...

English Unlimited | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
English Unlimited Melbourne Dil Okulu

English Unlimited Hakkında Genel Bilgi

Avustralya’da bulunan Melbourne, Sydney ve Brisbane gibi canlı şehirlerin merkezinde konumlanmış olan English Unlimited Dil Okulu, dinamik ve hareketli yapısı ile öne çıkmaktadır. Okul, modern tesisleri ve tutkulu kadrosu ile öğrencilerine sevecen bir ortam sunarken dinamik ve hareketli bir öğrenme deneyimi sağlamaktadır. English Unlimited Melbourne kampüsü, Melbourne Merkezi İş Bölgesi’nde bulunmakta ve yüksek kaliteli olanakları ile İngilizce eğitimi almak isteyen uluslararası öğrencilere hizmet vermektedir.

Avustralya’nın Victoria eyaletinin başkenti ve ülkenin ikinci büyük şehri olan Melbourne, üst düzey eğitim kalitesi, zengin eğlence hayatı, gelişmiş sağlık hizmetleri, yoğun araştırma ve geliştirme yatırımları, yüksek turizm potansiyeli ve spor olanakları ile İngilizce öğrenmek isteyenler için ideal bir şehirdir. Kültür başkenti olarak da bilinen Melbourne, Avustralya futbolunun, film ve televizyon prodüksiyonunun merkezidir. Şehirdeki sanat, tiyatro ve müzikaller, mimarinin farklı boyutlarını keşfetmek için harika fırsatlar sunar.

English Unlimited Dil Okulu, öğrencileri küresel vatandaşlar olarak yetiştirerek İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye odaklanan bir dil okuludur. Profesyonel öğretmenler, akredite kurslar ve modern tesislerle öğrencilere birinci sınıf eğitim sunulurken, öğrenci destek grupları ve akademik danışmanlık hizmetleri de sağlanmaktadır. Ayrıca, dil okulunun kariyer merkezi olan Job Assistance Service, öğrencilere Avustralya’da istihdam ve staj fırsatları sunmaktadır. English Unlimited Dil Okulu, yabancı öğrencilerin eğitim deneyimini önemseyen bir okuldur.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Mutfak

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursu
  • Genel İngilizce Günlük İngilizce Öğrenme Metodları
  • İş Hayatı İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık İngilizce Programı
  • B2 First Hazırlık Programı (Cambridge FCE Hazırlık Programı)
  • C1 Advanced Hazırlık Program (Cambridge CAE Hazırlık Programı)
  • Çalışma Hayatında Eğitim Programı (English Smart Paketleri)
  • Özel İngilizce Dersleri

Sosyal Aktiviteler

Melbourne, herkes için farklı bir deneyim sunan dinamik bir şehirdir. Uluslararası öğrenciler, üniversite ve dil okulu topluluklarına katılarak arkadaş edinebilir ve İngilizce pratiği yapabilirler. Sanat, kültür, müzik ve festivaller Melbourne’de hayatın merkezindedir. Galeriler ve müzelerin yanı sıra; en ilginç sanat eserleri sokaklarda sergilenir. Bunların yanında ödüllü baristaları ve kahveleriyle ünlü olan Melbourne kafelerine uğramadan geçmeyin!

Melbourne’de Melbourne Yazarlar Festivali, Melbourne Uluslararası Sanat Festivali, Melbourne Uluslararası Film Festivali, Melbourne Uluslararası Komedi Festivali, Melbourne Fringe Festivali ve Moomba gibi birçok festival öğrencilerin tadını çıkarabilecekleri etkinliklerdir. Bu festivallerin yanı sıra, öğrenciler sosyalleşmek için birçok fırsat yakalayabilirler.

Konaklama Seçenekleri

English Unlimited Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitimi alan uluslararası öğrencilerin sık olarak tercih ettiği konaklama türlerinden biri aile yanı konaklamadır.  Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Aile evleri dil okulundan ortalama 40 – 50 dakika uzaklıkta bulunur. Ev sahibi aileleriniz ile hafta içi kahvaltı ve akşam yemeğini; hafta sonu ise kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeğini paylaşacaksınız.

Öğrenci Rezidansları

Şehir merkezindeki öğrenci rezidansları, Avustralya’da dil eğitimi alırken diğer yerli ve yabancı öğrencilerle birlikte kalabileceğiniz bağımsız konaklama seçeneklerinden biridir. Bu rezidanslarda, farklı kültürlerden öğrencilerle tanışabilir, İngilizce pratik yapmak için bir öğrenci ağı oluşturma fırsatı yakalayabilirsiniz. Öğrenci apartmanlarında ortak mutfaklar bulunur, burada kendi yemeklerinizi pişirerek farklı ülkelerin mutfaklarından lezzetler tatmaya başlayabilirsiniz. Öğrenci apartmanlarında kalmak size eşsiz bir deneyim sunacaktır.

Ev Kiralama

Melbourne’de eğitim alırken öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği konaklama seçeneklerinden biri ev kiralamadır. Ev kiralama seçeneği, özellikle öğrencilerin bağımsız bir yaşam tarzı benimsemeleri ve özgürlüklerini korumaları için ideal bir seçenektir. Yalnız başınıza ev kiralamanız mümkün olduğu gibi, birçok öğrenci masrafları bölüşmek için birkaç arkadaş olarak ev kiralamayı tercih etmektedir.

Fotoğraflarla English Unlimited

English Unlimited Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin