...

LSI | Brisbane

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Lsi Brisbane Dil Okulu

LSI Brisbane Hakkında Genel Bilgi

Queensland eyaletinin başkenti olan Brisbane; nefes kesen manzaraları, zengin kültürel çeşitliliği, sosyal ve kültürel hayatı ile yıl boyunca muhteşem bir iklime sahip olup sizleri kendine çekebilecek şehirlerden biridir. Story Bridge Macera tırmanışı ile macera dolu bir tura katılabilir, rehberler sayesinde Brisbane Nehir Turu ile kente kısa bir göz atabilirsiniz. Ayrıca Brisbane Müzesi ve Queensland Kültür Merkezi  gibi sanat ve kültür merkezlerine katılım sağlayıp kendinizi geliştirebilir ve sosyal hayat elde edebilirsiniz.

LSI Brisbane Dil Okulu, şehrin merkezi konumunda, ulaşım hizmetlerine, restoranlara ve mağazalara yakın kültürel değeri tanınmış bir binada yer almaktadır. LSI Brisbane Dil Okulu’nda 6 modern sınıfta ortalama 16 kişilik sınıf mevcudu ile alanında profesyonel ve nitelikli eğitmenler tarafından sunulan ücretsiz eğitim materyalleri ile eğitim verilmektedir. Eğitim süreniz boyunca Queen Street alışveriş merkezi, botanik bahçeler ve vahşi yaşam parkları gibi aktivitelerin de tadını çıkarabilirsiniz.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Havaalanı Karşılaması

Mutfak

Kariyer Danışmanlığı

Sunulan Programlar

  • Genel ve Yoğunlaştırılmış İngilizce Programları
  • Premium Bireysel ve Grup Kursları
  • Akademik Hazırlık İngilizcesi Kursları
  • Üniversite Geçiş ve Hazırlık Programları
  • İş ve İş Hayatı İngilizcesi
  • Demi-pair İngilizce Eğitim Programı
  • Çalışma ve İngilizce Programları
  • İngilizce Aktivite Kursları

Sosyal Aktiviteler

Brisbane LSI dil eğitiminizin yansıra sosyalleşip İngilizce pratiği yapabilecek eğlence ve sosyal aktivitelerine ev sahipliği yapmaktadır. Brisbane şehrinde sanat ve kültür etkinlikleri, festivaller ve spor etkinlikleri gibi birçok aktivite mevcuttur. Lone Pine Koala Sanctuary hayvanat bahçesinde hayvanlar ile eğlenceli fotoğraflar çekebilir, kumlu plajıyla ünlü Moreton Adası’na seyahat edebilir, Queensland Art Gallery ve Gallery of Modern Art gibi birçok kültür ve sanat müzelerini keşfedip kendinize farklı kültürel bilgiler kazandırabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Langports Brisbane’da dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitiminiz boyunca Avustralyalı bir aile yanında yaşamak İngilizcenizi pratik yaparak geliştirmenizi sağlayacaktır. Aile yanında geçireceğiniz sürede kendinize ait bir odanız olacak ve yemeklerin de çoğunu aile ile paylaşarak kendinizi ailenin parçası gibi hissedebilirsiniz. Aile yanı siteminde ev sahipliği yapan ailelerimiz evin temizliği ve düzeni, toplu taşıma ile kolay erişim ve öğrencilerin kültür ve alışkanlıkları gibi kriterlere göre özenle seçilmektedir.

Öğrenci Rezidansları

Uluslararası öğrencilerin sıklıkla tercih ettiği seçeneklerden biri olan öğrenci rezidansı konaklaması daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için çok uygundur. Farklı kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı ile İngilizce pratiği yaparak dil eğitiminize katkıda bulunmuş olursunuz. Langports anlaşmalı Öğrenci Rezidansı tek kişilik veya ikiz oda seçenekleri sunmaktadır. Genellikle banyonuzu ve salonunuzu diğer öğrencilerle paylaşır ve ortak mutfakta yemeklerinizi kendiniz pişirirsiniz.

Ev Kiralama

Bir diğer konaklama tipi olan ev kiralamada dil eğitiminizi alırken yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir veya arkadaşlarınızla beraber bütçenize daha uygun olacak şekilde büyük bir ev tutabilirsiniz. Bu konaklama türü sizlere daha bağımsız ve özgür bir ortam sunacaktır.

Fotoğraflarla LSI Brisbane

LSI BrisbaneTanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin