...

Lonsdale Institute | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Lonsdale Institute Melbourne Dil Okulu

Lonsdale Institute Hakkında Genel Bilgi

Her yıl binlerce uluslararası öğrenci tarafından yurtdışında eğitim amaçlı tercih edilen Melbourne, Avustralya’nın en kalabalık şehridir ve aynı zamanda düzenli olarak dünyanın en yaşanabilir şehirleri arasında gösterilmektedir. Melbourne, Avustralya’nın kültür, sanat ve spor başkenti sayılmakla birlikte, her yıl bunlarla alakalı birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

2007 yılında kurulmuş olan Lonsdale Institute, Melbourne’ün kalbinde, her yıl İngilizce öğrenmek isteyen yüzlerce öğrenciye İngilizce dil eğitimi vermektedir. Lonsdale, hem kaliteli İngilizce eğitimi sunmakta hem de öğrencilerin muhteşem bir öğrencilik deneyimi yaşamaları için gereken tüm desteği sağlamaktadır.  Profesyonel ekibiyle birlikte, İngilizce dil kursları ve mesleki becerilere dayalı eğitimler sunarak öğrencilere hizmet vermektedir.

Lonsdale Institute’taki İngilizce dil eğitim programları, her öğrencinin farklı bireysel ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmaktadır. Lonsdale’in benzersiz destek hizmetleri ve kampüs ortamı, öğrencilere güvenli ve konforlu bir ortam sunarak onların ikinci bir evleri olma amacını taşımaktadır. Kampüs, restoranlara, kafelere, barlara, mağazalara ve toplu taşıma seçeneklerine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Böylelikle dersleriniz sonrasında arkadaşlarınıza beraber dilediğiniz gibi sosyalleşmeniz mümkündür.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Havaalanı Karşılaması

Mutfak

Konaklama Yardımı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Akademik İngilizce
  • IELTS Hazırlık Kursu

Sosyal Aktiviteler

Avustralya’nın kültür başkenti Melbourne, sanatsal atmosferiyle öne çıkmakta ve ülkedeki en iyi yemeklere, restoranlara ve canlı müzik mekanlarına ev sahipliği yapmaktadır. Bunların yanında, şehrin dört bir yanında bulunan kafelerini keşfetmeniz, ödüllü baristaların nefis kahvelerini tatmanız da mümkündür.

Melbourne aynı zamanda göz alıcı festivallere ve etkinliklere ev sahipliği yapar, Avustralya’nın en iyi alışveriş imkanlarına, yeme-içme kültürüne ve spor ile sanata olan büyüyen ilgiye sahiptir. Şehir, Avustralya Formula 1 Grand Prix’i, Melbourne Uluslararası Komedi Festivali, Avustralya Açık Tenis Şampiyonası ve Melbourne Moda Festivali gibi birçok önemli dünya spor etkinliğine ve kültürel etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Lonsdale Institute Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama, gerçek bir Melbourne deneyimi yaşamanızı sağlayacak Avustralyalı bir aileyle birlikte yaşama imkanı sunar. Ödediğiniz fiyata konaklamayla birlikte hafta içi iki öğün, hafta sonu üç öğün yemek dahildir. Ayrıca genellikle internet erişimi de sağlanır. Lonsdale Institute Avustralya’ya varışınızda sizi aile yanı konaklamanız için uygun bir aileyle tanıştırabilir ve havaalanından sizi alıp aileye bırakabilir. Aileler, Melbourne Merkez İş Bölgesi’ne 30 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Öğrenci Rezidansları

Lonsdale Institute’un anlaşmalı olduğu Le Student 8 öğrenci konaklaması, arkadaşlarınızla vakit geçirmek için birçok seçenek sunar. Bilardo, barlar ve restoranlar, spor salonu, sauna, tatil köyü tarzında bir yüzme havuzu ve mangal alanı gibi birçok imkan bulunmaktadır! Çalışmalarınıza başlamak için gereken en son teknoloji ve hizmetler mevcuttur ve sessiz bir çalışma için kaçabileceğiniz mükemmel bir çalışma merkezi bulunmaktadır. Her katta geniş ortak mutfaklarda yeni arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya ferah ve şık odanızın tadını çıkararak dinlenme veya çalışma imkanından en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Ev Kiralama

Ev kiralamak, bağımsızlık ve özgürlük sunar. Kendi alanınızı kişiselleştirebilir, arkadaşlarınızı ağırlayabilir ve dilerseniz bir veya birkaç arkadaşınızla birlikte kiralayarak masrafları paylaşabilir; daha ekonomik bir konaklama deneyimi elde edebilirsiniz. Ev kiralamanın sorumlulukları daha fazla olsa da, kendi yaşam alanınızı şekillendirme fırsatı sunar.

Fotoğraflarla Lonsdale Institute

Lonsdale Institute Melbourne Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin