...

Avustralya’da Hem İngilizce Öğrenin, Hem De Çalışın!

Danışmanlarımız sizi bilgilendirsin?

Eğitim Tercihleriniz

Avustralya’da Hem İngilizce Öğrenin, Hem De Çalışın!

Haftalık 175 AUD’dan başlayan fiyatlarla dil okuluna kayıt olun, saat ücreti 16 AUD’dan başlayan ücretlerle çalışın!

Avustralya’da İngilizce eğitimi almak birçok ülkeye göre çok daha avantajlıdır. Avustralya; sıcakkanlı ve dost canlısı insanları, kaliteli eğitimi, devasa parkları, harika plajları, temiz havası, geniş yolları, çok kültürlü yapısı, düşük suç oranları ve de öğrencilere sunduğu yüksek ücretli iş fırsatlarıyla hem çalışıp hem de İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için en ideal ülkedir. Avustralya’da öğrenciler çalışarak saatte ortalama 16-25 AUD kazanabilirler. Öğrenciler haftada 20 saat çalışarak yaşam masraflarının tamamına yakınını karşılayabilirler.

Avustralya’da dil okullarının standartları devlet tarafından sıkı bir şekilde kontrol edilmektedir. Avustralya İngilizce dil okullarında genel İngilizce, akademik İngilizce, iş İngilizcesi ve IELTS hazırlık programları sunulmaktadır.

Avustralya’ya İngilizce dil eğitimi için giden öğrenciler Avustralya’nın Sydney, Melbourne, Brisbane, Gold Coast, Perth, Adelaide gibi en popüler şehirlerinde eğitim almayı tercih etmektedirler. Avustralya’da İngilizce eğitimi zincir veya butik dil okullarında, TAFE kolejlerinde ya da üniversite bünyesinde alınabilir.

Avustralya Eğitim Dünyası olarak dünyanın en mutlu ülkesi Avustralya’ya özel bir önem vermekteyiz ve oradaki hizmetlerimizde son derece iddialıyız. Avustralya hem eğitim kalitesi, hem de eğitim sonrası göçmenlik olanaklarıyla son derece cazip bir ülkedir. Yurtdışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin Avustralya‘yı tercih etmesindeki en büyük etken, dil okullarının kalitesi ve yaşam masraflarının diğer ülkelere kıyasla düşük olması ve öğrencilere part-time çalışma izni vermesidir.

Avustralya’da İngilizce eğitimi almayı düşünüyorsanız:

  • Avustralya’da akredite bir dil okulundan haftalık en az 20 saat İngilizce eğitimi almalısınız, Eğitim Dünyası, Avustralya’nın önde gelen İngilizce dil okullarıyla çalışmaktadır ve okul kabul işlemlerini, vize işleminizi sizin adınıza hızlı, güvenli ve ücretsiz olarak yapacaktır.
  • 12 Haftaya kadar turist vizesiyle eğitim alınabilmektedir. Turist vizesi, başvuru ücreti öğrenci vizesine göre daha ekonomiktir. Yaz tatillerini Avustralya’da İngilizce öğrenerek geçirmeyi düşünen öğrenciler için idealdir!
  • Avustralya’ya öğrenci vizesiyle gittiğiniz takdirde hiçbir süre şartına bağlı olmadan çalışma izniniz vizenizle birlikte verilecektir.
  • Turist vizesiyle eğitim alacaklara çalışma izni verilmez!
  • Avustralya’da İngilizce eğitiminden sonra diploma programına veya üniversiteye geçiş yapılabilir.
    Avustralya’da dil eğitiminden sonra herhangi bir eğitim daha düşünüyorsanız ve belli seviyede (IELTS 4,5 ve üzeri) İngilizce seviyesine sahipseniz paket eğitim programına kayıt olabilir, toplam eğitim süresi kadar vize alabilirsiniz.

Avustralya İngilizce dil okulları ve vize danışmanlığı ile ilgili her türlü sorunuz için info@auegitim.com’a mail atabilir veya bizi 0212 236 5793  numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Bunlarda İlgininizi Çekebilir!

Tasmania Üniversitesi

Tasmania Üniversitesi (UTAS), Eyaletin tek üniversitesidir ve uluslararası bir Avustralya kurumudur. Hobart, Launceston ve the Cradle Coast’daki kampüsleri aracılığıyla UTAS Tasmania topluluğuna hizmet eder ve

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin