...

ILSC Language School Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır..

Okul Bilgileri

ILSC Brisbane kampüsü, Merkez Tren İstasyonu’na sadece iki dakika yürüme mesafesindedir ve göz alabildiğince yeşilliklerle dolu güzel bir parka bakmaktadır. Dil okulu 28 ferah ve modern sınıfta profesyonel eğitimci kadrosu ile öğrencileri gelecek eğitimlerine hazırlayan eşsiz bir eğitim deneyimi sunuyor.

ILSC devasa bir eğitim partnerliği ağına sahiptir. Üniversite Geçiş programları, öğrencilerin ihtiyaç duyduğu beceri eğitimleri ile hedefledikleri dil düzeyine ulaştıktan sonra Avustralya’nın en iyi kolej ve üniversitelerine katılma hakkına sahip oluyor. ILSC Üniversite Geçiş Programı, 10 yıldan uzun süredir 6.000’ den fazla öğrencinin yüksek öğretim hedeflerine ulaşmasını desteklemiştir.

ILSC Brisbane Greystone College aracılığıyla İşletme ve Mesleki Eğitim programları sunmaktadır. Öğrenciler Ücretsiz İstihdam Kulübü’nün danışmanlığında Avustralya’da yaşamak ve çalışmak için gerekli bilgilere ulaşabilirler. Öğrenciler, dil okulunun sunduğu Kafe İş Becerileri kursu ile hem günlük hem de iş hayatında İngilizce yeteneklerini geliştirmeye devam ederken mesleki barista eğitimi ile çalışma tecrübesi elde ederler.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Programı
  • İngilizce İletişim Programı
  • Akademik İngilizce ve Sınava Hazırlık Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • TOEIC Hazırlık Programı
  • Cambridge Akademik İngilizce Programı
  • Cambridge B1 First FCE Sertifika Programı
  • Cambridge C1 Advanced CAE Sertifika Programı
  • İş Hayatında İngilizce Programı
  • Üniversite Geçiş Programı

Sosyal Aktiviteler

ILSC-Brisbane kampüsü, Merkez Tren İstasyonu’ na sadece iki dakika yürüme mesafesindedir ve göz alabildiğince yeşilliklerle dolu güzel bir parka bakan elverişli bir konumda bulunur.. Öğrenci salonu, molalar, dinlenme ve öğle yemeği yiyebileceğiniz korumalı, kapalı bir terasa açılmaktadır.

Öğrenciler derslerinden arta kalan zamanlarda ILSC Brisbane’ in sunduğu çeşitli aktivitelere ve açıkhava etkinliklerine katılabilirler. Eğitim aldığınız mevsime göre çeşitlilik gösteren etkinlikler arasında yerel müze ve sanat galerisi gezileri, film geceleri, piknikler ve kaya tırmanışları yer alır.

Hafta sonlarında düzenlenen Queensland gezileri ile popüler turistik mekanlara, Gold Coast plaj ve sörf gezilerine ve Tamborine Dağı tırmanışlarına katılabilirsiniz. Ayrıca ILSC Brisbane Yılbaşı ve Cadılar Bayramı partileri, kampüs tekne turları ve geleneksel barbekü ve piknikleri ile sayısız sosyal etkinlik sunuyor.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

ILSC’nin Aile Yanında Konaklama programı, ev sahibi ailelerin yanında kalarak Avustralya hayat tarzını ve kültürünü benimseyeceğiniz mükemmel bir fırsattır. Aile evleri, okul kampüsünden 40 – 60 dakika ulaşım mesafesindedir. Aileler, öğrenciler için temiz, rahat ve güneş alan özel bir oda hazırlamak ve yemeklerini öğrenciler ile paylaşma sorumluluğundadır. Aile evleri okulun Öğrenci Konaklama Departmanı tarafından değerlendirmeden geçerler.  

ÖĞRENCİ REZİDANSI

Öğrenciler için özenle seçilmiş rezidanslar ve pansiyonlar, Avustralya’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir yaşam tarzı ile konaklamak isteyen öğrenciler için idealdir. Brisbane’de eğitim alan diğer öğrenciler ile gönül rahatlığı ile paylaşacağınız konforlu özel odalarda, İngilizce dil pratikleri yapabilir ve farklı ülkelerin yemeklerini tadabilirsiniz.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken ILSC Language School hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler BrisbaneDil Okulları

ILSC Language School Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers Saati12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat (Sabah)3720 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$
Sydney20 Saat (Ö.Sonra)2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Sydney 20 Saat (Akşam)3240 AU$6480 AU$7020 AU$10800 AU$
Melbourne20 Saat (Sabah)3720 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$
Melbourne20 Saat (Ö.Sonra)2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Melbourne20 Saat (Akşam)3240 AU$6480 AU$7020 AU$10800 AU$
Brisbane20 Saat (Sabah)3720 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$
Brisbane20 Saat (Ö.Sonra)2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Brisbane20 Saat (Akşam)3240 AU$6480 AU$7020 AU$10800 AU$
Adelaide24 Saat Sabah3720 AU$7440 AU$8060 AU$12400 AU$
Adelaide20 Saat (Ö.Sonra)2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Adelaide20 Saat (Akşam)3240 AU$6480 AU$7020 AU$10800 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin