Greenwich English College Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında yer alan Melbourne, dünya çapında birinci sınıf üniversiteleri ve araştırma merkezleri ile Avustralya’nın en iyi öğrenci şehri olma ünvanına hak kazanıyor. Nitelikli eğitim sistemi, kaliteli sağlık merkezleri, temiz havası ve şehir altyapısı nedeniyle şehir, yabancı öğrenciler tarafından İngilizce öğrenmek için sıklıkla tercih ediliyor. Melbourne’de alacağınız eğitim, birinci sınıf çalışma olanakları ve geniş meslek yelpazesi ile kendinizi güvene alacağınız rahat bir öğrencilik hayatı sunuyor.

Okul Bilgileri

Greenwich English College mesleki ve eğitim hayatınızda başarılı olmanızı sağlamak için ihtiyacınız olandan daha fazlasını sunuyor. Öğrencilerin hedefledikleri başarılı sonuçlara mümkün olduğunca sağlam sonuçlar ile ulaşmalarını sağlıyor. Yüksek öğrenimde kendilerini geliştirmeye devam etmek isteyen öğrenciler, Greenwich English College öğrenci geçiş programlarıyla Avustralya’da 30’dan fazla üniversitede eğitim alıyor. Greenwich English College Dil Okulunun son teknoloji ürünü modern kampüsü capcanlı Melbourne’ ün Merkezi İş Bölgesinde son derece elverişli bir konumda yer almaktadır. Greenwich English College Dil Okulu kampüsü tramvay duraklarının, Southern Cross ve Flinders tren istasyonlarının hemen yanı başında toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilir konumdadır. Greenwich English College Dil Okulunda, öğrenciler okulun üç katlı binasında modern donanımlı teknolojik, geniş ve konforlu 50 sınıfta İngilizce öğreniyor. Kampüs genelinde, öğrenciler derslerine ve sınavlarına ortak ders çalışma alanları ve yüksek hızda wifi erişimine sahip bilgisayar laboratuvarlarında hazırlanabilir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları

Sosyal Aktiviteler

Melbourne’deki uluslararası öğrenci deneyiminizi universite ve dil okulu topluluğuna katılarak başlayabilirsiniz. Greenwich English College Dil Okulu öğrenci aktiviteleri ile şehirde diğer öğrencilerle tanışıp, eğlenceli vakit geçirmeye ve pratik yaparak öğrenmeye devam edebilirsiniz. Greenwich English College Dil Okulunda derslerinizden arta kalan zamanda bir yandan profesyonel konuşma kulüplerine katılabilir, açık hava yoga derslerinde tüm haftanın stresini atabilir veya pub crawl etkinlikleri ile sosyalleşerek farklı insanlarla tanışma fırsatı elde edebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Aile yanında yaşayarak ilişkilerini çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişimini hızlandırıyor. Aile yanında konaklama, otantik bir Melbourne deneyimi için Avustralyalı bir ev sahibi aile ile aynı evi paylaşarak yaşamanızı sağlar. Yerel aile etkinlikleri ve faaliyetlerinin bir parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır. Konaklama sisteminde, kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödeyeceksiniz. İnternet erişimi genellikle ücrete dahildir. Avustralya’ya geldiğiniz anda öğrenci karşılaması ve ev sahibi ailenin evine ulaşım sağlanmaktadır. Aile evleri, Melbourne Merkez İş Bölgesi’ne 30 dakika uzaklıktadır.

ÖĞRENCİ APARTMANLARI

Bir ev veya daire paylaşımı uluslararası öğrenciler için en popüler konaklama seçimidir. Diğer yerli ve yabancı öğrencilerle beraber kalabileceğiniz şehir merkezindeki öğrenci apartmanları bağımsız konaklama tiplerinden bir tanesidir. Öğrenci apartmanlarında diğer kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı, beraber İngilizce pratiği yapabileceğiniz bir öğrenci ağı kurma şansı elde edersiniz.


Diğer Konaklama Tipleri
● Hosteller
● Öğrenci Yurtları

Tanıtım Videosu

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Greenwich English College hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Greenwich English College Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney25 saat31806120918010200
Sydney 20 ders (Akşam)2580516077408600
Melbourne25 saat31806120918010200
Melbourne20 ders (Akşam)2700540081009000

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım