Greenwich English College Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’nın New South West eyaletinde bulunan Sydney, güneşli sıcacık bir iklime, pırıl yemyeşil milli parklara ev sahipliği yapıyor. Şehirde tüm yıl boyunca gerçekleşen dünya standartlarındaki spor etkinlikleri, kültürel gösteriler, sergiler ve festivaller şehir halkını daha sosyal ve misafirperver kılıyor. Merkezi İş Bölgesini çevreleyen restoranlar, kafeler, mağazalar ve sanat galerileri ile dinamik şehir hayatında her an yapacak bir şeyler bulabilirsiniz. Suç oranının oldukça düşük olduğu şehirde rahatlıkla eğitim alabilirsiniz. Greenwich English College, şehir merkezinde bulunan iki kampüsüyle Sydney’ in hareketli Merkezi İş Bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Kolej toplu taşıma duraklarına, mağazalara, kafelere, eğlence noktalarına ve önemli turistik mekanlara 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Greenwich English kampüslerinden dünyanın en ünlü plajlarından bazılarına otobüsle kısa sürede ulaşabilirsiniz. Hedefleriniz ne olursa olsun, Greenwich English College mesleki ve eğitim hayatınızda başarılı olmayı sağlamak için ihtiyacınız olan şeyden daha fazlasını sunuyor. Teknolojik altyapısının geliştirilmesi ve istihdam olanaklarının genişletilmesi amacıyla, Sydney modernleşmeyi hedefleyen hükümetten oldukça cömert yatırımlar almıştır. Greenwich English College, Sydney’in sunduğu imkanlardan yararlanarak, öğrencileri için staj ve part-time istihdam fırsatları sunuyor.

Neden Greenwich English College?

 • Avustralya’nın Göçmenlik İdaresi tarafından Level 1 seviyesi alan bir okuldur.
 • Level 1 olması sebebi ile Avustralya vize konusunda öğrencilere özel avantaj sağlar.
 • Uzun yıllara dayanan tecrübesiyle uluslararası öğrencilere harika bir eğitim ortamı sunar.
 • Greenwich English College’ta  her probleminizde size yön gösterecek  ve destek olacak danışmanlar vardır.
 • Okul modern ve son teknoloji eğitim materyalleri ile donatılmıştır. Öğrenciler etkileşimli sınıflarda eğitim görmektedir. 
 • Greenwich English College şehrin en merkezi lokasyonunda yer alır.
 • Greenwich English College’de Türk öğrenci sayısı oldukça azdır.
 • Okul öğrencilerine ücretsiz Wi-Fi hizmetinin yanı sıra bilgisayar odaları ile öğrencilerin konforu için her şey düşünülmüştür.
 • Greenwich English College profesyonel, tecrübeli  ve alanında uzman öğretmenlere sahiptir. 
 • Okulda öğrenciler için buzdolabı, mikrodalga fırın ve dinlenme odası bulunur.
 • Öğrenciler aldıkları İngilizce dil eğitimi sonrasında  sertifika ve diploma eğitimi veren  kariyer programlarına Greenwich Management College’a direkt geçiş yaparak devam edebilirler.  
 • Sydney ve Melbourne’de Greenwich  English College’da eğitim alarak Avustralya’nın en fazla ziyaret edilen şehirlerinde dil eğitimi alma imkanına sahip olursunuz. 
 • Öğrenciler boş vakitlerini çeşitli sosyal aktivite dü

Okul Bilgileri

Öğrencilerin hedefledikleri başarılı sonuçlara mümkün olduğunca sağlam sonuçlar ile ulaşmalarını sağlıyor. Yüksek öğrenimde kendilerini geliştirmeye devam etmek isteyen öğrenciler Greenwich öğrenci geçiş programlarıyla Avustralya’da 30’dan fazla üniversitede eğitim alıyor. Greenwich College, yenilenmiş binasında modern donanımlı ve geniş 33 sınıfa sahiptir. Ücretsiz internet erişimine sahip 4 bilgisayar laboratuvarı, fotokopi ve baskı tesislerinin desteği ile öğrenciler derslere ve sınavlara verimli bir şekilde hazırlanabilir. Okul genelinde bulunan öğrencilerin kullanımına açık ortak mutfakları modern beyaz eşyalar ile donatılmıştır. Engelliler için erişim olanakları mevcuttur.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce Kursları
 • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
 • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
 • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
 • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
 • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
 • Sertifika ve Diploma Programları

Sosyal Aktiviteler

Greenwich öğrenci aktiviteleri ile şehirde diğer öğrenci arkadaşlarınız ile eğlenceli vakit geçirmeye ve pratik yaparak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Greenwich College, Haftanın her gününe bir etkinlik sığdırıyor. Derslerinizden arta kalan zamanda bir yandan profesyonel konuşma kulüplerine katılabilir, açık hava yoga derslerinde tüm haftanın stresini atabilir veya pub crawl etkinlikleri ile sosyalleşerek yeni insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Okul kampüslerine ortalama 50 – 60 dakika uzaklıktaki ev sahibi ailelerin yanında kalmayı tercih eden öğrenciler, tercihleri doğrultusunda günlük hayatlarında Avustralya kültürünün bir parçası olacakları ailelerin yanına yerleştirilir. Öğrenciler yerel bir ailenin parçası olarak daha pratik yapma imkanı elde ederler. Evde aile ile beraber zaman geçiren öğrenciler, ailenin çeşitli gezi ve seyahat aktivitelerine de dahil olabilirler.

ÖĞRENCİ EVLERİ

Paylaşımlı öğrenci evleri, aile yanında konaklamayı tercih etmeyen öğrenciler için bağımsız bir konaklama seçeneğidir. Öğrenciler tek kişilik odalarda ortak kullanım alanlarından faydalanarak farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile beraber yaşarlar.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Greenwich English College hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Greenwich English College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney25 saat31806120918010200
Sydney 20 ders (Akşam)2580516077408600
Melbourne25 saat31806120918010200
Melbourne20 ders (Akşam)2700540081009000

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım