Avustralya’da IELTS şartı olmadan sertifika ve diploma programları

Pazarlama, işletme, proje yönetimi, turizm, insan kaynakları

IELTS Şartı Yok

Avustralya’da sunulan sertifika ve diploma programları;  iş dünyasına yeni adım atmaya hazırlanan  yeni mezunlar, mesleki bilgisini arttırmak isteyen genç profesyoneller,  mesleki alanda ilerlemek isteyen yönetici adayları için dizayn edilmiş kariyer programlarıdır.

Eğitim kalitesi dünyaca tanınan Avustralya’nın önde gelen okullarında sertifika veya diploma programlarına katılarak CV’nizi zenginleştirebilir, kariyerinize iyi bir başlangıç yapabilirsiniz.

Avustralya’da bir çok alanda sertifika programı sunulmaktadır.En çok tercih edilen sertifika programları; pazarlama, işletme, muhasebe, finans, proje yönetimi, dijital medya, insan kaynakları, turizm ve IT programlarıdır.

Sertifika eğitimi almak isteyen öğrencilerin IELTS 5,5 seviyesinde İngilizceye sahip olmaları gerekmektedir.  İngilizcesi iyi olan ve IELTS veya muadili bir sınav skoru olmayan öğrenciler anlaşmalı level 1 okullarımız sayesinde okulların online sınavlarını yaparak IELTS skorları olmadan  Avustralya’da sertifika ve diploma eğitimlerine başlayabilirler.  Eğer öğrencilerin bu seviyede bir İngilizce bilgisi yoksa İngilizce + diploma paket programlarıyla hem eksik olan İngilizcelerini tamamlamış olurlar hem de İngilizce eğitimi sonrası katıldıkları sertifika programıyla mesleki İngilizcelerini geliştirmiş olurlar ve çalışmak istedikleri iş alanına hızlı bir başlangıç yapabilirler.

Avustralya’da öğrencilerin egitim alırken 2 haftada 40 saat yasal çalışma izinleri vardır. Avustralya’da öğrenciler çalışarak saatte ortalama 16-25 AUD kazanabilirler. Haftalık 20 saat çalışarak yaşam masraflarının büyük bir kısmını karşılayabilirler.

Detaylı bilgi için aşağıdaki formu doldurabilir yada bizi 0212 236 5793 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

Avustralya’da Ekonomik Master

Yıllık 16000AUD’dan Başlayan Fiyatlarla Master Yapın. Torrens University program ve fiyat listesi için tıklayınız 3 yıla kadar çalışma izni kazanın!