...

Browns English Language School | Brisbane

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Browns English Language School Brisbane Dil OKulu

Browns Brisbane Hakkında Genel Bilgi

Brisbane, Avustralya’nın en gözde şehirlerinden biridir. Yıl boyunca sıcak bir iklime sahip olan bu canlı şehir, turistler ve yerliler için birçok sevilen aktivite sunmaktadır. Şık restoranları, kafeleri, barları, müzeleri, parkları ve plajları ile herkesin zevkine hitap etmektedir. Burada yerel halkın samimi ve cana yakın olduğu bilinmektedir.

Şehir, yüksek kaliteli üniversiteleri ve dil okullarıyla uluslararası öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği bir yerdir. Bu nedenle, Brisbane misafirlerine genç, dinamik ve çok kültürlü bir ortam sunmaktadır.

Kaliteli İngilizce dil eğitimiyle adından söz ettiren Browns İngilizce Dil Okulu, Brisbane’da 2, Gold Cost’ta 2 adet olmak üzere; Queensland eyaletinde toplam 4 kampüsünde eğitim vermektedir.

Browns Brisbane kampüsleri, birinci kalite binalarda şehir merkezinde, plajlara ve Botanik Bahçelere oldukça yakın konumda bulunmaktadır. Brisbane’da bulunan kampüslerde toplam 28 adet özel yapım mobilyaları ve üst düzey teknoloji ile donatılmış sınıflara sahiptir.

Kampüs genelinde sadece İngilizce iletişim eğitim anlayışı ile öğrencilerin sosyal hayatlarında kullandıkları İngilizce yeteneklerini geliştirmeye uygun bir ortam sağlanmaktadır. Kampüslerde bulunan açık hava alanları, modern ortak mutfaklar, dinlenme odaları öğrencilerin kolaylıkla sosyalleşmesini ve öğretmenleri ile aynı ortamda pratik yapabilmelerini sağlamaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Kütüphane

Kahve Makinesi

Akıllı Tahta

Sunulan Programlar

  • Yoğunlaştırılmış Genel İngilizce Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Programı (EAP)
  • IELTS Hazırlık İngilizcesi Programı
  • Cambridge First Certificate English (FCE) Programı
  • Cambridge Advanced English (CAE) Programı
  • İngilizce Grup Turları
  • Barista @BROWNS İngilizce Dil Okulu Programı

Sosyal Aktiviteler

Browns İngilizce Dil Okulu, öğrencilerine kampüs içerisinde öğrenci kulüpleri aracılığıyla birçok sosyal aktivite sunmaktadır. Futbol, tenis, plaj voleybolu, dans, konuşma, masa tenisi, yemek gibi birçok kulübe katılabilir; bir yandan diğer uluslararası öğrencilerle sosyalleşirken bir yandan İngilizce konuşmanı geliştirebilirsin.

Kampüs içi aktiviteler dışında, ister bireysel olarak ister dil okulu aracılığıyla Brisbane’ı keşfetmeye çıkabilirsiniz. Brisbane, yıl boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapar. Festival sezonu boyunca, şehirde çok sayıda müzik festivali, sanat festivali, yemek festivali ve film festivali düzenlenir. Bunların yanı sıra, spor etkinlikleri, fuarlar, konferanslar, sergiler ve diğer kültürel etkinlikler de düzenlenir. Öğrenciler, bu etkinliklere katılarak yeni insanlarla tanışabilir, farklı kültürleri deneyimleyebilir ve eğlenceli zaman geçirebilirler.

Konaklama Seçenekleri

Browns English Language School Brisbane’da dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da uluslararası öğrencilerin en sık tercih ettiği konaklama seçeneklerinden biri aile yanı konaklamadır. Browns İngilizce Dil Okulu, öğrencilerin yanlarında konaklayacağı ev sahibi aileleri, Browns tarafından yönetilen yüksek kaliteli aile yanı konaklama topluluğundan dikkatle seçer. Ailelerin evleri Browns kampüslerinden ortalama 50 dakika uzaklıkta bulunur ve toplu taşıma araçları ile ulaşılabilir.

Öğrenci Rezidansları

Brisbane’de iki kişilik ve kişiye özel odalarda konaklayabileceğiniz paylaşımlı öğrenci rezidansları bağımsız bir eğitim hayatı için idealdir. Ortak dinlenme alanları, sinema salonları, mutfakları, çamaşırhaneleri ve paylaşımlı bisikletlerin bulunduğu öğrenci rezidanslarında diğer öğrenciler ile beraber pratik yapma ve sosyalleşme imkanı bulabilirsiniz.

Ev Kiralama

Daha bağımsız bir konaklama isteyen öğrencilerin tercihi ev kiralamadır. Ev kiralama seçeneğini tercih ederek kendi evinizde bağımsızlığınızın ve özgürlüğünüzün tadını çıkararak kendi kurallarınıza göre yaşayabilir, dilediğiniz gibi arkadaşlarınızı misafir ederek sosyalleşebilirsiniz. Bu seçeneği daha bütçe dostu bir hale getirmek için bir veya birkaç arkadaşınızla daha büyük bir eve çıkmayı da tercih edebilirsiniz.

Fotoğraflarla Browns Brisbane

Browns Brisbane Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin