngilizce

Sosyal Aktiviteler

Avustralya’nın doğu sahilinde yer alan Sydney, dünyaca ünlü ikonik yapıları, eşsiz manzaraları ve canlı yaşam tarzıyla turistlerin gözdesi haline gelmiştir. Şehir, muhteşem doğal güzellikleri ve modern mimarisi ile kendine has bir tarza sahiptir.

Sydney, rahat açık hava yaşam tarzıyla da ünlüdür. Şehirde parklar, bahçeler ve plajlar sıklıkla ziyaret edilir. Özellikle Bondi, Coogee ve Manly plajları, sörf severlerin uğrak noktasıdır. Yürüyüş severler ise Mavi Dağlar’da milli parklarda bulunan yürüyüş rotalarını keşfedebilirler. Ayrıca, şehir çevresinde bulunan üzüm bağları da turistlerin ilgisini çekmektedir.

Sydney, aynı zamanda birinci sınıf restoran ve kafelere ev sahipliği yapmaktadır. Şehirde her türlü lezzeti bulmak mümkündür. Akşamları ise canlı gece hayatı ile hareketlenen Sydney, ziyaretçilerine eğlenceli bir deneyim sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Nortwest’te eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama, Sydney’de rahat, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama seçeneklerinden biridir. Bu seçenek, Avustralya yaşam tarzı ve kültürünü yakından tanımanızı sağlar. Yerel ev sahibi ailenizle birlikte yaşayarak temiz ve bakımlı bir odada konaklayabilir ve kendinizi ikinci evinizde gibi hissedebilirsiniz. Özenle seçilmiş ve düzenli olarak kontrol edilen aileler, günlük hayatta pratik yaparak dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Öğrenci Rezidansları

Şehir merkezinde yer alan öğrenci rezidansları, yerli ve yabancı öğrencilerle birlikte konaklayabileceğiniz bir diğer konaklama seçeneğidir. Bu rezidanslarda farklı kültürlerden gelen öğrencilerle tanışma imkanı bulabilir ve İngilizce pratiği yaparak öğrenci ağı oluşturma şansını elde edebilirsiniz. Öğrenci rezidansları, ortak mutfakları sayesinde kendi yemeklerinizi pişirme imkanı sunar ve farklı ülkelerin mutfaklarını keşfetme fırsatı sağlar. Bu özellikleriyle öğrenci rezidansları benzersiz bir deneyim sunar.

Ev Kiralama

Konaklama seçenekleri arasında en bağımsız ve özgür hissedeceğiniz seçenek budur. Kendi evinizde yaşayarak yurtdışı yaşam deneyiminizi benzersiz kılabilirsiniz. Yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir ya da bir veya birkaç arkadaşınızla beraber daha büyük bir eve çıkıp masrafları bölüşebilirsiniz.

Nortwest College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin