...

ILSC Language School | Melbourne

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Ilsc Melbourne Dil Okulu

Ilsc Melbourne Hakkında Genel Bilgi

1991 yılında kurulmuş olan ILSC Dil okulları; Kanada, Avustralya ve Hindistan’da toplamda 9 şehirde dil eğitimi vermektedir. Okulun Kanada’da 3, Avustralya’da 5, Hindistan’da ise 1 şehirde şubesi bulunmaktadır. 8 akreditasyon kuruluşu tarafından akredite edilen ILSC, 2013 ve 2014 yıllarında “Yılın Zincir Okulu” seçilmiştir.

Melbourne, Avustralya’nın Victoria eyaletinin başkentidir. Yaklaşık 5 milyon nüfusuyla ülkenin ikinci en kalabalık şehridir. Şehir, Avustralya’nın kültür ve sanat merkezlerinden biridir ve tiyatro, müze, sanat galerisi, konser salonu ve festivalleri ile ünlüdür.

Victoria eyaletindeki en iyi üniversitelere ve araştırma merkezlerine ev sahipliği yapan Melbourne’de dil öğrenim hizmetleri veren okullar, öğrencileri için barınma, sosyal ağ ve finansal gelişim gibi sayısız destek sunmaktadır. Yurtdışı İngilizce dil eğitim deneyiminizin büyük bir kısmı, Melbourne eğitim kurumlarında kulüpler ve sosyal etkinlik gruplarında kurduğunuz bağlantılar ile gelişecektir.

ILSC Melbourne, modern mimari tasarımıyla şehrin şık ve serin havasına uygun bir şekilde Melbourne kampüsünde interaktif dil öğrenimini teşvik eden bir eğitim sistemi sunmaktadır. Okul merkezi, Southern Cross Tren İstasyonu karşısında bulunmakta ve şehrin her yerine kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca, ILSC Melbourne, yabancı öğrencilerin en iyi deneyimi yaşayabilecekleri muhteşem barlar, lezzetli kafe ve restoranlar, eğlence merkezleri ve alışveriş mekanlarına da yakın konumdadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Kütüphane

Futbol Sahası

Mutfak

İbadet Odası

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Programı
  • IELTS Hazırlık Programı
  • Cambridge Sınav Hazırlık Programı
  • Eğitim ve Çalışma Programları
  • Akademik İngilizce Programı
  • Üniversite Geçiş Programları
  • İş Hayatı İngilizcesi Programı

Sosyal Aktiviteler

ILSC English Dil Okulu, öğrencilerine eğlenceli keşifler yapma fırsatı sunan sınıf turları düzenliyor. Şehirde gerçekleştirilen gezilerde, diğer öğrencilerle sosyalleşerek İngilizce becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca, dünyadaki güncel olaylar hakkında fikirlerinizi ifade edebileceğiniz, kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz ve yeni arkadaşlar edinebileceğiniz ücretsiz Sabah Haberleri Kulübü’ne katılma imkanınız da bulunuyor. Bu kulüpte İngilizce konuşarak tartışma fırsatı bulabilirsiniz.

Bunların dışında, Melbourne; geniş caddeleri, parkları ve modern binalarıyla da tanınır. Ayrıca çok çeşitli restoran, kafe, bar ve alışveriş mekanlarına sahiptir. Melbourne ayrıca, yakın çevresindeki doğal güzellikleri keşfetmek için harika bir başlangıç ​​noktasıdır ve Great Ocean Road, Yarra Vadisi, Dandenong Ranges ve Mornington Peninsula gibi turistik yerlere kolayca erişilebilir.

Konaklama Seçenekleri

ILSC Melbourne’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Aile yanında yaşayarak ilişkilerinizi çok özel bir şekilde kurarken İngilizce dil gelişiminizi de hızlandırabilirsiniz. Özenle seçilmiş aile yanında konakladığınız süreçte aileler size evlerinde tam donanımlı bir oda sağlayacak ve size yeni şehir hayatına dair ve yerel kültür hakkında bir fikir verecektir. Ev sahibi ailenizle geçireceğiniz hoş bir akşam yemeği, aile etkinlikleri ve faaliyetleri yerel bir ailenin parçası olarak İngilizce dil pratiği yapmanızı sağlayarak size benzersiz bir deneyim yaşatacaktır.

Öğrenci Rezidansları

Avustralya’da diğer öğrenciler ile arkadaşlık kurmanın en iyi yollarından birisi aynı evde yaşamaktır. ILSC English Dil okuluna yakın öğrenci rezidanslarında beraber yaşadığınız dönemde, kendinizi güvende hissedebileceğiniz konforlu bir ortamda dil pratiği yapmaya devam edebilirsiniz. Modern donanımlı odalarınız ve kişiye özel banyolarda kendinizi ikinci evinizde hissedecek ve zenginleştirici bir tecrübenin parçası olacaksınız.

Ev Kiralama

Melbourne’de eğitim alırken tercih edebileceğiniz bir diğer konaklama seçeneği de ev kiralamaktır. Ev kiralamanın en büyük avantajı, öğrencilerin daha bağımsız bir yaşam sürmelerine ve kendi başlarına yaşamak için gerekli olan becerileri öğrenmelerine olanak tanımasıdır. Ayrıca, öğrenciler bir ev arkadaşı bulabilirler ve bu şekilde kiraları paylaşarak maliyetleri düşürebilirler.

Fotoğraflarla Ilsc Melbourne

Ilsc Melbourne Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin