...

International House | Brisbane

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
International House Brisbane Dil Okulu

IH Brisbane Hakkında Genel Bilgi

Brisbane Avustralya’nın Queensland eyaletinde bulunan bir şehirdir ve ülkenin üçüncü büyük şehridir. Yüzölçümü bakımından oldukça büyük olan Brisbane, geniş bir nehir vadisi boyunca kurulmuştur ve muhteşem doğal güzellikleriyle ünlüdür. Şehir, ılıman iklimi ve güneşli günleri ile yılın her zamanında turistleri cezbeder.

Brisbane, canlı bir kültür ve sanat sahnesine sahip olan, dinamik bir şehirdir. Kentte birçok müze, sanat galerisi ve tiyatro bulunmaktadır. Bunların yanında şehir, restoran ve kafe açısından da oldukça zengindir ve çok çeşitli lezzetler sunmaktadır. Ayrıca, şehrin yakınında bulunan Gold Coast bölgesi, güzel plajları ve doğal alanlarıyla ziyaretçileri cezbeder.

International House Brisbane Dil Okulu, Avustralya’nın Queensland eyaletinde, Brisbane şehrinin kalbinde yer alan popüler ve kaliteli bir dil okuludur. Okul, öğrencilere yüksek kaliteli İngilizce dil eğitimi sunar ve aynı zamanda İngilizce dil yeterliliğini geliştirmek için öğrencilerin özgüvenini artıracak bir ortam sağlar. Kampüs tren ve otobüs istasyonları, şehir botanik bahçeleri ve Brisbane şehrinin sunduğu diğer tüm hizmetlerden sadece birkaç adım uzaklıktadır.

IH Brisbane Dil Okulu, öğrencilerin istedikleri ve ihtiyaç duydukları dil becerilerini elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla 2007 yılından beri Brisbane’in merkezinde yüksek standartlı İngilizce eğitimi sunmaktadır. 20’den fazla ülkeden yaklaşık 500 öğrenciye eğitim veren okulda öğrenciler yüksek vasıflı ve deneyimli öğretmenler tarafından eğitilmektedir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Mutfak

Öğrenci Çalışma Alanı

Sinema Odası

Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce Kursu
 • Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursu
 • Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursu
 • IELTS Akademik Hazırlık Kursu (EAP)
 • Telaffuz ve Akıcı Konuşma Kursu
 • Eğitim Turları

Öğretmenler için programlar;

 • Cambridge CELTA Kursu
 • Cambridge DELTA Kursu
 • TESOL Sertifika IV Kursu
 • ETYL / TESCOL Genç Öğrencilere Öğretmenlik için İngilizce Kursu
 • J-Shine
 • Pre CELTA
 • Dilbilgisine Giriş Kursu
 • Online 1’ e 1 Eğitim Kursu
 • Genç Öğrencilere Online Öğretim Kursu

Sosyal Aktiviteler

International House, öğrencilerinin gelişimini ve derslerden artan zamanlarında öğrenmeye devam etmelerini sağlamak amacıyla çeşitli ücretsiz aktiviteler sunmaktadır. Öğrenciler için ücretsiz günlük geziler ve etkinlikler düzenlerken her hafta sonu şehrin çevresindeki bölgeleri keşfetmek için turlar gerçekleştirmektedir. Plaj piknikleri, hayvanat bahçesi gezileri ile tırmanış ve trekking spor aktivitelerinden oluşan programlar yeni yerler görmek, İngilizce pratik yapmak ve ömür boyu arkadaş edinmek için harika bir fırsat sunmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

International House Brisbane’da dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama, yurt dışında eğitim alırken en çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biridir. Avustralyalı bir ev sahibi aile ile kalarak kendinizi ikinci evinizde hissedebilirsiniz. Ev sahibi aile ile yemeklerini paylaşarak, sosyal etkinliklerine dahil olarak günlük hayatı İngilizce pratiğine dönüştürebilirsiniz.

Okula yaklaşık 40 dakika uzaklıktaki aileler uluslararası öğrenciler ile gerçekten ilgilenen, öğrencileri hoş karşılayan sabırlı ve sevecen aileler arasından IH Brisbane Dil Okulları tarafından seçilir. Evleri düzenli olarak denetimden geçen aileler, öğrenciler için özel bir oda ve konforlu bir aile yaşantısı sunar.

Öğrenci Rezidansları

Yurtdışında eğitim alırken bir başka popüler konaklama seçeneği öğrenci rezidanslarıdır. Bu konaklama türü, öğrencilerin bağımsızlıklarını koruyarak diğer öğrencilerle sosyal bağlar kurmalarına ve şehirdeki yaşamı keşfetmelerine olanak tanır. Öğrenci rezidanslarında genellikle öğrencilere özel oda veya paylaşımlı odalar sunulur ve genellikle her odada çalışma masası ve dolap gibi temel mobilyalar bulunur. Rezidanslarda öğrencilerin ortak kullanımı için mutfak, oturma odası ve banyo gibi ortak alanlar da bulunur.

Ev Kiralama

Ev kiralama seçeneği, öğrencilere daha fazla özgürlük ve bağımsızlık sağlar ve öğrenci rezidansları ve aile yanı konaklamaya göre daha geniş ve daha özel bir yaşam alanı sunar. Bu konaklama seçeneğinde kendi yaşam alanınızda, kendi kurallarınıza göre yaşayabilirsiniz. Bir veya birkaç arkadaşınızla beraber ev kiralayarak bu seçeneği daha bütçe dostu bir hale getirmeniz de mümkündür.

Fotoğraflarla IH Brisbane

IH Brisbane Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin