...

Greenwich English College | Brisbane

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
Greenwich English College Brisbane Dil Okulu (1)

Greenwich English College Brisbane Hakkında Genel Bilgi

Brisbane Avustralya’nın Queensland eyaletinin başkenti olup ülkenin en güzel ve alımlı şehirlerinden biridir.  Gökdelenler, parklar ve hatta yapay bir plaj gibi birçok farklı manzaraya ev sahipliği yapar. Lyric Tiyatrosu, Konser Salonu ve küçük bir stüdyo tiyatrosu ile sahne sanatları kompleksi, şehrin konserlerinin, oyunlarının ve popüler müzikallerin sahnelenmesi için önde gelen bir mekandır. Bunların yanında Queensland’ın Brisbane Botanik Bahçeleri’nde doğal güzellikleri keşfedebilir bu sayede eğitim süreciniz boyunca sosyal ve kültürel aktivitilere katılım sağlayabilirsiniz.

Greenwich English College; alacağınız dil eğitimi sonrası sertifika programları gibi avantajları ile başarılı bir eğitim hayatı sunmaktadır. Greenwich English Brisbane dil okulu şehrin tam merkezinde ve geniş bir toplu taşıma ağının ortasında yer almaktadır. Okulda toplamda 9 adet sınıf bulunmaktadır ve sunulan programlara ister gündüz ister akşam katılmanız mümkündür. Yüksek öğrenimde kendilerini geliştirmeye devam etmek isteyen öğrenciler, Greenwich English College öğrenci geçiş programlarıyla Avustralya’da 30’dan fazla üniversitede eğitim almaktadır.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Kafe

Otomat

Mutfak

Dinlenme Alanı

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Telaffuz ve akıcı Konuşma Kursları
  • IELTS İngilizce Hazırlık Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursları
  • Akademik İngilizce Hazırlık Kursları
  • İş Hayatı İngilizcesi Kursları
  • Sertifika ve Diploma Programları

Sosyal Aktiviteler

Greenwich English College’da alacağınız dil eğitiminin yanı sıra Brisbane’ın muhteşem doğası ve güzellikleri içinde birçok sosyal aktiviteye katılım sağlayabilirsiniz. Gallery of Modern Art, Opal Museum, Museum of Brisbane gibi farklı kültürel müzeleri keşfedebilir veya eşsiz doğal güzellikleriyle Brisbane Powehouse, New Farm Park, Roma Street Parkland ve City Botanic Gardens gibi park ve doğa alanlarında günün tadını çıkarabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar edinebilmeniz için sinema ve tiyatro, günlük geziler, müzeler gibi farklı ve sosyal programlara katılıp eğlenceli vakit geçirip pratik yaparak öğreniminizi zenginleştirebilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı Konaklama

Avustralya’da dil eğitiminiz boyunca Avustralyalı bir aile yanında yaşamak İngilizcenizi pratik yaparak geliştirmenizi sağlayacaktır.  Konaklamada, kahvaltı ve akşam yemeğini kapsayan bir ücret ödersiniz. İnternet erişiminiz genellikle ücrete tabiidir. Greenwich College; ev sahibi ailenize ulaşabilmeniz için havaalanında karşılama ve bırakma hizmeti sunar.

Öğrenci Rezidansları

Uluslararası öğrenciler için kaçınılmaz olan öğrenci rezidansı konaklama daha bağımsız bir konaklama tercih eden öğrenciler için çok uygundur. Farklı kültürlerden öğrencileri tanıma fırsatı ile İngilizce pratiği yaparak dil eğitiminize katkıda bulunmuş olursunuz.

 Ev Kiralama

Bir diğer konaklama tipi olan ev kiralamada dil eğitiminizi alırken yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir veya arkadaşlarınızla beraber bütçenize daha uygun olacak şekilde büyük bir ev tutabilirsiniz.

Fotoğraflarla Greenwich English College

Greenwich English College Brisbane Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin