...

Impact English College | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Impact English College Dil Okulu

Impact English College Hakkında Genel Bilgi

Impact English College, dünyanın en yaşanabilir şehirleri olan Melbourne ve Brisbane’da kampüsleri bulunan ödüllü bir İngilizce dil okuludur. Uzman öğretmen kadrosu, kaliteli eğitim anlayışı, sağladığı yüksek akademik başarı, sunduğu program çeşitliliği ile Impact, her yıl yüzlerce uluslararası öğrenci tarafından İngilizce öğrenmek için tercih edilmektedir.

Impact English College’da eğitim almaya gelerek hedeflediğiniz IELTS puanını alabilir, sahip olduğunuz veya olmak istediğiniz iş için İngilizce desteği alabilir veya sadece yeni şehriniz Melbourne’de rahatça dolaşmanız için gerekli İngilizceyi öğrenebilirsiniz.

Melbourne, akademik ve kişisel gelişimlerini tamamlamak isteyen, farklı kültürlerle etkileşime geçmek isteyen pek çok uluslararası öğrenci için güvenli ve rahat bir şehir olarak kabul edilir. Şehir, dünya çapında ünlü sanat galerileri, canlı müzik sahneleri ve dünya mutfaklarına sahip restoranları ile her zevke hitap eden bir ortam sunar. Düşük suç oranları ve güvenli atmosferiyle farklı etnik kökenlerden milyonlarca insanın yaşadığı Melbourne, öğrencilere benzersiz bir yaşam alanı sunar.

Impact English College Melbourne kampüsü şehrin kalbinde, toplu taşıma araçlarına, önemli turistik mekanlara ve çeşitli kafelere, barlara, restoranlara ve galerilere sadece birkaç dakika uzaklıkta; elverişli bir konuma sahiptir. Okulun konumu sayesinde ders dışında kalan zamanlarınızda rahatlıkla şehri keşfe çıkabilir, farklı sosyal çevrelerden yeni arkadaşlar edinerek İngilizcenizin hızla gelişmesini sağlayabilirsiniz.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Danışmanlık

Kütüphane

Kafe

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Barista/Kafe İngilizcesi

Sosyal Aktiviteler

Impact English College, öğrencilerinin İngilizce öğrenmelerine katkıda bulunmak ve çevreyi keşfetmelerini sağlamak amacıyla çeşitli sosyal aktiviteler sunar. Okul bünyesinde konuşma kulüplerine, okul gezilerine, iş kulüplerine, dinleme, telaffuz, kelime ve yazma sınıflarına ve İngilizce müzik kulüplerine katılabilirsiniz. Bunlarla beraber, kampüs içerisindeki kafede de arkadaşlarınızla sosyalleşmeniz mümkündür.

Avustralya’nın kültür-sanat ve spor başkenti Melbourne’de kampüs dışında da yapabileceğiniz birçok aktivite bulunmaktadır. Melbourne’ün kafelerinde ünlü kahvelerini tadabilir, birbirinen güzel restoranlarında leziz yemekler yiyebilir, şehirdeki birçok müze ve galeriyi ziyaret edebilir, devasa parklarında yürüyüşler yapabilir ve benzersiz sokaklarında kaybolabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Impact English College Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama, birçok uluslararası öğrenci tarafından tercih edilen bir konaklama seçeneğidir. Ajanslara kayıtlı olan aileler, öğrencilere son derece güvenli ve sıcak bir aile ortamı sunmaktadır. Impact tarafından da ayrıca danışmanlık desteği sunulmaktadır.

Aile yanı konaklama seçeneğinde hafta içi sabah ve akşam olmak üzere iki öğün, hafta sonu ise sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç öğün aileler tarafından öğrenciye sağlanmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Impact English College’ın anlaşmalı olduğu Iglu Öğrenci Rezidanslarının iki ayrı kampüsünden birinde konaklamanız mümkündür. Bu konaklama tipi sizlere daha bağımsız bir ortam sunarken, diğer uluslararası öğrencilerle beraber sosyalleşmenize olanak tanır. Rezidanslarda kendinize ait bir odanız bulunurken tesis içerisinde mutfak, spor salonu, dinlenme alanı gibi alanlar da bulunmaktadır. Ücrete sabah kahvaltısı dahildir.

Ev Kiralama

Ev kiralamak, öğrencilere Melbourne’de bağımsız bir yaşam tarzı sunar ve yerel topluma daha iyi entegre olmalarına yardımcı olur. Ayrıca, kampüs dışında kalmak, öğrencilere şehrin geri kalanına daha fazla erişim sağlar ve Melbourne’ün diğer bölgelerindeki aktiviteler ve etkinliklere katılmalarına olanak tanır.

Bunlara ek olarak ev kiralamak, öğrencilerin bütçelerine daha uygun olabilir. Melbourne’de birçok farklı seçenek mevcuttur ve öğrenciler, tercihlerine göre farklı fiyat aralıklarında ve arkadaşları ile beraber yaşayabilecekleri evler bulabilirler.

Fotoğraflarla Impact English College

Impact English College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin