...

Lexis English Sydney

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Lexis English Dil Okulu

Lexis English Hakkında Genel Bilgi

Sydney’de dil eğitimi almak ve öğrenci olmak herkesin mutlaka yaşamak isteyeceği farklı bir deneyimdir. Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney, dünyanın her yerinden her yıl 40.000’den fazla öğrenci tarafından tercih ediliyor. Ünlü plajları, doğal güzellikleri, dünyanın her mutfağına has lezzetler, sanat, spor etkinlikleri gibi herkesin zevkine uygun zengin aktivite çeşitleri ile Sydney;  öğrenci olmak en sıradışı yurtdışı eğitim tercihlerinden biridir

Sydney’de konumlanmış olan Lexis English, İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için yüksek kaliteli eğitim ve destek hizmetleri sunan bir dil okuludur. Lexis English, öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanmış geniş bir İngilizce eğitim programı sunar. Program, ana dersler, seçmeli dersler, konuşma ve telaffuz dersleri gibi birçok farklı bileşenden oluşur. Ana dersler, okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerileri gibi temel İngilizce becerilerini kapsar.

Lexis English’teki öğretmenler, yüksek kaliteli İngilizce eğitimi sunmak için uzmanlaşmış deneyimli öğretmenlerdir. Öğretmenler, öğrencilere İngilizce becerilerini geliştirmeleri için gereken araçları sağlarlar. Kurum, teknolojik yenilikleri sınıflarına entegre eder; öğrencilerin dil öğrenme deneyimlerini zenginleştirmek için çeşitli dijital araçlar ve uygulamalar sunar. Öğrenciler, İngilizce öğrenirken dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmeleri için çevrimiçi kaynaklardan faydalanabilirler.

Lexis English Dil Okulunda öğrenciler eğitim alırken şehrin sahip olduğu bütün güzelliklerden ve olanaklardan faydalanırlar. Okulun bulunduğu lokasyon çevresinde kafeler, restoranlar, mağazalar ve gençlerin ilgi duyduğu pek çok yer bulunur.

Okul İçindeki İmkanlar

Ücretsiz WiFi

Mutfak

Kütüphane

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

  • Focus Cambridge Eğitim Programı
  • Premium Küçük Grup Eğitimi Programı
  • Cambridge CPE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge C1 Advance CAE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge B1 FCE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Tam Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Yarı-Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Lexis Mesleki Eğitim Kursları

Sosyal Aktiviteler

Manly Plajı, şehrin popüler kafe, restoran, eğlence mekanları ve barlarının bulunduğu sahil şeridinin görkemli bir parçasıdır ve dünyanın önde gelen sörf etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Lexis English Dil Okulu’nda geçirebileceğiniz ideal bir hafta sonu, akşam seminerleri, spor ve gezi etkinlikleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi ve İngilizce becerilerinizi sınıfın dışında geliştirmenizi sağlayacaktır. Ayrıca, Lexis English Dil Okulu’nun sosyal programı, pub crawl akşamları, gece kulübü etkinlikleri ve perşembe geceleri düzenlenen “Karanlıktan Sonra Lexis” öğrenci partileri ile arkadaşlarınızla mükemmel bir akşam geçirmenizi sağlayacaktır.

Konaklama Seçenekleri

Lexis English’te eğitim alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Lexis English’te konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama imkanlarından birisi olan aile yanı konaklama, Avustralya hayat tarzını ve kültürünü yakından tanımanıza imkan sağlar. Öğrenciler için temiz ve bakımlı bir oda sağlayacak yerel ev sahibi aileniz ile yaşarken kendinizi ikinci evinizde hissedeceksiniz. Özenle seçilen ve düzenli olarak kontrollerden geçen aileler, Avustralya’da güvenli bir ortamda yaşarken günlük pratikler ile dilinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Öğrenci Rezidansları

Avustralya’da kalacağınız süreyi sizinle aynı ortamı paylaşan diğer öğrenciler ile beraber bağımsız şekilde geçirmek istiyorsanız, Lexis English öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Çoğu kampüse yürüme mesafesinde olan öğrenci yurtları, wifi internet bağlantısına, ortak mutfak alanları ve beyaz eşyalara sahiptir. Lexis English öğrenci yurtları her bütçeye uygun konaklama fırsatları sunar.

Ev Kiralama

Bir diğer konaklama seçeneği bağımsız olarak ev kiralama seçeneğidir. Kendi dairenizde yaşamanın tadını çıkarabilir ve kendinize özgü bir yaşam tarzı oluşturabilirsiniz. Bu seçeneği bütçenize uygun hale getirmek için birkaç arkadaşınızla beraber ev kiralamanız da mantıklı bir tercih olacaktır.

Fotoğraflarla Lexis English

Lexis English Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin