...

NCVE English College | Brisbane

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
NCVE English College Dil Okulu

NCVE English College Hakkında Genel Bilgi

Brisbane Avustralya’nın Queensland eyaletinin başkenti olup ülkenin en güzel şehirleri arasında yer almaktadır. Brisbane Nehri, şehrin kalbinde yer alır ve şehrin her iki yakasındaki parklar, yürüyüş yolları ve restoranlar ile birlikte güzel bir manzara sunar. Doğal güzellikleri, sosyal ve kültürel aktivitelere katılım sağlayabileceğiniz Queensland Sahne Sanatlar Merkezi’nin bir parçası olan Lyric Tiyatrosu, Cremorne Tiyatrosu ve Brisbane Modern Sanatlar Galerisi, Brisbane Müzesi gibi birçok kültürel alanlara katılım sağlayıp kültürel zenginlik kazanabileceğiniz gibi İngilizcenizin gelişmesinde de katkı sağlayabilirsiniz.

NCVE English College ile rahat, samimi konforlu bir öğrenme ortamında İngilizce öğrenebilir deneyimli öğretmenler ile kelime dağarcığınızı geliştirebilirsiniz. Birçok milletlerden dil eğitimi için gelen öğrenciler ile İngilizce eğitiminiz konusunda pratik yapabilirsiniz. NCVE English College, öğrencilerin toplu taşıma araçlarına, restoran ve kafelere rahatlıkla erişebilecekleri stratejik bir konuma sahiptir.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Dinlenma Odası

Otomat

Kafe

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları

Sosyal Aktiviteler

National College of Vocational Education Brisbane’de İngilizce dil eğitimi alırken, pek çok sosyal etkinliğe katılma imkânı bulabilirsiniz. Muhteşem bir iklime sahip olan Brisbane şehrinde mevsim fark etmeksizin birbirinden eğlenceli konser ve festivallere katılabilir yeni arkadaşlıklar kurup pratik yaparak İngilizcenizin gelişmesinde katkıda bulunabilirsiniz. Moreton Adası’nda yunusları besleyip keyifli vakit geçirebilir, Queensland Art Gallery ve Gallery of Modern Art gibi müzelere ziyaret ederek kendinize sosyal ve kültürel birçok şey kazandırabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

National College of Vocational Education Brisbane’da dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitimi alırken yerel bir Avustralya ailesinin yanında yaşamak, İngilizce pratik yapma ve dil becerilerinizi geliştirme konusunda size yardımcı olur. Aile yanı konaklama seçeneği, dil eğitimi süreciniz boyunca ev sahibi ailenin bir parçası gibi hissetmenizi sağlar. Bu konaklama seçeneğinde kendinize ait özel bir odanız olur ve hafta içi 2 öğün, hafta sonu 3 öğün yemeğiniz aile tarafından karşılanır.

Öğrenci Rezidansları

Uluslararası öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği konaklama seçeneklerinden biri de öğrenci rezidanslarıdır. Rezidanslarda konaklarken genellikle kendinize ait bir odanız bulunmakla beraber mutfak, oturma alanı gibi alanlar ortak kullanıma açıktır. Öğrenci rezidansları, farklı kültürlerden gelen öğrencilerle tanışma ve sosyal etkileşim fırsatı sunar. Bu, dil becerilerinizi geliştirmenize ve yeni dostluklar kurmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda, çoğu rezidans, etkinlikler ve sosyal programlar düzenleyerek öğrencilere keyifli ve öğretici deneyimler sunar.

Ev Kiralama

Dil eğitimi alırken konaklama seçenekleri arasında ev kiralamak oldukça popülerdir. Ev kiralamak, hem bağımsızlığı ve özel bir alanı tercih edenler için idealdir, hem de bütçenize daha uygun bir çözüm arayanlar için arkadaşlarınızla birlikte büyük bir ev tutma seçeneği sunar.

Fotoğraflarla NCVE English College

NCVE English College Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin