...

ELSIS English Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır.

Okul Bilgileri

ELSIS English Dil Okulları Avustralya’nın soluk kesen şehirlerinde dünyanın dört bir yanından gelen yabancı öğrencilere 29 yıldır sıcacık atmosferi, tecrübeli profesyonel eğitim kadrosu ve üstün eğitim kalitesi ile İngilizce öğretiyor.

ELSIS Brisbane Dil Okulu güler yüzlü öğretmenleri ve personelleri, ücretsiz atölye çalışmaları, öğrencilerin katılabileceği sosyal etkinlikler ve öğrenci tesisleri ile İngilizce dil eğitimin zevkine varmanız için mükemmel bir kampüs.

ELSIS Dil Okulları, grup çalışmalarının yanı sıra öğrencilerin bireysel dil becerilerini geliştirmelerine önem veriyor. Dil okulu, öğrencilerine İngilizce derslerine ek olarak ücretsiz günlük atölye çalışmaları sunuyor. ELSIS eğitim sistemi, ders programlarını ilgi çekici çeşitli sosyal aktiviteler ile besleyerek öğrencilerin sınıfta öğrendikleri bilgileri gerçek hayatta uygulamasını teşvik ediyor.

ELSIS Dil Okulunun profesyonel öğretmen kadrosu, İngilizce dil öğretiminde uzman niteliklere sahiptir. Devam eden mesleki gelişimleri, öğretmenlerin en modern öğretim metodolojileri ile her zaman güncel kalmalarını sağlar.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Eğitimi Programı
  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Programı
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu
  • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
  • Akademik Hazırlık Programı
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı
  • Eğitim Turları

Sosyal Aktiviteler

ELSIS Brisbane Kampüsü, Queensland’ın başkenti Brisbane’de elverişli bir konumdadır. ELSIS kampüsü, eşsiz Brisbane City Botanik Bahçeleri’ ne çok yakındır. Ayrıca, Brisbane Nehri üzerinde yer alan ve 17 dönümlük yemyeşil park alanlarının, birinci sınıf restoran ve kafelerin, ücretsiz yüzme tesislerinin, yürüyüş parkurlarının, barbekünün ve piknik alanlarının keyfini çıkarabileceğiniz muhteşem South Bank Parklands’ a çok kısa bir mesafededir.

Canlı kültürü, popüler festivalleri, sıcak iklimi ve harika alışveriş mekanlarıyla Queensland’ ın başkenti ve en büyük şehri olan Brisbane, İngilizce öğrenirken yaşamak için keyifli bir yerdir.

45 dakikalık kısa bir tren yolculuğu ile dünyaca ünlü plajları ve yaşam tarzı ile Gold Coast’ a, Movie World ve Sea World gibi tema parklarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca kanguru, koala ve timsahları izlemek için Steve Irwin Avustralya Hayvanat Bahçesi’ ne kısa bir gezi gerçekleştirebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Dil Okulu tarafından belirlenen yerel ailelerin yanında Avustralya kültürünü yakından tanıma fırsatı yapacağınız bu konaklama tipi günün her saatinde İngilizce pratiği yapmanız için vazgeçilmez bir fırsat. Dil okulu kampüsünden toplu taşıma ile 40 – 50 dakika uzaklıkta olan aile evleri tamamıyla döşenmiş bir oda ve hafta içi iki öğün ve hafta sonu üç öğün yemek paylaşımı sunmaktadır.

ALTERNATİF KONAKLAMA

● Öğrenci Apartmanları
● Pansiyonlar
● Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken ELSIS English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

ELSIS English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat Sabah (8:45-12:30)3000 AU$6000 AU$6500 AU$10000 AU$
Sydney 20 Saat (Akşam)(17:10-21:30)3000 AU$6000 AU$6500 AU$10000 AU$
Brisbane20 Saat Sabah (8:45-12:30)2760 AU$5520 AU$5980 AU$9200 AU$
Brisbane20 Saat (Akşam)(17:10-21:30)2400 AU$4800 AU$5200 AU$8000 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin