...

La Trobe University Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne düzenli aralıklarla ve bazen birbirini takip eden yıllarda Avustralya’nın yerel ve uluslararası öğrenciler için en iyi öğrenci şehri seçildi. Kaliteli eğitim sistemi ve öğrencilere sunduğu güvenli ve heyecanlı eğitim ortamı nedeniyle de dünyanın en iyi üçüncü öğrenci şehri olarak değerlendiriliyor. Melbourne’ün her keseye uygun yaşam standardı, geniş istihdam olanakları ve kültürel ağı, şehri İngilizce öğrenmek isteyen yabancı öğrenciler için ideal kılıyor. Şehrin toplu taşıma hatları ve kolay ulaşılabilir havaalanı servisleri, şehir içinde ve Avustralya çapında seyahati kolaylaştırıyor. Melbourne’deki eğitimleri süresince öğrenciler şehir turlarına ve Avustralya gezilerine kolaylıkla katılabiliyor. Melbourne çeşitli kültürlerin bir araya gelip kaynaştığı bir buluşma noktası olarak kabul ediliyor. Farklı etnik kökenlerden insanları, sanatsal çalışmaları ve festivalleri tek bir yerde görebileceğiniz şehirde İngilizce öğrenmek eğlenceli olacak. Avustralya kültürünü daha yakından tanıyabileceğiniz ve Melbourne’un her alanını bir eğitim fırsatına çevirebileceğiniz yarım yüzyıllık geçmişi ile La Trobe Üniversitesi, öğrencilerin bireysel ve akademik gelişimini ön plana koyan; eğitim standartlarını değişen öğrenim ihtiyaçlarına ayak uydurmak için sürekli güncelleyen bir eğitim birimidir.

Okul Bilgileri

Victoria eyaletinin Melbourne şehrinde 1964 senesinde meclis kararı ile eğitime başlayan La Trobe Üniversitesi, eyaletin en eski üçüncü üniversitesidir. Avustralya’daki pek çok üniversite ve koleje sunduğu hazırlık programları ile öğrenci geçişi sağlayan La Trobe Üniversitesi, uluslararası öğrenciler için özel ders programları tasarlıyor. La Trobe Üniversitesinde eğitimler kalabalık olmayan ideal boyutlarda ve oldukça modern dersliklerde veriliyor. Öğrenci odaklı kaliteli eğitim sistemi ve nitelikli akademisyen kadrosu La Trobe Üniversitesini eşsiz bir Avustralya tecrübesi edinmeniz için vazgeçilmez kılıyor. Üniversite, yabancı öğrenciler için akademik destek dersleri, pek çok alanda staj fırsatları ve işe yerleştirme için Öğrenci Birliği ekibine sahiptir.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Eğitim Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce Programı
  • İngilizce Yeterlilik Sınavlarına Hazırlık Programı

Sosyal Aktiviteler

La Trobe Üniversitesinde hayat sadece derslere katılmak ve kitaplara gömülerek sınavlara hazırlanmak değildir. Ne zaman sınıftan uzaklaşarak stres atmaya ve hava almaya karar verseniz her köşe başında sizi bekleyen capcanlı bir kültür var. Dengeli bir öğrenci hayatı yaşamak amacıyla La Trobe Üniversitesinde sosyal etkinliklere dahil olmak İngilizce eğitimine yeni bir anlam katacak. La Trobe Üniversitesi, ilgi alanlarınızı keşfetmek, aynı fikirdeki insanlarla sosyalleşmek ya da sınıf arkadaşlarınızla İngilizce pratiği yapmak için ideal bir etkinlik tablosu sunuyor. Tiyatro gösterilerine, film gösterimlerine, görsel sanat sergilerine ve canlı müzik konserlerine katılabilirsiniz. Derslerden artan zamanda arkadaşlarınızla rahatlayabilir ve bir kafe veya barda zaman geçirebilirsiniz. Düzenli halka açık konferans ve müzakere gruplarından birine katılarak ufkunuzu genişletebilirsiniz.

Konaklama Tipleri

KAMPÜS İÇİ KONAKLAMA

LA Trobe Üniversitesinde eğitiminiz süresince kampüs içi ve kampüs dışı  konaklama imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kampüs içi konaklama imkanları olan öğrenci apartları ve yurtları arasında

  • Glenn College
  • Menzies College
  • Chisholm College bulunuyor.

KAMPÜS DIŞI KONAKLAMA

Kampüs dışında kalan yerleşim yerleri arasında ise

  • Barnes Way ve Waterdale Apartmanları
  • Universite Apartmanları
  • Mezunlar Evi bulunmaktadır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken  La Trobe University hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Melbourne Dil Okulları

La Trobe University Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Melbourne25 saat5640 AU$11280 AU$12220 AU$18800 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin