...

Avustralya’da Haftalık 180 AUD’dan Başlayan Fiyatlarla İngilizce Öğrenin!

Avustralya’da Haftalık 180 AUD’dan Başlayan Fiyatlarla İngilizce Öğrenin!

Avustralya’da Haftalık 180 AUD’dan Başlayan Fiyatlarla İngilizce Öğrenin!

Taksitle Ödeme İmkanı!

Haziran’a Kadar Full-Time Çalışma İzni!

Dünyanın en yaşanabilir ülkelerinden birinde, haftalık 180 AUD’dan başlayan fiyatlarla İngilizce öğrenmek ister misiniz?

Bu cazip fiyatlara ek olarak taksitle ödeme imkanı, Haziran sonuna kadar tanıdığı full time çalışma hakkı ve 21,35 AUD’dan başlayan saat ücreti ile Avustralya, 2023 yılında da birçok öğrencinin tercihi olmaya devam ediyor.

Avustralya’nın tanıdığı bu avantajlarla hem yaşam masraflarınızı hem de okul masraflarınızı büyük oranda finanse edebilir, hem iş ortamında  farklı kültürlerden bir çok yeni insan tanıyarak networkünüzü genişletebilir  hem de  İngilizce pratiğinizi  ilerletebilirsiniz. Bu sayede  bir yandan para kazanırken bir yandan da kişisel gelişiminize önemli katkılarda bulunabilirsiniz. Şunu unutmamak gerekir ki bir dili öğrenmenin en iyi yolu o ülkede yaşamaktan, o ülkenin insanlarını ve kültürünü tanımaktan ve birçok farklı  alanda o dili  bol bol konuşmaktan geçer.

İyi bir İngilizce dil eğitimi geleceğinize yapacağınız en güzel yatırımlardan biridir. Siz de birçok uluslararası öğrencinin buluşma noktası olan Avustralya’da dil eğitimi alabilir, Avustralya’nın farklı kültürlere kucak açan muhteşem yaşamını daha yakından tanıyabilir ve ömür boyu unutamayacağınız bu deneyimin bir parçası olabilirsiniz.

Doğanın sakinliğinden uzaklaşmadan şehrin tüm imkanlarını ayaklarınızın altına seren, geniş coğrafyası ve buna kıyasla düşük nüfusu ile sakin, stressiz ve güvenli bir yaşam alanı sunan, sayısız doğal güzellikleri ve benzersiz ikliminin yanında dünya standartlarında eğitim veren bir ülkede İngilizce dil eğitimi almak istiyorsanız Avustralya sizin için biçilmiş kaftan!

Avustralya Eğitim Dünyası olarak uzun yıllara dayanan tecrübemizden faydalanarak Avustralya’da dil eğitimi almak için hemen bizimle iletişime geçin!

Avustralya her şehri ile size farklı imkanlar ve deneyimler sunar. Peki siz bu muhteşem şehirlerden hangisini seçeceksiniz?

“Büyükşehrin hareketinden vazgeçemem ama doğadan da uzaklaşmak istemiyorum.” diyorsanız Sydney tam size göre!

Deniz, kum güneş kültürü, şehir ve doğal yaşamın muhteşem birleşimi, ılıman iklimi ile Avustralya’nın en büyük şehri olan Sydney İngilizce öğrenmek için en ideal şehirlerden biridir.

“Sanat olmadan olmaz, gelmişken uluslararası spor organizasyonlarına da gideyim, İngilizce öğrenirken kendimi  kültürel olarak da geliştireyim” diyorsanız Melbourne sizin şehriniz diyebiliriz.

Uzun seneler boyunca dünyanın en yaşanabilir şehri seçilen Melbourne, sanat, kültür ve spor şehridir ve bu anlamda sanat severler için en uygun destinasyondur. Bununla birlikte Melbourne’de başka hiçbir yerde bulamayacağınız muazzam bir kahve kültürü vardır. Kahve severlere duyurulur!

“Outdoor yaşamdan vazgeçemem, aynı zamanda kaliteli, yaşam standardı yüksek ve aynı zamanda ekonomik de  olsun istiyorum.” diyorsanız Brisbane tam size göre!

Brisbane Avustralya’nın üçüncü büyük şehridir ve şirin mahalleleri, mütevazı ve cana yakın insanları, muhteşem plajlarıyla yüksek standartta bir yaşam kalitesi sunar.

“Yaşadığım şehir küçük olsun, samimi bir ortamda plajlarla çevrili bir ülke istiyorum.” diyorsanız sizi Perth’e bekleriz!

Yaşam masraflarının daha düşük oluşu, şehirdeki iş olanaklarının fazla oluşu ile Avustralya’daki eyalet başkentlerinden biri olan Perth, eğitim süreleri boyunca çalışıp bütçelerine katkı sağlamak isteyen öğrencilerin ilgisini çekmektedir.

2023 yılı fiyat listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
IELTS sınav ücreti, sınavın düzenlendiği ülkeye ve sınav moduna (Akademik veya Genel Eğitim) göre değişebilir. Ayrıca, online veya fiziksel olarak gerçekleştirilen sınavların ücretleri de farklılık gösterebilir. Dünya genelinde, IELTS sınav ücretleri genellikle 150-250 dolar arasında değişir. Ancak, ücretler farklı ülkelerde ve sınav merkezlerinde farklılık gösterir. Ücretler, sınav merkezlerinin web sitelerinde veya IELTS resmi web sitesindeki ücretler sayfasında yayınlanır. Ayrıca, sınav merkezleri farklı ek ücretler de talep edebilirler. Örneğin, sınavın online olarak gerçekleştirilmesi durumunda, adayların bilgisayarlarına uygun bir kamera ve mikrofon kurmaları gerekebilir. Bu nedenle, adayların sınav merkezlerinin web sitelerinde belirtilen tüm ücretler hakkında bilgi sahibi olmaları önemlidir. Sonuç olarak, IELTS sınav ücretleri, düzenlendiği ülkeye, sınav moduna ve sınavın online veya fiziksel olarak gerçekleştirilip gerçekleştirilmediğine bağlı olarak değişebilir. Adayların, sınav ücretleri hakkında doğru bilgi sahibi olmak için sınav merkezlerinin web sitelerini ve IELTS resmi web sitesini düzenli olarak kontrol etmeleri önerilir.

IELTS Sınavı Nedir ve Ne İşe Yarar?

IELTS (International English Language Testing System) dünya genelinde İngilizce dil yeterliliğini ölçmek için yapılan bir sınavdır. Özellikle yurt dışında eğitim,

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin