International House Brisbane

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Brisbane’ in mükemmel havası, rakipsiz yaşam tarzı ve birbirinden güzel yakınlığı İngilizce öğrenmek için şehri dünyanın en iyi yerlerden birisi haline getiriyor.

Brisbane, Avustralya’ nın ikinci büyük eyaleti Queensland’ ın başkentidir ve Avustralya’nın Yeni Dünya Şehri ünvanını almıştır. . Avustralya’nın en kalabalık üçüncü şehri olmasının yanı sıra, Brisbane coğrafi alana göre Avustralya’nın altı başkentinin en büyüğüdür ve yaklaşık 1.140 km2’lik bir alanı kaplayan dünyanın üçüncü büyük şehridir.

Brisbane tüm yıl boyunca sıcak bir iklime sahip yenilikçi, kültürel ve canlı bir şehirdir. Yerel halkın arasına karışıp şehrin samimi, uyumlu ve rahat bir açık hava yaşam tarzı keyfini çıkarabilirsiniz.

Uluslararası öğrenciler için Brisbane, Avustralya ve çevresini keşfetmek için mükemmel bir eğitim şehri. Şehir, öğrencilere evlerinden uzakta bir ev sunuyor.

Öğrencilerin şehirde en fazla zaman geçirdikleri yerlerden birisi Avustralya’nın en büyük modern sanat galerisi Olan QAGOMA da dahil olmak üzere sanat galerileri, tiyatrolar ve müzeler şehrin kültür merkezleri arasındadır.

Brisbane, Avustralya kültürünü temsil ettiği gibi uluslararası kültürleri de benimsemiş durumdadır. Oktoberfest ve Greek Fest Avustralya’nın en büyük uluslararası festivallerine ev sahipliği yapmaktadır..

Okul Bilgileri

IH Brisbane, tren ve otobüs istasyonları, şehir botanik bahçeleri ve Brisbane şehrinin sunduğu diğer tüm hizmetlerden sadece bir kaç adım uzaklıktadır. Brisbane de öğrenciliğiniz sırasında arkadaşlarınızla birlikte South Bank’ta barbekü yapabilir veya seçkin kültür merkezini ziyaret edebilirsiniz.

IH Brisbane Dil Okulu binası konforlu bir şekilde İngilizce öğrenmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. Okulda 24 adet klimalı derslik, çalışma odası, danışman odası, 4 adet öğrenciye özel bilgisayar odası, buzdolabı, mikrodalga fırın ve salon/açık teras alanı içeren geniş bir öğrenci mutfağı bulunmaktadır. Molalarınızı, sinema/eğlence odalarında sınıf arkadaşlarınızla beraber İngilizce pratiği yaparak değerlendirebilirsiniz.

IH Brisbane Dil Okulu, öğrencilerin istedikleri ve ihtiyaç duydukları dil becerilerini elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla 2007 yılından beri Brisbane’in merkezinde yüksek standartlı İngilizce eğitimi sunuyor. 20’den fazla ülkeden yaklaşık 500 öğrenciye eğitim veren okulda öğrenciler yüksek vasıflı ve deneyimli öğretmenler tarafından eğitiliyor.

Dil okulu, dil öğretiminde yüksek kalitenin temsilcileri olan International House Dünya Organizasyonu ve NEAS’ın bir üyesidir. International House Dünya Organizasyonu Organizasyon ve IH Dil Okulu, öğrencilere en yüksek öğretim ve yenilik standartlarını sunmaya kendini adamıştır.

International House, dil öğretimine yenilikçi bir yaklaşım sağlamak amacıyla kurulmuştur ve dil okulunda bulunan öğretmenlerin sürekli kendilerini geliştirmeleri ve dünya standartlarına uygun eğitim kalitesi sunmaları için eğitimlerine katkıda bulunur.

Sunulan Dil Programları

 • Sunulan Programlar

  1. Genel İngilizce Kursu
  2. Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursu
  3. Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursu
  4. IELTS Akademik Hazırlık Kursu (EAP)
  5. Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
  6. Eğitim Turları

   

  Öğretmenler İçin Programlar

  1. Cambridge CELTA Kursu
  2. Cambridge DELTA Kursu
  3. TESOL Sertifika IV Kursu
  4. ETYL / TESCOL Genç Öğrencilere Öğretmenlik için İngilizce Kursu
  5. J-Shine
  6. Pre CELTA
  7. Dilbilgisine Giriş Kursu
  8. Online 1’ e 1 Eğitim Kursu
  9. Genç Öğrencilere Online Öğretim Kursu

Sosyal Aktiviteler

International House, öğrencilerinin gelişimini ve derslerden artan zamanlarında öğrenmeye devam etmelerini sağlamak amacıyla çeşitli ücretsiz aktiviteler sunuyor. Öğrenciler için ücretsiz günlük geziler ve etkinlikler düzenlerken her hafta sonu şehri çevresindeki bölgeleri keşfetmek için turlar gerçekleştiriyor. Plaj piknikleri, hayvanat bahçesi gezileri ve tırmanış ve trekking spor aktivitelerinden oluşan programlar yeni yerler görmek, İngilizce pratik yapmak ve ömür boyu arkadaş edinmek için harika bir yoldur.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Yabancı bir şehirde yaşamak kendi evinizdeki kadar rahat olmayabilir. Avustralyalı bir ev sahibi aile ile kalarak kendinizi ikinci evinizde hissedebilirsiniz. Ev sahibi aile ile yemeklerini paylaşarak, sosyal etkinliklerine dahil olarak günlük hayatı İngilizce pratiğine dönüştürebilirsiniz.

Okula yaklaşık 40 dakika uzaklıktaki aileler uluslararası öğrenciler ile gerçekten ilgilenen, öğrencileri hoş karşılayan sabırlı ve sevecen aileler arasından IH Brisbane Dil Okulları tarafından seçilir. Evleri düzenli olarak denetimden geçen aileler, öğrenciler için özel bir oda ve konforlu bir aile yaşantısı sunar.

ALTERNATİF KONAKLAMA

 • Öğrenci Pansiyonları
 • Öğrenci Evleri
 • Hosteller

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken  International House Sydney hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Brisbane Dil Okulları

International House Sydney Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 saat2880576086409600
Sydney23 saat32406480972010800
Sydney20 saat (Akşam)2880576086409600
Melbourne20 saat288057608640900
Melbourne23 saat32406480972010800
Melbourne20 saat(Akşam)2880648086409600
Brisbane20 +5 Saat2880576060006800
Brisbane20 ders (Akşam)2400480072008000
Gold Coast20 Saat2880576086409600
Darwin20 Saat2880576086409600

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım