...

International House | Adelaide

Danışmanlarımızdan  Ücretsiz Bilgi Alın

Eğitim Tercihleriniz
IH Adelaide

International House Adelaide Hakkında Genel Bilgi

Adelaide, kültürel nitelik, iklim, yaşam kalitesi ve sağlık gibi sosyal koşullarına bakıldığı zaman dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden biridir. Bir başkentin sunduğu her şeye sahiptir ve arkadaş canlısı, kompakt, uygun fiyatlı ve kolay erişilebilirdir. Adelaide eğitim açısından da oldukça gelişmiştir. Birçok farklı ülkeden öğrenciler dil eğitimi almaktadır. Adelaide şehir merkezi oldukça hareketli ve canlıdır. Bunun yanında şehirde ulaşım imkanlarının kolaylığı, kafe ve restoran hizmetinin gelişmiş olması ve birçok gezilecek park ve mekanları ile oldukça fazla insana ev sahipliği yapmaktadır.

International House Adelaide şehrin en hareketli merkezlerinden birisinde alışveriş, yeme içme ve eğlence hizmetleri sunan Rundle Mall’da yer almaktadır. Bu sayede öğrenciler ders aralarında veya sonrasında sosyalleşip etrafı keşfetme fırsatı bulabilirler. International House Adelaide, öğrencilerin çalışma ve kariyer hedeflerine ulaşmaları için mükemmel bir yerdir. Öğrenciler, uluslararası kabul görmüş nitelikler kazanmak için çeşitli İngilizce dil kursları, öğretmen yetiştirme kursları ve işletme ve ilgili alanlardaki saygın mesleki eğitim kursları arasından seçim yapabilirler.

Okul İçindeki İmkanlar

Merkezi Konum

Ücretsiz WiFi

Modern Sınıflar

Bilgisayar Odası

Dinlenme Alanı

Otomat

Öğrenci Salonu

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce Kursları
  • Cambridge Sınav Hazırlık Kursu (PET, FCE, CAE, CPE)
  • IELTS Sınav Hazırlık Kursu
  • Konuşma ve Telaffuz
  • Akademik Hazırlık İngilizcesi Kursları
  • Üniversite Geçiş ve Hazırlık Programları
  • İş ve İş Hayatı İngilizcesi
  • Çalışma ve İngilizce Programları
  • İngilizce Aktivite Kursları

Sosyal Aktiviteler

Eşsiz doğal güzellikleri, tarihi yapıtları, alışveriş merkezleri ve kafeleriyle Adelaide’de sosyalleşebileceğiniz aynı zamanda dil eğitiminizin gelişmesine de katkı sağlayabileceğiniz birçok sosyal aktivite bulunmaktadır. North Terrace Bulvarı üzerinde bulunan Güney Avustralya Sanat Merkezi’ni keşfedip incelediğinizde 35.000’in üzerinde eser bulabilir ve bu eserler hakkında bilgi sahibi olup kendinize yeni bilgiler katabilirsiniz. Şehrin tam merkezinde bulunan Tandanya Ulusal Aborjin Kültür Enstitüsü’ne Aborjin kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Torrens Nehri yakınlarında bulunan Adelaide Hayvanat Bahçesini ziyaret edip birbirinden farklı canlılarla tanışıp fotoğraf çekebilirsiniz. Hem yerel halk hem de yabancı turistler tarafından çokça ilgi gören Himeji Bahçesi’nde keyifli yürüyüşler yapabilirsiniz.

Konaklama Seçenekleri

International House Adelaide’de dil eğitimi alırken tercih edebileceğiniz konaklama seçenekleri aşağıdaki gibidir:

Aile Yanı Konaklama

Avustralya Adelaide’de dil eğitimi aldığınız süre boyunca yerli bir aile yanında konaklama imkânınız mevcuttur. Aile yanı konaklama dersleriniz dışında İngilizce pratiği yapmak için en ideal konaklama seçeneklerinden biridir. Bu sayede hem Avustralya kültürünü hem de aile yaşantısı ile ilgili yakında deneyime sahip olmuş olursunuz.

Öğrenci Rezidansları

En çok tercih edilen konaklama seçeneklerinden biri de öğrenci rezidanslarıdır. Bu konaklama seçeneğinde uluslararası öğrenciler beraber bir kompleksin içinde yaşarlar, ortak alanlarda diğer öğrencilerle beraber zaman geçirirler, bunların yanında kendilerine ait odaları olur. Öğrenci rezidansları sosyalleşmek ve ders dışında İngilizce pratiği yapmak için benzersiz alanlardır.

Ev Kiralama

Bir diğer konaklama tipi olan ev kiralamada dil eğitiminizi alırken yalnız başınıza bir stüdyo daire kiralayabilir veya arkadaşlarınızla beraber bütçenize daha uygun olacak şekilde büyük bir ev tutabilirsiniz. Bu konaklama seçeneği öğrencilere daha fazla bağımsızlık ve özgürlük sunar.

Fotoğraflarla International House

International House Adelaide Tanıtım Videosu

Okulun Konumu

BİLGİ İSTEK FORMU

Ücretsiz Bilgi İstek Formumuzu Doldurun Danışmanlarımız Sizinle Hemen İletişime Geçsin