...

Lexis English Sydney

ÜCRETSİZ FİYAT TEKLİFİ ALIN

Genel Bilgiler

Avustralya’da İngilizce öğrenebileceğiniz bir çok harika dil okulu seçeneği mevcuttur. Bu durum öğrencilerin seçim yapmasında biraz  zorlayıcı olabilmektedir. Öğrenciler; dinamik ve hareketli bir şehir merkezinde mi eğitim almak istediğine yoksa sakin bir şehir merkezinde mi eğitim almak istediğine karar vermelidir. Çünkü her iki lokasyonun kendine has cazibeleri bulunur.  Lexis English Dil Okulu’nun bulunduğu Perth şehri hem dinamik hem de eğlencesi bol bir şehirdir. Scarborough Beach’e çok yakın bir mesafede yer alır. 

Lexis English Dil Okulunda öğrenciler eğitim alırken şehrin sahip olduğu bütün güzelliklerden ve olanaklardan faydalanırlar. Okulun bulunduğu lokasyon çevresinde cafeler, restoranlar, sörf mağazaları ve gençlerin ilgi duyduğu pek çok yer bulunur. 

Lexis English Dil Okulu iki katlı bir binada eğitim vermektedir öğrenciler dil okulunda birçok olanaktan da faydalanmaktadır. Dil okulunda öğrencilerin kullanımına sunulan bilgisayar laboratuvarı, ücretsiz internet, öğrencilerin öğle yemeklerini ısıtabilecekleri bir mutfak, kütüphane ve ders arasında sosyalleşebileceği öğrenci salonu bulunmaktadır. 

Lexis English Dil Okulunda bulunan ücretsiz danışmanlık hizmeti öğrencilere sağlık, konaklama, ulaşım, part-time iş bulma vb. konularda oldukça yardımcı olmaktadır. Okul hafta içi derslerinden sonra öğrencilerine seminer, aktiviteler, su sporları ve öğrenci partileri düzenler. Öğrencilerin birbiri ile tanışıp kaynaştığı bu etkinlikler dışında hafta sonları da Rottnest Island, Margaret River ve Batı Avustralya gezilerine katılarak eğlenceli saatler geçirirler. 

Okul Bilgileri

Bir eğitim dönemi içinde aynı anda 120 öğrenciye eğitim verebilecek kadroya ve kapasiteye sahip Lexis English Dil Okulu’te sınıflar ortalama 10 öğrenciden oluşuyor. CRICOS kodu 02362B ile takip edilebilen Lexis öğrencilerine ücretsiz WIFI ve modern bir multimedya/bilgisayar laboratuvarı sunuyor. Öğrenciler, bireysel erişimlerine açık kütüphanede daha fazla okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi makro dil becerilerini geliştirebilecekleri kaynaklardan yararlanabilirler. Lexis English Dil Okulu CRICOS 034559G nolu kaydı altında Mesleki Eğitim Kursları vermektedir.

Sunulan Dil Programları

  • Focus Cambridge Eğitim Programı
  • Premium Küçük Grup Eğitimi Programı
  • Cambridge CPE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge C1 Advance CAE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Cambridge B1  FCE İngilizce Yeterlilik Programı
  • Tam Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Yarı-Zamanlı Genel İngilizce Eğitim Programı
  • Lexis Mesleki Eğitim Kursları

Sosyal Aktiviteler

Şehrin popüler kafe, restoran, eğlence mekanları ve barlarını barındıran sahil şeridinin göz alıcı bir parçası olan Manly Plajı, dünyanın önde gelen sörf etkinliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Lexis English Dil Okulu’nda ideal bir haftasonu geçirmek istiyorsanız, akşamüzeri seminerleri, spor ve gezi aktiviteleri sayesinde yeni arkadaşlar edinebilir, İngilizcenizi sınıfın dışında geliştirme şansı edinirsiniz. Ayrıca Lexis English Dil Okulu’nun sosyal programı pub crawl akşamları, gece kulübü aktiviteleri ve ‘Karanlıktan sonra Lexis’ Perşembe gecesi öğrenci partileri arkadaşlarınız ile mükemmel bir akşam geçirmenizi sağlıyor.

Konaklama Tipleri

ÖĞRENCİ YURTLARI

Avustralya’da kalacağınız süreyi sizinle aynı ortamı paylaşan diğer öğrenciler ile beraber bağımsız şekilde geçirmek istiyorsanız, Lexis English öğrenci yurtlarında kalabilirsiniz. Çoğu kampüse yürüme mesafesinde olan öğrenci yurtları, WIFI internet bağlantısına, ortak mutfak alanları ve beyaz eşyalara sahiptir. Lexis English öğrenci yurtları her bütçeye uygun konaklama fırsatları sunar.

AİLE YANI

Lexis English’te konforlu, güvenli ve uygun fiyatlı konaklama imkanlarından birisi olan aile yanı konaklama, Avustralya hayat tarzını ve kültürünü yakından tanımanıza imkan sağlar. Öğrenciler için temiz ve bakımlı bir oda sağlayacak yerel ev sahibi aileniz ile yaşarken kendinizi ikinci evinizde hissedeceksiniz. Özenle seçilen ve düzenli olarak kontrollerden geçen aileler, Avustralya’da güvenli bir ortamda yaşarken günlük pratikler ile dilinizi geliştirmenizi sağlayacaktır.

Fotoğraflar

Detaylar için arayın

Günümüz şartlarının getirdiği zorunluklardan biri de yabancı dil öğrenmektir. Ciddi bir iş bulabilmek ve bulduğu işte kariyer yapmak isteyen herkesin kesinlikle öğrenmesi gereken İngilizce dili için isabetli bir seçimde bulunmak isteyenlerin tercih ettikleri Avustralya dil okulları, hem maliyet bakımından hem de İngilizcenin yalın şekilde öğrenilmesi açısından tercih edilmesi gereken en uygun yerlerdir. Avustralya ile özdeşleşen ve sunduğu eğitim kalitesi ile herkesin dikkatini üzerine çeken Lexis English hakkında ayrıntılı bilgi almak ve kayıt işlemlerini gerçekleştirmek için kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Öğrenci YORUMLARI

Popüler Sydney Dil Okulları

Lexis English Eğitim ve Konaklama Fiyatları

ŞehirDers12 Hafta24 Hafta36 Hafta40 Hafta
Sydney20 Saat Sabah3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Sydney20 Saat Ö. Sonra3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Sydney20 Saat Akşam3960 AU$6960 AU$7540 AU$11600 AU$
Perth (City)20 Saat Sabah2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Perth (City)20 Saat Ö. Sonra2880 AU$5760 AU$6240 AU$9600 AU$
Perth (Scarborogh)20 Saat Sabah3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Perth (Scarborogh)20 Saat Ö. Sonra3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$
Perth (Scarborogh)20 Saat Akşam3960 AU$7920 AU$8580 AU$13200 AU$

Avustralya'da Eğitim İçin Doğru Adres

Şimdi Başvur Fırsatları Kaçırma.

Danışmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

12

Yıllık Deneyim

%100

Müşteri Memnuyeti

120

Anlaşmalı Okul

Biz Sizi Arayalım

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin