...

National College Of Vocational Education | Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
National College of Vocational Education Dil Okulu

NCVE Hakkında Genel Bilgi

National College of Vocational Education, kısaca NCVE, Avustralya’nın en çok tercih edilen eğitim destinasyonlarından biri olan Sydney’de, 20 yılı aşkın deneyimiyle hem İngilizce eğitimi hem de diploma ve sertifika programları eğitimi vermektedir.

NCVE’nin Yoğun Genel İngilizce kursları, İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak ve size sadece gramer değil, aynı zamanda sosyal ve işlevsel iletişimin temellerini de öğretecektir. Bu sayede günlük hayatta karşılaştığınız durumlarda da kendinizi rahatlıkla ifade edebilirsiniz. Ayrıca, bu kurslar size sadece günlük yaşamda değil, aynı zamanda seyahat etme, çalışma ve yaşama konusunda da yardımcı olacaktır.

Bu kurslarda güncel dil kullanımı ve pratik İngilizce becerileri üzerine odaklanılmaktadır. Bu sayede sadece dil bilgisi kurallarını değil; aynı zamanda konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Kurs boyunca öğrendiğiniz becerileri, sınıf dışında da kullanabileceğiniz aktivitelerle pekiştirebilirsiniz.

NCVE’de öğrencilerin dil öğrenme yolculuğunu daha keyifli ve etkili hale getirmek için etkileşimli materyaller, teknolojik araçlar ve oyunlar gibi modern öğretim tekniklerini kullanılmaktadır. Bu sayede öğrenme süreci daha eğlenceli ve ilgi çekici hale gelirken aynı zamanda daha verimli bir şekilde İngilizce öğrenme imkanı sunulmaktadır.

Yoğun genel İngilizce kursları, İngilizce öğrenmenin ilk aşaması olarak önerilir ve IELTS, Cambridge ve akademik amaçlı İngilizce kursları gibi daha ileri eğitim yollarına açılan kapıdır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Cambridge FCE Hazırlık Kursları
  • Cambridge CAE Hazırlık Kursları

Sosyal Aktiviteler

Sydney her zaman hareketli ve heyecan dolu bir şehir olduğu için sıkılmak imkansızdır. Hem ücretsiz hem de uygun fiyatlı seçeneklerle, festivaller ve etkinlikler arasında gezinirken Sydney’in simgesel manzaralarını da keşfetmek mümkündür. Bondi Plajı mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerden biridir ve turistlerin ücretsiz olarak gezebileceği Circular Quay ve The Rocks bölgelerinde yürüyüş yaparak Sydney’in özelliklerini keşfedebilirsiniz. Sydney’de gezilerden etkinliklere, eğlenceye, sanat ve kültüre kadar herkes için bir şeyler vardır. Tekne gezilerinden Mavi Dağlar gibi yerlere günübirlik gezilere kadar seçenekler sınırsızdır.

Konaklama Seçenekleri

NCVE’de eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Yabancı dil öğrenimi sürecinde aile yanında konaklamak isteyen öğrenciler için seçkin yerel aileler, evlerini öğrencilere açıyorlar. Bu sayede öğrenciler, bulundukları şehrin kültürünü daha yakından tanıma fırsatı buluyor ve ev sahibi ailelerin yanında pratik yapma imkanı elde ediyorlar. Öğrenciler, ev sahiplerinin yanında kaldıkları süre boyunca hafta içi kahvaltı ve akşam yemekleri, hafta sonları ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeklerini aileler ile beraber yiyebiliyorlar.

Öğrenci Rezidansları

Yerli ve yabancı öğrencilerle birlikte konaklayabileceğiniz bir diğer seçenek, şehir merkezinde yer alan öğrenci apartmanlarıdır. Öğrenci apartmanlarında, farklı kültürlerden gelen öğrencilerle tanışma imkanı elde eder ve İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı oluşturma şansı yakalarsınız. Öğrenci apartmanları, kendi yemeklerinizi pişirebileceğiniz ortak mutfaklarıyla benzersiz bir deneyim sunar ve farklı ülkelerin mutfaklarını keşfetme fırsatı sağlar.

Ev Kiralama

Yurtdışında eğitim alırken tercih edebileceğiniz bir diğer konaklama seçeneği ev kiralamadır. Ev kiralayarak özgürlüğünüz ve bağımsızlığınızın tadını istediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Tek başına ev kiralama seçeneği bütçenizi zorlayabilir, bu sebeple birkaç arkadaşınız ile beraber ev kiralamanız da mümkündür.

Fotoğraflarla NCVE

NCVE Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin