ILSC Language School Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney egzotik iklimi, güler yüzlü insanları, canlı kültürü ve dünya standartlarındaki eğitim fırsatları sayesinde, yabancı öğrenciler tarafından en çok tercih edilen Avustralya şehirlerinden birisidir. Sydney pek çok Asya üniversitesi ile partnerlik kurarak geliştirdiği çok kültürlü bir öğrenci iletişim ağına sahiptir. Birçok eğitim kurumu yabancı öğrencilerin çeşitliliğini takdir ederek, öğrencilerin birbirlerinden farklı kültürleri öğrenmelerini ve ilgi alanlarına en uygun kampüslerde eğitim almalarına önayak olur.

Okul Bilgileri

ILSC Dil Okulları devasa bir eğitim partnerliği ağına sahiptir. Üniversite Geçiş programları ile öğrenciler ihtiyaç duyulan beceri eğitimleri ile hedefledikleri dil düzeyine ulaştıktan sonra Avustralya’nın en iyi kolej ve üniversitelerine katılma hakkına sahip oluyor. ILSC Üniversite Geçiş Programı, 10 yıldan uzun süredir 6.000’ den fazla öğrencinin yüksek öğretim hedeflerine ulaşmasını desteklemiştir. ILSC Dil Okulları’nın Sydney kampüsü, şehrin kalbi Sydney Merkez İş Bölgesi CBD’ de tren ve otobüs güzergahları üzerinde ve birçok muhteşem mekana yakın elverişli bir konuma sahiptir. ILSC Dil Okulları, şehrin çeşitli mekanlarına düzenledikleri geziler, bot gezileri, su sporları ve atölye çalışmaları ile öğrencilerin Sydney kültürünün bir parçası olmasına yardımcı oluyor. ILSC Dil Okulu Sydney Kampüsü’nde 32 ferah ve modern sınıfta profesyonel eğitimci kadrosu ile öğrencileri gelecek eğitimlerine hazırlayan eşsiz bir eğitim deneyimi sunuyor. Sydney ILSC Dil Okulları ayrıca Greystone College aracılığıyla İşletme ve Mesleki Eğitim programları sunmaktadır.

Sunulan Dil Programları

 • Genel İngilizce Programı
 • İngilizce İletişim Programı
 • Akademik İngilizce ve Sınava Hazırlık Programı
 • IELTS Hazırlık Programı
 • TOEIC Hazırlık Programı
 • Cambridge Akademik İngilizce Programı
 • Cambridge B1 First FCE Sertifika Programı
 • Cambridge C1 Advanced CAE Sertifika Programı
 • İş Hayatında İngilizce Programı
 • Üniversite Geçiş Programı
 •  

Sosyal Aktiviteler

Kampüsün Ücretsiz Sabah Haberleri Kulübü güncel haberleri ve etkinlikleri öğrencilerin kahvaltıda İngilizce pratiği yapabilmeleri için öğrenciler ile bir araya geliyor. Ücretsiz İstihdam Kulübü, yabancı öğrencilerin Avustralya’da iş edinme hakkında bilmeleri gereken her konuda destekte bulunuyor. Café İş Becerileri kursu katılan öğrenciler İngilizce yeteneklerini ve barista becerileri ile birleştirerek sosyal dil pratiği ortamı olan kafelerde çalışma fırsatı kazanıyor. Amazing Race ve Spor Günü gibi yıllık etkinlikler tüm okul topluluğunu eğlence ve oyunlar için bünyesinde bir araya getiriyor.

Konaklama Tipleri

AİLE YANI

ILSC Dil Okulunun Aile Yanında Konaklama programı, ev sahibi ailelerin yanında kalarak Avustralya hayat tarzını ve kültürünü benimseyeceğiniz mükemmel bir fırsattır. Aile evleri, okul kampüsünden 40 – 60 dakika ulaşım mesafesindedir. Aileler, öğrenciler için temiz, rahat ve güneş alan özel bir oda hazırlamak ve yemeklerini öğrenciler ile paylaşma sorumluluğundadır. Aile evleri okulun Öğrenci Konaklama Departmanı tarafından değerlendirmeden geçerler.

BAĞIMSIZ KONAKLAMA

Öğrenci rezidansları Avustralya’da aile yanında kalmayı tercih etmeyen öğrenciler için farklı bir tecrübedir. ILSC Dil Okulunun konaklama partneri Iglu Chatswood, Sydney’de ILSC Dil Okulu Sydney Kampüsüne 20 dakika uzaklıkta bulunan lüks bir rezidanstır. Iglu Chatswood, öğrencilerin ikonik Sydney şehir hayatını yakından görmelerini sağlıyor. Öğrenciler paylaşımlı apartmanda diğer öğrenciler ile beraber kaliteli bir eğitim dönemi geçiriyorlar.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken ILSC Language School hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

ILSC Language School Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers Saati12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat (Sabah)3120576086409600
Sydney 20 Saat (Akşam)2760552082809200
Melbourne20 Saat (Sabah)3120576086409600
Melbourne20 Saat (Akşam)2760552082809200
Brisbane20 Saat (Sabah)3060576086409600
Brisbane20 Saat (Akşam)2520504075608400
Adelaide24 ders Sabah2592518477768640

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım