...

Sea English Academy | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Sea English Academy Melbourne Dil OKulu (1)

Sea English Academy Hakkında Genel Bilgi

Uluslararası öğrenciler tarafından hem İngilizce dil eğitimi hem üniversite eğitimi gibi sebeplerle en çok tercih edilen şehirler arasında olan Melbourne, Avustralya’nın en kalabalık ikinci şehri olmakla birlikte aynı zamanda kültür, sanat ve spor başkenti olarak da anılmaktadır. Melbourne, bünyesinde birçok kaliteli eğitim veren eğitim kurumu barındırmaktadır, aynı zamanda dünyanın en yaşanabilir ve en iyi öğrenci şehirleri arasında sıklıkla gösterilmektedir.

İlk olarak Manly, New South Wales eyaletinde 2001 yılında kurulmuş olan Sea English Academy, bu kampüsünü pandemide kapatmış; 2021 yılından bu yana yeni açtıkları Melbourne kampüsünde, 20 yılı aşkın tecrübesiyle, 30’dan fazla ülkeden gelen uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi vermeye devam etmektedir.

Butik bir okul olan Sea English Academy, 12-18 kişilik az mevcutlu sınıflarda eğitim vermektedir. Bu durumun avantajı olarak her öğrencisiyle tek tek ilgilenebilme, onların ihtiyaçlarına yönelik yönlendirme yapabilme imkanına sahiptir.

Sea English Academy, dostane ve çok kültürlü bir ekip ile yüksek kaliteli bir eğitim sunmayı ve tüm öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamayı taahhüt eder. Sea English Academy’nin sunduğu programlar, farklı öğrencilerin farklı İngilizce ihtiyaçlarını karşılamak üzere düzenlenmiştir. Uzman öğretmen kadrosunun tamamı yerel halktandır ve sektörde ortalama 10 yıldan fazla deneyime sahiplerdir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları

Sosyal Aktiviteler

Sea English Academy’de ders dışında kalan zamanlarda katılabileceğiniz birçok farklı aktivite düzenlenmektedir. Bu etkinlikler sayesinde farklı ülkelerden insanlarla tanışabilir ve eşsiz Avustralya kültürünü deneyimleyebilirsiniz. Gece pazar turları, barbekü partileri, sokak sanatlarına ziyaretleri, brunch etkinlikleri, iş görüşmesi ve CV workshop’ları, konuşma kulüpleri düzenlenen çeşitli etkinlikler arsındadır.

Okul etkinlikleri dışında Melbourne’de bağımsız olarak veya arkadaşlarınızla yapabileceğiniz birçok etkinlik mevcuttur. Melbourne’ün ünlü kafelerini keşfedip ödüllü kahvelerinden içebilir, restoranlarında birbirinden leziz yemeklerini tadabilir, barlarında arkadaşlarınızla birlikte eğlenebilirsiniz. Bunların yanında kültür-sanat başkenti olan Melbourne’deki benzersiz müze ve galerileri de keşfedebilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Sea English Academy Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama en popüler konaklama seçeneklerinden biridir. Özellikle eğitimleri yeni başlamış öğrenciler güvenli bir aile ortamında hissedip yerel kültürü yakından tanımak için bu konaklama seçeneğini sıklıkla tercih etmektedir. Aile yanı konaklamada kendinize ait bir odanız olur ve hafta içi iki öğün, hafta sonu üç öğün yemeğiniz aileler tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Diğer uluslararası öğrencilerle kaynaşıp sosyalleşmenin en iyi yolu öğrenci rezidanslarında konaklamaktır. Bu rezidanslarda kendinize ait bir odanız olurken salon, mutfak gibi alanlar ortak kullanıma açıktır. Ortak alanlarda farklı ülkelerden birçok öğrenci ile hem İngilizce pratiği yaparsınız hem de birbirinizi daha yakından tanırsınız.

Ev Kiralama

Bu konaklama tipi, en bağımsız ve özgür hissedeceğiniz seçenektir. Kendi sorumluluğunuzda, kendinize ait alanınızda, kendi kurallarınızla yaşarsınız. İstediğiniz gibi arkadaşlarınızı ağırlayıp sosyalleşebilirsiniz. Bu konaklama seçeneğini daha hesaplı bir hale getirmek isterseniz bir veya birkaç arkadaşınızla birlikte eve çıkıp masrafları bölüşmeniz de mümkündür.

Fotoğraflarla Sea English Academy

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin