Lexis English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Sydney, sembolik yapıları, muhteşem plajları ve güzel manzaraları ile ünlü ikonik kozmopolit bir şehirdir. Güvenli şehir hayatı, eğlence seçenekleri, dünya mutfaklarından restoranları ve devasa alışveriş zincirleri ile Sydney uluslararası ün kazanmıştır. Uzun dönem yaşamak için çok da hesaplı bir şehir olmasa da öğrencilerin yurtdışında İngilizce öğrenmek için neden Sydney’i tercih ettikleri kolayca anlaşılabilir. Modern Sanatlar Müzesi ve New South Wales Sanat Galerisindeki ücretsiz sergiler, ücretsiz konser ve canlı müzik gösterileri, ilgi çekici tarihi bölgeleri ve halkının açık hava sporlarına gösterdiği ilgi ile Sydney öğrencileri yeni bir dünyaya davet ediyor. Sydney’de İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için Lexis English Dil Okulu, İngilizce’yi gerçek yaşamın içerisine yerleştiriyor. Lexis English Sydney şehir merkezi ve Merkezi İş Bölgesi CBD’nin yoğun koşuşturmasından uzakta, şehrin ikonik limanına 15 dakikalık feribot yolculuğu ile ulaşılan Manly Plajında bir konuma sahiptir. Lexis English Dil Okulu haftanın her günü öğleden sonra aktiviteleri, seminerler ve atölye çalışmaları, eğlenceli akşam aktiviteleri ve çok çeşitli hafta sonu faaliyetleri sunuyor. Dil okulunun öğrencilere sunduğu aktiviteler ile öğrenciler kolaylıkla arkadaş edinebiliyor ve günlük hayatta İngilizce pratiği yapma fırsatı kazanıyor. Öğrenciler, Sydney’in günlük mesleki ve sosyal yaşantının içerisinde kolayca yer edinebiliyor ve İngilizce’yi hayatlarının bir parçası haline getiriyorlar.

Okul Bilgileri

Bir eğitim dönemi içinde aynı anda 120 öğrenciye eğitim verebilecek kadroya ve kapasiteye sahip Lexis English Dil Okulu’te sınıflar ortalama 10 öğrenciden oluşuyor. CRICOS kodu 02362B ile takip edilebilen Lexis öğrencilerine ücretsiz WIFI ve modern bir multimedya/bilgisayar laboratuvarı sunuyor. Öğrenciler, bireysel erişimlerine açık kütüphanede daha fazla okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi makro dil becerilerini geliştirebilecekleri kaynaklardan yararlanabilirler. Lexis English Dil Okulu CRICOS 034559G nolu kaydı altında Mesleki Eğitim Kursları vermektedir.

Sunulan Dil Programları

  • Focus Cambridge Eğitim Programı
  • Premium Küçük Grup Eğitimi Programı
  • Cambridge CPE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge C1 Advance CAE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge B1  FCE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Tam Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Yarı-Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Lexis Mesleki Eğitim Kursları

Sosyal Aktiviteler

Şehrin popüler kafe, restoran, eğlence mekanları ve barlarını barındıran sahil şeridinin göz alıcı bir parçası olan Manly Plajı, dünyanın önde gelen sörf etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Lexis English Dil Okulu’nda ideal bir haftasonu geçirmek istiyorsanız, akşamüzeri seminerleri, spor ve gezi aktiviteleri sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir, İngilizcenizi sınıfın dışında geliştirme şansı edinirsiniz. Ayrıca Lexis English Dil Okulu’nun sosyal programı pub crawl akşamları, gece kulübü aktiviteleri ve ‘Karanlıktan sonra Lexis’ Perşembe gecesi öğrenci partileri arkadaşlarınız ile mükemmel bir akşam geçirmenizi sağlıyor.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURTLARI

Avustralya’da kalacağınız süreyi sizinle aynı ortamı paylaşan diğer öğrenciler ile beraber bağımsız şekilde geçirmek istiyorsanız, Lexis English öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Çoğu kampüse yürüme mesafesinde olan öğrenci yurtları, WIFI internet bağlantısına, ortak mutfak alanları ve beyaz eşyalara sahiptir. Lexis English öğrenci yurtları her bütçeye uygun konaklama fırsatları sunar.

AİLE YANI

Lexis English’te konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama imkanlarından birisi olan aile yanı konaklama, Avustralya hayat tarzını ve kültürünü yakından tanımanıza imkan sağlar. Öğrenciler için temiz ve bakımlı bir oda sağlayacak yerel ev sahibi aileniz ile yaşarken kendinizi ikinci evinizde hissedeceksiniz. Özenle seçilen ve düzenli olarak kontrollerden geçen aileler, Avustralya’da güvenli bir ortamda yaşarken günlük pratikler ile dilinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Lexis English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Lexis English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 saat2880576086409600
Brisbane20 saat2880576086409600

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım