...

Turner English College | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Turner English College | Melbourne Dil Okulu

Turner English Hakkında Genel Bilgi

Dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında düzenli olarak gösterilen Melbourne, binlerce turistin olduğu gibi uluslararası öğrencilerin de oldukça ilgisini çekmektedir. Aynı zamanda dünyanın en iyi öğrenci şehirlerinden biri olarak da gösterilen Melbourne bünyesinde birçok kaliteli eğitim kurumunu bulundurmaktadır. Bu okullarda başta İngilizce dil eğitimi olmak üzere sertifika programlarına katılmanız, lisans ve lisansüstü eğitim almanız mümkündür.

Turner English, Melbourne’ün kalbinde uluslararası öğrencilere kaliteli İngilizce dil eğitimi sağlayan bir okuldur. Turner English, eğitimciler, öğrenciler, okullar ve eğitim acenteleri işbirliği yaparak her yıl öğrenciler için en doğru ve güncel müfredatı belirleyip, farklı ihtiyaçlara yönelik birçok program sunmaktadır. Okulun uzman eğitici kadrosu ve hazırlanan eğitim programı sayesinde öğrencilerin hedefledikleri İngilizce seviyelerine hızla ulaşmaları amaçlanmaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • PTE Hazırlık Kursları

Sosyal Aktiviteler

Melbourne Avustralya’nın snaat, kültür ve spor başkentidir. Şehirde birçok müze ve galeri bulunduğu gibi devamlı olarak konserler, tiyatrolar, sergiler gibi birçok kültürel aktivite düzenlenmektedir. Aynı zamanda Australia Open, Melbourne Cup gibi spor etkinliklerine de ev sahipliği yapmaktadır.

Bunların yanında melbourne restoranları, kafeleri ve eğlence hayatı da turistlerin ilgisini çekmektedir. Özellikle kafeleriyle oldukça ünlü olan Melbourne sokaklarında ödüllü baristaların kahvelerini tadabileceğiniz birçok farklı kafe bulunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Turner English College Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

En sık tercih edilen konaklama türlerinden biri aile yanında konaklamadır. Yerel bir aile yanında kalmak sizlere Avustralya kültürünü yakından tanıma şansı tanır. Evde bulunduğunuz süre içerisinde de İngilizce konuşarak dil gelişiminizi hızlandırırsınız. Dilerseniz aile ile beraber etkinliklere katılarak farklı deneyimler edinme fırsatını yakalarsınız. Bu konaklama türünde hafta içi 2 öğün, hafta sonu 3 öğün yemek aile tarafından karşılanmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Bu konaklama türü diğer uluslararası öğrencilerle daha çok zaman geçirmeniz ve farklı kültürleri tanımanız açısından oldukça avantajlıdır. Kendinize ait odanızda bağımsızlığınızın tadını çıkarırken, ortak alanlarda diğer öğrencilerle beraber sosyalleşip eğlenebilirsiniz. Turner English College ile anlaşmalı olan Burwood Residential, sizlere şehrin merkezinde; parklara, restoranlara, barlara ve kafelere yakın konumuyla benzersiz bir yaşam deneyimi sunar.

Ev Kiralama

Ev kiralama seçeneği, tamamen sizin ihtiyaçlarınıza ve tercihlerinize uygun bir yaşam alanı sağlar. Kendi zamanınızı yönetebilir, özgürce hareket edebilir ve evinizin rahatlığını hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelerek daha büyük bir evi paylaşmak, hem ekonomik açıdan avantajlı bir seçenek sunar hem de sosyal bir ortam oluşturmanıza yardımcı olur.

Fotoğraflarla Turner English

Turner English Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin