...

English Unlimited Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne, Avustralya’nın Victoria eyaletinin başkenti ve ülkenin ikinci büyük şehridir. Melbpurne üst düzey eğitim kalitesi, eğlence hayatı, sağlık, araştırma ve geliştirme yatırımları, yüksek turizm ve spor olanakları ile İngilizce öğrenmek için ideal bir şehirdir. Avustralya’nın kültür başkenti olarak, Avustralya futbolunun, film ve televizyon prodüksiyonunun kalbidir. Şehrin her köşesini renklendiren sanat, tiyatro ve müzikalleri ile Melbourne mimarisi farklı boyutlar kazanıyor. Her an değişen hava durumu Melbourne iklimini sıradışı kılıyor. Ilıman iklimi, hava durumu ne kadar güvenilmez olursa olsun açık hava sporlarına elverişlidir.

Okul Bilgileri

English Unlimited Dil Okulu, Avustralya’nın canlı şehirleri arasında yer alan Brisbane, Melbourne ve Sydney’ in kalbinde merkezi bir konumda bulunan canlı ve dinamik bir dil okuludur. Dil okulu modern tesislere ve sevecen, güler yüzlü, tutkulu bir kadroya sahiptir. English Unlimited Dil Okulunun Melbourne kampüsü, Melbourne Merkezi İş Bölgesinde yüksek kaliteli olanaklar ile yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi veriyor. Melbourne Merkez İstasyonuna ve Flagstaff Tren İstasyonuna yürüme mesafesinde bulunan English Unlimited Dil Okulu, Chinetown Melbourne, Queen Victoria Pazarı ve Victoria Eyalet Kütüphanesi ile çevrelenmiş durumda. Merkezi konumu ile English Unlimited Dil Okulu, öğrencilerini şehri keşfe çıkmaya teşvik ediyor. Öğrenciler, derslerinden artan zamanda şehrin kültür merkezlerini rahatça gezebilir. Öğrenci grup etkinlikleri ile İngilizce dersleri sınıflardan, Melbourne Flagstaff Bahçelerine ve şehir merkezindeki müzelere taşınabilir. Dil okulunun öncelikli amacı öğrencilerin İngilizce’nin hızla ortak bir dil haline geldiği bir dünyada küresel vatandaşlar olarak uzman İngilizce iletişimcileri olmaya hazırlıyor. Birinci sınıf kaliteli eğitim veren profesyonel öğretmenlerin, akredite kursların, okul tesislerinin sağladığı imkanlar ile öğrenciler birbirinden farklı ülkelerden gelen öğrencilerle bir araya gelerek güvenle İngilizce iletişim yeteneklerini geliştiriyorlar. Dil okulunda, ailesinden ve kendi kültüründen uzak olan öğrenciler için öğrenci destek grupları oluşturuluyor ve akademik ve refah danışmanlıkları sunuluyor. English Unlimited Dil Okulu, yabancı öğrencilerin Avustralya’daki eğitim deneyimini önemsiyor. Dil okulunun kariyer merkezi Job Assistance Service Avustralya’da iş hayatına atılmak, derslerden artan zamanda yarı zamanlı işlerde çalışarak tecrübe kazanmak isteyen öğrenciler için istihdam ve staj olanakları sunuyor.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursu
  • Genel İngilizce Günlük İngilizce Öğrenme Metodları
  • İş Hayatı İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık İngilizce Programı
  • B2 First Hazırlık Programı (Cambridge FCE Hazırlık Programı)
  • C1 Advanced Hazırlık Program (Cambridge CAE Hazırlık Programı)
  • Çalışma Hayatında Eğitim Programı (English Smart Paketleri)
  • Özel İngilizce Dersleri

Sosyal Aktiviteler

Melbourne’da herkes için her zaman bir şeyler vardır. Melbourne’deki uluslararası öğrenci deneyiminizi universite ve dil okulu topluluğuna katılarak başlatın! Yabancı öğrencilerin arkadaş edinmesine ve İngilizce pratik yapabilmesine yardımcı olacak birçok sosyalleşme fırsatı yakalayın!. Melbourne’de hayat kültür sanat ve müzik etrafında döner. Bu şehrin özelliği, sanat kültürünün galeriler ve müzelerle sınırlı kalmayıp en ilginç sanat eserlerinden bazıları sokaklarında sergilenmesidir. Öğrencilik hayatınız boyunca Melbourne Yazarlar Festivali, Melbourne Uluslararası Sanat Festivali, Melbourne Uluslararası Film Festivali, Melbourne Uluslararası Komedi Festivali, Melbourne Fringe Festivali ve Moomba dahil olmak üzere Melbourne’de tadını çıkarabileceğiniz birçok festivaller vardır.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında yaşayarak ilişkilerini çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişimini hızlandırıyor. Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Aile evleri dil okulundan ortalama 40 – 50 dakika uzaklıkta bulunur. Ev sahibi aileleriniz ile hafta içi günlerde kahvaltı ve akşam yemeği; hafta sonu günlerde ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği paylaşacaksınız.

ÖĞRENCİ APARTMANLARI

Diğer yerli ve yabancı öğrencilerle beraber kalabileceğiniz şehir merkezindeki öğrenci apartmanları bağımsız konaklama tiplerinden bir tanesidir. Öğrenci apartmanlarında diğer kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı, beraber İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı kurma şansı elde edersiniz. Sizin için eşsiz bir deneyim olacak olan öğrenci apartmanlarının ortak mutfaklarında kendi yemeklerinizi pişirebilir ve farklı ülkelerin mutfaklarını tatmaya başlayabilirsiniz!

Diğer Konaklama Tipleri
● Öğrenci Yurtları
● Öğrenci Rezidansları
● Ortak Paylaşımlı Öğrenci Daireleri
● Öğrenci Apartları
● Hosteller

Fotoğraflar

Diğer Servisler

Avustralya’ya geldiğiniz andan itibaren kendinizi rahat hissetmenizi isteyen English United, sizi güvenli bir şekilde ev sahibi ailenizin yanına veya diğer konaklama birimlerine götürmesi için özel bir şoför ile havaalanı karşılaması ve ulaşımı sunuyor.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

English Unlimited Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney3420 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$355 AU$
Sydney 2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$355 AU$
Sydney2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$355 AU$
Melbourne 20 saat3420 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$
Melbourne20 Saat Ö. Sonra (13:15-17:15)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Melbourne20 Saat (Akşam)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Brisbane20 saat3420 AU$6360 AU$6890 AU$10600 AU$
Brisbane20 Saat Ö. Sonra (13:15-17:15)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Brisbane20 Saat (Akşam)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin