ELSIS English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden birisi olan Sydney, geniş bir uluslararası hizmet çeşitliliği heyecan verici ama güvenli bir şehir hayatı sunuyor. Yüksek kalitede eğitim standardı ve hiç bir yerde göremeyeceğiniz öğrenci hizmetleri ile Sydney’de İngilizce öğrenmek mükemmel bir fırsattır. Ilıman ve ılık iklimi ve birbirinden temiz plajları ve doğal yaşam alanları, Sydney’i açık hava etkinlikleri ve sağlıklı bir yaşam tarzının başkenti haline getirmiştir. Şehrin uluslararası atmosferine katkıda bulunan yüzlerce etnik restoran, kafe ve kültür merkezleri etnik ve kültürel grupların zengin bir karışımına gözler önüne seriyor. İkonik Sydney Liman Köprüsü, Opera Evi ve uçsuz bucaksız Bondi Plajı’nda derslerden artan her anınızı şehrin dinamik yaşam tarzının bir parçası olarak değerlendirebilirsiniz. Avustralya’nın soluk kesen şehirlerinde dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencilere 29 yıldır sıcacık atmosferi, tecrübeli profesyonel eğitim kadrosu ve üstün eğitim kalitesi ile İngilizce öğreten ELSIS English Dil Okulu, Sydney Kampüsü ile öğrencilerine birbirinden değerli fırsatlar sunuyor. ELSIS English Dil Okulu’ nun Sydney Kampüsü, Sydney’in modern, kozmopolit Merkezi İş Bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Sydney kampüsünün elverişli merkezi konumu, samimi atmosferi, ücretsiz atölye çalışmaları, sosyal aktiviteler ve öğrenci tesisleri, Sydney’deki İngilizce dil çalışmalarınızı hem keyifli hem de ödüllendirici kılmak için bir araya getiriyor.

Okul Bilgileri

ELSIS English Dil Okulları, grup çalışmalarının yanı sıra öğrencilerin bireysel dil becerilerini geliştirmelerine önem veriyor. ELSIS English Dil Okulu, öğrencilerine İngilizce derslerine ek olarak ücretsiz günlük atölye çalışmaları sunuyor. ELSIS English Dil Okulları eğitim sistemi, ders programlarını ilgi çekici çeşitli sosyal aktiviteler ile besleyerek öğrencilerin sınıfta öğrendikleri bilgileri gerçek hayatta uygulamasını teşvik ediyor. ELSIS English Dil Okulunun profesyonel öğretmen kadrosu, İngilizce dil öğretiminde uzman niteliklere sahiptir. Devam eden mesleki gelişimleri, öğretmenlerin en modern öğretim metodolojileri ile her zaman güncel kalmalarını sağlar.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Eğitimi Programı
  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Programı
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
  • Akademik Hazırlık Programı
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı
  • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

ELSIS English Dil Okulu Sydney Kampüsü, beş dakikalık yürüme mesafesindeki halka açık trenlere, otobüslere ve yeni hafif raylı hatlara yakındır. Yakınlarında nefes kesici Kraliyet Botanik Bahçesi, ikonik Sydney Opera Binası, Sydney Limanı, harika restoranlar, kafeler, mağazalar ve barlar bulunmaktadır. Şehir merkezinden biraz daha uzağa giderek, ünlü Bondi Plajı’nı kolayca ziyaret edebilir, Manly plajına giden bir liman feribotunda seyahat ederek şehri eğitim ve keşif için mükemmel bir yer haline getirebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

ELSIS English Dil Okulu tarafından belirlenen yerel ailelerin yanında Avustralya kültürünü yakından tanıma fırsatı yapacağınız bu konaklama tipi günün her saatinde İngilizce pratiği yapmanız için vazgeçilmez bir fırsat. Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır.

ALTERNATİF KONAKLAMA

● Öğrenci Apartmanları
● Pansiyonlar
● Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken ELSIS English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

ELSIS English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 saat2880576086409600
Sydney 20 Saat (Akşam)2760552082809200
Melbourne20 saat2880576086409600
Melbourne20 Saat (Akşam)2760552082809200
Brisbane20 saat2880576086409600
Brisbane20 Saat (Akşam)2760552082809200

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım