...

Swinburne University Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne genellikle Avustralya’nın kültür başkenti olarak adlandırılır. Şehir sanat galerileri, opera film ve tiyatro prodüksiyonları, film festivalleri, canlı müzik ve gelişmiş şarap ve kahve kültürüne sahiptir. Dört mevsimin bir günde yaşandığı söylenen şehir hızlı hava durumu değişimi ile tanınan ılıman bir iklime sahiptir. Ancak iklimi şehrin plajlarında ve parklarında gerçekleşen açık hava aktiviteleri, spor müsabakalarını etkilemiyor. Avustralya’nın kültür başkenti ve spor merkezi olarak ünlenen Melbourne, İngilizce öğrenmek isteyen yabancı öğrenciler için eğitimi eğlence ile birleştirebilecekleri merkezi konuma sahiptir. Melbourne, şehir içinde ve şehirlerarası ulaşımda, öğrenciler için kolaylıklar sağlar. Böylelikle Melbourne’de İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler birbirinden harika müze ve doğa gezilerinin bir parçası olabilir. Şehirdeki üniversite ve araştırma merkezlerinin oluşturduğu eğitsel ve sosyal kulüpler, çoğu öğrenci için şehrin sosyal ağına katılmaya giden yolda ilk adım oluyor. Farklı kültürlerden öğrencileri bir araya getiren kulüpler, eğitsel ve kültürel aktiviteleri ile öğrencilerin Melbourne’de kendilerini güvende hissetmelerini ve heyecanlı bir dönem geçirmelerini sağlıyor. Swinburne Üniversitesinin, Hawthorn, Croydon ve Wantirna olmak üzere Melbourne’de üç ayrı kampüse sahiptir. Yabancı öğrencilerin Melbourne’deki İngilizce eğitim deneyimlerini özel bir tecrübeye dönüştürmek isteyen Swinburne Üniversitesi dinamik, yenilikçi ve sürekli evrim geçiren bir eğitim anlayışına sahiptir. Melbourne şehri, Swinburne Üniversitesi öğrencilerinin başarılı sonuçlara giden yollarında üniversitenin eğitmen kadrosu için bir araç haline gelmiştir.

Okul Bilgileri

Swinburne Üniversitesinde, İngilizce becerilerinizi ELICOS ile geliştirebilirsiniz. Denizaşırı Öğrencilere Yönelik Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları, lisans ve lisansüstü eğitiminize veya kariyerinizi ilerletmeye  hazırlık olarak İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Genel İngilizce eğitim programı, yabancı öğrencilerin günlük durumlar için dil becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Bu programın yanı sıra destek dersleri ile İngilizce dil çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Akademik amaçlı İngilizce eğitim programı, üniversitede lisans ve lisansüstü eğitime devam etmek için gereken dil becerilerini öğrencilere öğretmek için tasarlanmıştır. Swinburne Üniversitesi İngilizce dil kursları eğitim almayı planladığınız programlar için minimum İngilizce dil giriş şartlarını karşılanmasına yardımcı olabilir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Eğitim Programı

Sosyal Aktiviteler

Üniversite kampüslerinde kulüplere ve öğrenci topluluklarına, öğrenci destek hizmetlerine ve bir kahve içmek ve dersleriniz arasında sosyalleşmek için harika yerlere erişebilirsiniz. İster kampüste ister online eğitiminizde, size uygun bir Swinburne kampüsü vardır.

Swinburne kampüsleri çeşitli sosyal etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ ODALARI

Üniversite öğrenci odalarında yaşamak kampüs hayatınızı değiştiren bir deneyim olabilir. Sınıflarınıza ve yerel olanaklara benzersiz erişim sayesinde konforlu ve ödüllendirici bir konaklama seçeneğidir.

PAYLAŞIMLI APARTMANLAR

Kampüste iki ila dört kişinin beraber kalabileceği daireler öğrencilere daha fazla bağımsızlık sunar. Üniversite odalarından daha fazla mahremiyet isteyen öğrenciler için ideal yaşam alanlarıdır. Bir daire paylaşımı Swinburne okurken bir ömür boyu süren dostluklar kurmak için harika bir yoldur.

STUDYO APARTMANLAR

Kampüsteki stüdyo daireler, mahremiyetine önem veren ve yalnız yaşamayı tercih eden öğrenciler için ideal konaklama imkanlarıdır.

KAMPÜS DIŞI KONAKLAMA

Melbourne’de kısa süreli konaklama ihtiyacınız varsa kampüslerin her birine oldukça yakın hosteller ve oteller de dahil olmak üzere birbirinden farklı konaklama seçenekleri mevcuttur.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken  Swinburne University  hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Melbourne Dil Okulları

Swinburne University Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Melbourne25 saat5280 AU$10560 AU$11440 AU$17600 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin