Navitas English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney ılık ve egzotik iklimi, samimi halkı, dinamik kültürü ve dünya standartlarındaki eğitim fırsatları sayesinde, öğrenci olarak yaşamak için en çok tercih edilen şehirler arasındadır. Avustralya’nın en büyük şehrinde İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin kararını genellikle şehrin kaliteli öğrenci hayatı, kaçırılmayacak iş imkanları ve güvenli şehir hayatına sahip olması etkiliyor. Navitas English Dil Okulu ile öğrenciler Sydney şehir merkezinde önemli alışveriş merkezlerine ve birçok mağaza, restoran ve kafelere 5 dakikalık yürüme mesafesinde İngilizce öğrenmenin tadını çıkarıyor. Öğrenciler, Navitas English yeni Hyde Park kampüsünde çağdaş eğitim tasarımına sahip modern bir ortamda, SIBT, Navitas Professional, La Trobe Üniversitesi gibi değerli eğitim kurumlarının öğrencileri ile yan yana eğitim alma fırsatı yakalıyor.

Okul Bilgileri

Navitas English Dil Okulu Sydney kampüsünde öğrenciliğiniz süresince ortak konferans salonları ve sınıflarda en son teknolojiye, ortak öğrenci mutfağı, çalışma alanları ve öğrenci dinlenme salonlarına erişebilirsiniz. Sydney Hyde Park kampüsü esnek programları ile gündüz ve akşam sınıflarına katılabileceğiniz tüm Navitas İngilizce kurslarını bir araya getiriyor. Dönem içerisinde 600 öğrenciye aynı anda eğitim veren eğitmen kadrosu ve bina kapasitesi ile Sydney Navitas English sınıfları ortalama 15 öğrenciden oluşuyor. Öğrenciler derslerini interaktif multimedya destekli SMART tahtalar ile donatılmış 16 sınıfta alıyor. 1 adet ortak multimedya odası , öğrencilerin kullanımına sunulan 44 adet bilgisayar, ücretsiz WIFI erişimi ve ortak bilgisayar laboratuvarları, dil okulu binasında bulunan olanaklardan sadece birkaçıdır. Okul, öğrencilerine ihtiyaçlarına göre esnek ve günlük İngilizce yeteneklerini geliştirmek veya testlere hazırlanmak için çeşitli kurslar sunmaktadır.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursları
  • Cambridge FCE Hazırlık Kursları
  • Cambridge CAE Hazırlık Kursları
  • IELTS Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık Akşam Kursları

Sosyal Aktiviteler

Sydney’in harika plajları ve yoğun bir kültürel yaşamı, Sydney’deki eğitim hayatınıza ayrı bir hava katıyor. Sydney Opera Evi, okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir ve dünya standartlarında müzik ve tiyatro gösterilerinin yanı sıra her bütçeye uygun kültürel ve komedi etkinlikleri düzenlenmektedir. Sydney’ de şehir hayatının canlılığı birçok öğrencinin şehir merkezinde veya yakınında yaşamayı tercih etmesine neden olacaktır. Şehir merkezinde birçok barı, kulübü, kafeyi ve restoranı keşfedebilirsiniz. Sadece bir kaç dakikalık yürüme mesafesinde dünyanın dört bir yanından yemekleri tadabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında konaklama, Avustralya yaşam tarzını deneyimlemek için harika bir yoldur. Avustralyalı bir aile ile yaşamak günlük yaşamda İngilizce dil yeteneklerinizi pratik yaparak geliştirmenize yardımcı olacaktır. Eğitiminiz süresince yanında kaldığınız ailenin evinde size ait tam donanımlı bir odanız ve aile ile beraber paylaşacağınız yemek saatleriniz olacaktır.

BAĞIMSIZ KONAKLAMA

Sydney’de aile yanı konaklamanın yanı sıra öğrencilerin bağımsız yerleşiminin sağlandığı konaklama imkanları mevcuttur. Okula yürüme mesafesindeki pansiyon, hostel ve öğrenci apartmanları güvenilir alternatif konaklama olanağıdır.
Sydney’de yabancı öğrencilerin konaklayabileceği öğrenci rezidansları ve pansiyonlar olağanüstü deneyimler edinebileceğiniz uygun bütçeli yaşam alanlarıdır. Sydney Navitas English Dil Okulu ile anlaşmalı kurumlar aşağıda sıralanmıştır:

● Iglu Chatswood
● Jack’s Place
● Siclair’s City Hostel
● Yutong St Guesthouse

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Navitas English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Navitas English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20+5 saat (City)3020603890571064
Sydney 20 saat (Akşam) (City)2652530479568840
Brisbane20+5 saat32406480972010800
Brisbane20 saat (Akşam)2760552082809200
Perth20+5 saat343268641029611440
Perth20 saat30006000900010000

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım