...

Milestones English Academy | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Milestones English Academy Dil OKulu

Milestones English Academy Hakkında Genel Bilgi

Dünyanın en iyi öğrenci şehirlerinden biri olarak gösterilen Melbourne, aynı zamanda sık sık dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biri olarak seçilmektedir ve bu sebeple her yıl binlerce uluslararası öğrenci tarafından eğitim amaçlı tercih edilmektedir. Rahat ve eğlenceli yaşamı, kaliteli eğitimi, çok kültürlü toplum yapısı ile Avustralya’nın sanat ve kültür başkenti Melbourne, öğrencilere benzersiz bir yaşam deneyimi sunmaktadır.

Milestones, Melbourne’de uluslararası öğrencilere İngilizce dil eğitimi veren kaliteli dil okullarından biridir. Milestones Melbourne’ün merkezinde; kafelere, restoranlara, müzelere, parklara yürüme mesafesinde, ücretsiz tramvay bölgesinde bulunmaktadır. Sunduğu çeşitli İngilizce programları, kaliteli eğitimi, uzman öğretmen kadrosu ile öğrencilerin hedefledikleri İngilizce seviyelerine ulaşmalarına yardımcı olmaktadır.

Milestones English Academy’nin sunduğu programlar genellikle genel İngilizce eğitimi, akademik İngilizce hazırlık programları ve IELTS veya TOEFL gibi İngilizce dil sınavlarına yönelik hazırlık programları gibi çeşitli dil becerilerini kapsamaktadır. Ayrıca, öğrencilere pratik yapma fırsatı sunmak amacıyla konuşma dersleri, okuma ve yazma becerileri üzerinde çalışma gibi diğer dersler de vermektedir. Bütün bu programlar mevcut endüstri ve öğrenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özenle tasarlanmaktadır. Kampüs içerisinde yalnızca İngilizce konuşma kuralı mevcuttur.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Kütüphane

Dinlenme Alanı

Mutfak

Otomat

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • İş İngilizcesi
  • IELTS Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Turizm ve Otelcilik için İngilizce
  • Konuşma ve Telaffuz Kursu

Sosyal Aktiviteler

Eşsiz müzeleri, galerileri, restoranları, kafeleri ve barlarıyla Melbourne, her ziyaretçisine ilgi alanlarına göre bambaşka bir yaşam deneyimi sunuyor. Avustralya’nın kültür,sanat ve spor başkenti Melbourne’de birbirinden güzel konserlere gidebilir, tiyatrolar izleyebilir, sergileri ziyaret edebilir veya çeşitli spor etkinliklerine katılabilirsiniz. Bunların yanında, şehir merkezi her ne kadar yüksek tempolu olsa da çevresi güzel yeşil parklarla doludur ve insanlar öğle molasında güneşin tadını çıkararak vakit geçirmekten keyif alırlar.

Konaklama Seçenekleri

Milestones English Academy Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında konaklama, özellikle eğitimlerine yeni başlayan öğrencilerin güvenli bir aile ortamında hissetmelerini sağlayan ve yerel kültürü yakından tanımalarına yardımcı olan en popüler konaklama seçeneklerinden biridir. Bu konaklama türünde öğrencilerin kendi özel odaları bulunur ve aileler tarafından hafta içi iki öğün, hafta sonu ise üç öğün yemek sağlanır. Öğrenciler aile ile beraber etkinliklere katılarak İngilizcelerinin daha hızlı gelişmesine katkıda bulunabilirler.

Öğrenci Rezidansları

Öğrenci rezidansları, uluslararası öğrenciler arasında sosyal etkileşim ve kaynaşma sağlamak için ideal bir konaklama seçeneğidir. Kendi özel odanızın yanı sıra, ortak kullanıma açık dinlenme alanı, mutfak gibi alanlar da bulunur. Bu ortak alanlarda, dünyanın farklı ülkelerinden gelen öğrencilerle bir araya gelerek İngilizce pratiği yapabilir ve birbirinizi daha yakından tanıma şansı yakalayabilirsiniz. Öğrenci rezidanslarında, eşsiz bir deneyim yaşayarak yeni arkadaşlıklar kurabilir ve çok kültürlü bir ortamda kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Ev Kiralama

Ev kiralamak, konaklama açısından en bağımsız ve özgür hissedebileceğiniz seçenektir. Kendi sorumluluğunuz altında, size ait bir alanda, kendi kurallarınıza göre yaşama imkanı sunar. İstediğiniz gibi arkadaşlarınızı ağırlayabilir, sosyalleşebilirsiniz. Daha hesaplı bir konaklama deneyimi için ise bir veya birkaç arkadaşınızla birlikte ev tutarak masrafları paylaşmanız da mümkündür.

Fotoğraflarla Milestones English Academy

Milestones English Academy Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin