...

UIT | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
UIT Melbourne Dil Okulu

UIT Hakkında Genel Bilgi

Universal Institute of Technology, kısaca UIT, 2008 yılından günümüze Melbourne’ün kalbinde uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi veren bir dil okuludur. Kampüs içerisinde İngilizce konuşma kuralı sayesinde öğrencileri ders dışında da İngilizce konuşmaya teşvik eden UIT, her öğrencinin seviyesine uygun hazırladığı çeşitli programlarla öğrencilere başarılı bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.

Avustralya’nın en kalabalık ikinci şehri olan Melbourne, uluslararası öğrenciler tarafından eğitim amaçlı en çok tercih edilen Avustralya şehirlerinden biridir. Avustralya’nın kültür-sanat başkenti olarak görülen Melbourne müzeleri, galerileri, restoranları ve en önemlisi kafeleri ile ünlüdür.

Melbourne şehrinin merkezinde bulunan UIT dil okulu, ideal bir konuma sahip kampüsüyle öne çıkmaktadır. Çevresindeki kafeler, restoranlar ve alışveriş yerleriyle çevrili olan kampüs, öğrencilere kolay erişim imkanı sunan toplu taşıma araçlarına da yalnızca birkaç adım uzaklıktadır. Bu benzersiz kampüs öğrencilerin ihtiyaçlarına yönelik olarak donatılmıştır. UIT uzman öğretmen kadrosu, güncel ve teknolojik eğitim donanımları, Avustralya’da birçok üniversiteyle kurduğu ortaklıklarla beraber her yıl yüzlerce uluslararası öğrenciyi bünyesinde ağırlamaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Kafe

Kantin

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • Akademik İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursları

Sosyal Aktiviteler

Melbourne şehrinin tam merkezinde bulunan UIT kampüsü, çevresindeki popüler ve turistik yerlere kolay erişim imkanı sunarak öğrencilere büyük bir avantaj sağlamaktadır. Uluslararası bir yapıya sahip olan okul, sadece eğitimine odaklanmakla kalmayıp aynı zamanda öğrencilerin mutluluğunu ve sosyal yaşantısını da önemseyen bir yaklaşım sergilemektedir. Kampüsün sunduğu olanakların yanı sıra, öğrenciler yeni arkadaşlar edinerek çevredeki kafeler, restoranlar, eğlence merkezleri ve alışveriş mekanlarına giderek keyifli vakit geçirebilirler.

UIT, öğrencilerinin derslerin yanı sıra sosyal deneyimler de yaşamasını sağlamak amacıyla çeşitli okul dışı etkinlikler ve aktivite programları düzenlemektedir. Bu programlar arasında şehir tanıtım turları, kültürel geziler, müze ziyaretleri, futbol, basketbol gibi çeşitli spor etkinlikleri, sinema geceleri, bowling, tartışma grupları, kültür günleri (yemek ve müzik etkinlikleri dahil), açık hava etkinlikleri ve toplu aktiviteler bulunmaktadır. Eğitiminizle birlikte sosyal hayatınızı da doyasıya yaşayabileceğiniz UIT kampüsü, öğrencilere dinamik ve zengin bir deneyim sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Universal Institute of Technology Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Yerel bir ailenin yanında kaldığınız aile yanı konaklama seçeneği, Avustralya’da eğitim alacak öğrenciler tarafından en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biridir. Ailelerin tamamı tecrübelidir ve bu konuyla ilgilenen ajanslar tarafından seçilmektedir. Aile yanında kalmak sizlere Avustralya kültürüne aşina olma fırsatı sunar. Bu konaklama türünde hafta içi iki öğün, hafta sonu üç öğün yemek aileler tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Avustralya’da dil eğitimi alırken şehir merkezindeki öğrenci rezidansları, yerli ve uluslararası öğrencilerle birlikte kalabileceğiniz bağımsız konaklama seçeneklerinden biridir. Bu rezidanslar, farklı kültürlerden gelen öğrencilerle tanışma fırsatı sunarak İngilizce pratiği yapmanız için ideal bir ortam sağlar. Öğrenci apartmanlarında, ortak mutfaklar bulunur ve burada kendi yemeklerinizi pişirme imkanıyla farklı ülkelerin mutfağından lezzetler deneyimleme şansı elde edebilirsiniz. Bu konaklama seçeneği sizlere benzersiz bir yaşam deneyimi sunacaktır.

Ev Kiralama

Melbourne’de bağımsızlığınızın ve özgürlüğünüzün tadını en rahat çıkarabileceğiniz konaklama yönetimi ev kiralamaktır. Dilerseniz stüdyo bir daire kiralayıp yalnız başınıza yaşayabilir, dilerseniz bu seçeneği daha bütçe dostu bir hale getirmek için bir veya birkaç arkadaşınızla daha büyük bir ev kiralayıp masrafları bölüşebilirsiniz.

Fotoğraflarla UIT

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin