...

Hawthorn English Melbourne

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Melbourne, Avustalya’nın Victoria eyaletinin başkenti ve ülkenin de facto kültür başkentidir. 5 milyondan fazla insana ev sahipliği yapan şehrin nüfusunun genç yaş ortalaması, yabancı öğrencileri şehre çeken faktörler arasındadır. Her kültürden ve yaştan insanların oluşturduğu kültürel çeşitlilik, rahat hayat tarzı, şehirde yaşayan insanların refah seviyesi öğrencilerin kendilerini evlerinde hissetmesini ve her geçen gün yeni tecrübeler edinmesini sağlıyor. Melbourne şehir altyapısı ve istatistiksel olarak düşük suç oranı öğrencilerin şehri gönül rahatlığı ile tercih etmesinde rol oynuyor. Uluslararası şirketlerin araştırma ve geliştirme merkezlerini bulunduran şehir, İngilizce öğrenirken mesleki tecrübe edinmek isteyen öğrenciler için çeşitli iş imkanları sunuyor. Öğrenciler kendi sektörlerinde mesleki tecrübelerini ilerletmek ve sektörel İngilizce dil yeteneklerini geliştirmek için sıklıkla staj ve part-time işlere başvuruyor.

Okul Bilgileri

1986 yılından bu yana yabancı öğrencilere İngilizce eğitimi veren Hawthorn English Dil Okulu Melbourne şehir merkezine toplu taşıma ile sadece bir kaç dakika uzaklıktadır. Avustralya’nın en eski ve en büyük dil okullarından birisi olan Hawthorn English Dil Okulu öğrencilerin bağımsız çalışma becerileri geliştirmelerine ve telaffuz, iş veya yazma gibi bireysel öğrenme ihtiyaçlarına odaklanmalarına yardımcı olur. 100’den fazla okulu temsil eden dil okulu derneği en yüksek kalitede eğitim ve destek hizmetleri sunmaya kendini adamıştır. Hawthorn English Dil Okulu Melbourne kampüsünde 35 adet sınıfta aynı dönem içinde 1200 öğrencilik eğitim kapasitesine sahiptir. Öğrenciler ortalama 15 kişilik sınıflarda eğitim almaktadır. Eğitim yetenekleri TESOL yeterliliği ile uluslararası alanda tanınan öğretmenleri ile Hawthorn English Dil Okulu 3.800 yüz yüze öğretim saatine sahiptir. Hawthorn English Dil Okulu her yıl Melbourne’de 2000’den fazla öğrenciye Uluslararası Öğrenciler için Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları veriyor. Dil okulu, öğrencilerine konferans salonu, geniş bir kütüphane, spor salonu, kantin ve bağımsız çalışma alanları gibi üniversite kampüs olanaklarını sağlar. Hawthorn English Dil Okulu 15 Victoria üniversitesi ile direk geçiş ortaklığına sahiptir. Öğrenciler, İngilizce dil eğitiminden aldıkları yeterlilik ile çoğu yerel üniversite ve kolejde, Melbourne Üniversitesinde ve doğru geçiş ortağı olan diğer kurumlarda lisans ve lisansüstü eğitimlerine devam edebilirler.

Sunulan Dil Programları

  • Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Akademik Amaçlı İngilizce Eğitim Programı
  • Melbourne Üniversitesi İngilizce Köprü Programı
  • Yoğunlaştırılmış İngilizce ile Akademik Hazırlık Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • İş ve İş Hayatına Hazırlık Programı
  • İngilizce ve Staj Programı

Sosyal Aktiviteler

Hawthorn English Dil Okulu sosyal aktivite programı Spor, Kültür, Açık Programlar ve Geziler’in kısaltması olan SCOPE olarak bilinir: SCOPE programı aracılığıyla, yeni arkadaşlar edinebilir ve İngilizce dil öğreniminde başarılı olmak için gereken güveni kazanmanızı sağlayan bir dizi sosyal aktiviteye katılabilirsiniz. SCOPE koordinatörü her gün kullanılabilir. Düzenli olarak organize edilen spor müsabakaları, hafta sonu gezileri ve aktiviteleri , sınıf ve öğretmen ile müfredat tabanlı ders gezisi ve kurstan arta kalan zamanda gecelik gezilere katılabilirsiniz.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

Hawthorn English Dil Okulu öğrencilerinin yaklaşık % 60’ı eğitim sürelerinin bir kısmı için aile yanında yaşamaktadır. Yerel Aile Yanı Konaklama topluluğunda 500 ev sahibi aile vardır. Tüm ev sahipleri Konaklama Ofisi personeli tarafından yakından incelemeye alınır ve yükümlülüklerini açıkça ortaya koymak için bir dizi yönergeye takip ederler.

Ev sahibi aileler oldukça çeşitlidir ve tüm Avustralyalılar gibi çok çeşitli kültürel geçmişlerden gelir. Birçok ev sahibi farklı dilleri konuşmalarına rağmen, tüm ev sahipleri evde İngilizce konuşmaktadır.

Yanında konaklayacağınız ev sahibi aileler ile yemeklerinizi paylaşacak ve çoğu aile içi etkinliğe katılarak ailenin bir parçası olacaksınız. Kampüsten uzakta ve aile ile beraber geçireceğiniz sürede olabildiğince çok İngilizce pratiği yaparak yeteneklerinizi günlük hayatta geçirme imkanına sahip olacaksınız.

BAĞIMSIZ KONAKLAMA TİPLERİ

Paylaşımlı konaklama, Avustralya’da İngilizce eğitiminiz boyunca bağımsız olarak diğer öğrenciler ile daire paylaşarak yaşamaya devam edeceğiniz bir konaklama tipidir. Bu konaklama tipinde kaldığınız oda, faturalarınız ve gıda giderleriniz için ödeme yaparsınız. Ortak mutfakta kendi yemeğini pişir, farklı kültürlerden gelen öğrencilerin yemeklerini tatma imkanına sahip olursunuz.

Diğer Konaklama Tipleri

  • Ev Kiralama
  • Öğrenci Apartları
  • Öğrenci Yurtları

Tanıtım Videosu

Videoyu oynat

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken  Hawthorn English  hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Melbourne Dil Okulları

Hawthorn English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Melbourne25 saat2958 AU$5916 AU$6409 AU$9860 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin