...

Swinburne University | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Swinburne Üniversitesi Dil Okulu Melbourne (2)

Swinburne Üniversitesi Hakkında Genel Bilgi

Swinburne Üniversitesi, Melbourne’de bulunan araştırma odaklı bir üniversitedir. 1908 yılında kurulan üniversite, günümüzde önde gelen mühendislik, IT, işletme, tasarım, medya, sağlık bilimleri ve sosyal bilimler gibi alanlarda eğitim vermektedir. Üniversite, araştırma faaliyetlerine büyük önem verir ve endüstri işbirlikleri ile öğrencilerine uygulamalı deneyimler sunar.

Swinburne Üniversitesi, uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi sunan bir dizi program ve hizmet de sağlamaktadır. İngilizce dil becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler için farklı düzeylerde İngilizce dil kursları sunulmaktadır.

Swinburne Üniversite’sindeki ELICOS (English Language Intensive Course for Overseas Students) kursları uluslararası öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmek, eğitim hayatları ve profesyonel hayatlarında ilerlemelerini sağlamak için tasarlanmıştır. Üniversitede Genel İngilizce ve Akademik İngilizce olmak üzere iki ayrı dil eğitimi sunulmaktadır.

Üniversite’nin ana kampüsü Melbourne şehir merkezinin yakınında, Hawthorn’da bulunmaktadır. Bu kampüs, geniş bir alana yayılmış modern ve çağdaş tesislere sahiptir. Kampüs öğrencilere yeşil alanlar, öğrenci dinlenme alanları, kütüphaneler, laboratuvarlar, derslikler ve öğrenci konutları gibi birçok olanak sunar. Aynı zamanda öğrenci kulüpleri, spor tesisleri, kafe ve restoranlar gibi sosyal alanlar da mevcuttur.

Swinburne Üniversitesi ayrıca öğrencilere kampüs dışında Melbourne şehri ile etkileşimli deneyimler sunar. Şehir merkezine yakınlığı sayesinde öğrenciler, alışveriş merkezleri, restoranlar, tiyatrolar, sanat galerileri ve diğer kültürel mekanlara kolayca erişebilirler. Melbourne, canlı ve çok kültürlü bir şehir olduğu için öğrencilere çeşitli sosyal ve kültürel deneyimler sunar.

Okul İçindeki İmkanlar

Kampüste Eğitim

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Kütüphane

Spor Salonu

İbadet Odası

Restoran & Kafe

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Eğitim Programı

Sosyal Aktiviteler

Swinburne Üniversitesi, öğrencilere geniş bir sosyal yaşam ve etkinlikler yelpazesi sunar. Öğrenci kulüpleri, çeşitli ilgi alanlarını kapsayan etkinlikler, sosyal toplantılar ve spor etkinlikleri düzenler. Bu kulüpler, öğrencilerin yeni arkadaşlar edinmelerine, ilgi alanlarını paylaşmalarına ve liderlik becerilerini geliştirmelerine olanak tanır.

Üniversitenin sosyal aktiviteleri arasında tiyatro, konserler, sanat sergileri, film gösterimleri, spor etkinlikleri, geziler ve sosyal sorumluluk projeleri gibi birçok etkinlik bulunur. Bu etkinlikler, öğrencilerin kültürel deneyimler kazanmalarını, eğlenmelerini ve öğrencilik hayatlarının tam anlamıyla tadını çıkarmalarını sağlar.

Okul etkinlikleri dışında, Avustralya’nın kültür, sanat ve spor başkenti olan Melbourne’ü keşfe çıkabilirsiniz. Şehirdeki lezzetli restoran ve kafelere gidebilir, ünlü sokakların tadını çıkarabilir, devasa parklarında yürüyüşlere çıkabilir veya eğlence hayatının tadını çıkarabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Swinburne University of Technology Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Öğrenci Odaları

Üniversite öğrenci odalarında yaşamak kampüs hayatınızı değiştiren bir deneyim olabilir. Sınıflarınıza ve yerel olanaklara benzersiz erişim sayesinde konforlu ve ödüllendirici bir konaklama seçeneğidir.

Paylaşımlı Apartmanlar

Kampüste iki ila dört kişinin beraber kalabileceği daireler öğrencilere daha fazla bağımsızlık sunar. Üniversite odalarından daha fazla mahremiyet isteyen öğrenciler için ideal yaşam alanlarıdır. Bir daire paylaşımı, bir ömür boyu süren dostluklar kurmak için harika bir yoldur.

Stüdyo Apartmanlar

Kampüsteki stüdyo daireler, mahremiyetine önem veren ve yalnız yaşamayı tercih eden öğrenciler için ideal konaklama imkanlarıdır.

Kampüs Dışı Konaklama

Melbourne’de kısa süreli konaklama ihtiyacınız varsa kampüslerin her birine oldukça yakın hosteller ve oteller de dahil olmak üzere birbirinden farklı konaklama seçenekleri mevcuttur.

Fotoğraflarla Swinburne Üniversitesi

Swinburne Üniversitesi Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin